Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
1 den 10´e kadar. Toplam 368 Sayfa bulundu

Threaded View

Enduroist Kadim Üye omercem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Ömer
    Motosiklet
    yok
    Marka
    Diger

Yavuz Bey GS in satması zor ise KTM sahibi olsanız ne yapardınız bilmiyorum. Eylülden beri ilanda olan motosikleti geçen hafta ancak satabildim. O da Alinin belirttiği gibi makul fiyat fayda/zarar hesaplaması yaparak. 13 yakın KTM 1190 ilanı vardı ve ikinci en düşük en fiyatı yazdım. Bu arada benim motosikletim 8000 km de ve ilanlar içinde sadece 1 adet motosiklet 4.000 de idi diğerlerinin hepsinin km si benimkinden fazla hatta bir kaç katı olanlar da vardı.

şimdi ilanları inceliyorum. Özellikle sahibinden fiyat anlamında şişik bir platform ve motorların yarısı keyfe keder konmuş . bir enayi bulsamda bende hiç para vermeden bir üst sınıfa geçsem mantığında çoğu kişi....35 bin TL ye Honda NC 45-50 bin TL ye F 700 ilanları kaynıyor malum site.. Ben 6-7 senede araya bir ss bile sıkıştırıp 10 yakın motosiklet değiştirdim. Motosiklet sahipleri hızlı değişimi seviyor . Bir dizel otomobil alayım 5 yıl bineyim mantığında değil işin doğası gereği. Burada arkadaşlarımız var pırıl pırıl full GS ini verip sulu GS alıyor onu verip sulu GS ADV alıyor vs .

. Motorum 6 ay ilanda bekledi ama neden ? Satma kararım kesinleşmemişti. ve bende 58.500 gibi satılırsa satılsın fiyatı yazmıştım. kararım kesinleşince bütçeme ne kadar zarara tahammül edebileceğime karar verip 50 bine indirdim. hemen 7-8 kişi aradı 3 kişi geldi baktı ve son gelen arkadaş aldı gitti. Dolayısı ile satma niyetiniz kesinleşmiş ise ben şuna aldım bunu taktım o da bu kadar demeden satıcı bir fiyat belirleyip vermek lazım. ..
    Konu omercem tarafından (20-06-2016 Saat 09:59 ) değiştirilmiştir.

2. omercem güzel mesajın için 4 üye sana teşekkür etti :

ahmet f senel (20-06-2016),Ali KORKMAZ (20-06-2016),Erdi Şenkaya (20-06-2016),sinansari (20-06-2016)