Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
1 den 10´e kadar. Toplam 31 Sayfa bulundu

Threaded View

Enduroist Kadim Üye Eser Kara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Eser Kara
    Motosiklet
    F800 GS
    Marka
    Bmw

Hayırlı olsun Ersancım, hangi motosiklet ne kadar iyi olursa olsun zamanla kaşıntıya maruz kalabiliyor. Baya iyi sabrettin, direndin. Nasıl bir hissiyat içerisinde olduğunu çok iyi anlıyorum, benzer git gelleri, kaşıntıları çok yaşadım sizlerle paylaştım. Benim ilk büyük motosikletimdi NC, alırkenki duygumu dün gibi hatırlıyorum. Bu kadar güçlü bir motosikleti nasıl aldım, ben ne yaptım, geri de vermek olmaz gibi düşünceler hasıl olmuştu bana. O kocaman motosikletti benim için GS alıncaya kadar, iki yılı aşkın zaman kullandıktan sonra da halen kocamandı benim için. GS aldım, bir süre daha bende kaldı NC kopamadım, satmaya kıyamadım. Bir süre sonra satışı oldu, alan arkadaş evine kadar götürmemi istedi, o vesileyle ilk kez bindim bir süre sonra. Bir güzel geldi bana o son sürüş ki anlatamam. Bisiklet gibi geldi bana, o kocaman motosiklet hissi bir anda dağıldı gitti. Nasıl güzel hissettim o sürüş boyunca, ne rahatmış bu yahu dedim, tabi bir yandan da büyük bir hüzün içerisinde yeni sahibinin evine doğru sürüyorum motosikleti. İşte öyle oldu benim de vedam, halen benim NC gelince aklıma yüzümde bir tebessüm oluşuyor. Daha da yazarım ama durumu daha fazla dramatize etmeyeyim... Kısaca nasıl bir hissiyat içerisinde olduğunu çok net anlıyorum.

Yeni motosikletini keyif ve güvenle kullanmanı dilerim.

2. Eser Kara güzel mesajın için 8 üye sana teşekkür etti :

Arif Oral Unal (12-02-2016),Berkay İnal (11-02-2016),Cem oruç (11-02-2016),Ediz Gürkan (13-02-2016),Ersan ÖZYURT (11-02-2016),omercem (15-02-2016),Recai Topallar (12-02-2016),Yalım Erkmen (12-02-2016)