Iyi gunler anaciim. Simdi sizlere Orun Brothers Yilbasi tatili ile ilgili aldigimiz son haberleri iletiyorum Hadi anaciiim siz izleyin bana baaaay!

Bizim tatiller biraz karisik rotali oldugu icin once nereye yazacagima karar veremedim ama genede yurt ici agirlikli olduundan buraya bir yere sigdirdim iste..

Evet ana sayfada fragmanini gormus oldugunuz yilbasi tatili devam ediyor. Almata havaalaninda basladi. Bir basladi ki sormayin, 5 saatlik rotar ile havalandik. tabii Istanbuldaki isler yatti ama neyseki devaminda ertesi gunku Denizli Saraykoy Umut SPA oteline yetistik. Sabah 05:30 da kalktim ama yola cikmamiz 8'i buldu. Yagmur magmur derken Denizliye vardik.

Iste size Denizli bolumu;

Iste once tesislerden genel bir goruntu ve havuz basinda bizler

Bu tesislerde ART Moto Akdemiden arkadaslarla toplaniyoruz.

Bu havuzun suyu kukurtlu bir su ve bayagi bir koku var ortalikda. Hem de otelin doktoru herkesi ikaz ediyor 10 dk 'dan fazla kalmayin basinizi sokmayin diye... Ama bu serseri motorculara birsey olmaz ki degil mi?

Aksama once toplanti var sonra da yemek. Haydi simdi toplantiya girelim

Haydi Bakalim yemege gidiyoruz.

Iste Ugur Hocamiz ve sevgili Esi.

Bilin bakalim bu kim?

Veeee, Sevgili Emirin, motorunun 10030 'uncu Km.sinin kutlamasi

Eh toplandik, yedik, azdik ve sira havuzda simdi

Eh artik bize yatak gorundu, yatalim ki yarin yolumuz var Antakyaya gidiyoruz, hava da kotu diyorlar, buzlanma olabilirmis...