Alıntı Sertac Sen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Arkadaslar;

Bugun en sonunda motorumu aldim.. Ilk is tabi ki benzin doldurmak oldu, sonra biraz dolastim... Sonay' la, Erdim' le ve Tolga abiyle bulustuk, biraz km yaptik..Kendi motorumda ilk 140 km sonunda ikda oldum ki, bu DCT deli bisey.. Keyifli, performansli.. Viraja girerken, bayir asagi giderken, manuelde surucu ne yaparsa aynisini yapiyor.. Hele viraj yaklasirken sol bas parmak butonuna iki kez tiklayip vitesi 6 dan 4 e dusurunce viraja cok keyifli girilip cikiliyor.. Bu arada tabi, motorun rodaj suresince ozellikle D modunu kullaniyorum.. Motorun sesi surus sirasinda surekli duyuluyor ve cok tok, doyurucu.. Suspansiyon bana bir onceki motorumdan (Transalp) biraz daha sert geldi, herhalde cadde icin ayarlanmis, alisacagiz.. Motoru sadece orjinal koruma demiriyle aldim.. Canta icin Givi' nin 46 lik trackerini bir de aluminyum 42 lt lik olanini denedim ama karar veremedim. 42 lt aluminyum daha yakisikli gorunuyor ama kucuk. Kaski koydun, montu koyamazsin. 46 lt lik tracker daha kullanisli gorunuyor, bir de ust kapagin ucundan acilma ozelligi hosuma gitti ama bu da biraz iri oldu, bu yuzden karar veremedim. Bir sure kullanip sonra karar verecegim. Su ana kadar ilk gun icin ozellikle DCT terciginden dolayi cok memnun kaldim.. Umarim tum bekleyen arkadaslar motorlarina en kisa zamanda kavusurlar...
Güzel günlerde kullanmak nasip olsun kazasız belasız bol sürüşler