Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
1 den 10´e kadar. Toplam 19 Sayfa bulundu

Threaded View

Enduroist Üye Behçet KARAKIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Behçet KARAKIZ
    Motosiklet
    tiger explorer 1200 xc
    Marka
    Triumph

Standart böyle sinyal gördünüzmü :)

ben iş le ev arası hava güzel olursa (beylerbeyi - kozyatağı) motorumu kullanıyorum.
    Bu yolda korktuğum bir ara var optimum alışveriş merkezinin önündeki yol. Kullananlar bilir genelde tıkalıdır, ama en sol kısmında dar bir kısım var bütün motorcular oradan geçer bende buradan tırstığım için böle bir şey yaptım yaklaşık bu proje 1 ayımı aldı nasıl yaptığıma gelirsek üzgünüm yaparken heyecanda resim çekmeyi unuttum ama aslında çok basit usa dan römork sinyali aldım onla yaptım sade bunun zor kısmı yerlerini kesmek oldu ben kağıt banla şablon çıkardım ve onun üzerinden kestim kestikten sonra ön kısmına yine kağıt bantla kapadım ( kağıt bant ısıdan fazla etkilenmez sakın koli bandıyla yapmayın kalıplar eğri olabilir ) sonra iç tarafından sıcak silikonla 1 sıra dolgu yaptım sonrada kabloladığım devreyi üzerine koyup tekrar sıcak silonla gömdüm yağmurdan tazikli sudan falan etkilenmesin diye .
    Benim motorumun farları bildiğimiz sarı yanar yani zenon falan takmadım böle seviyorum biraz eski kafalıyım ben ama zenon u olan arkadaşlar beyaz da yapabilir silikonun matlığından dolayı öndeki aracın gözünü almıyor ( çakar gibi ) ama beni öndeki araç farkediyor ve motorun genişliğini tahmin biraz sağa gidiyor bence güzel oldu her zaman da kullanmıyorum illegaldir diye herkeze kolay gelsin

devreyi bu sinyalin içinden çıkardım
    http://www.ebay.com/itm/6-Oval-Amber...-/400332999497
    Konu Behçet KARAKIZ tarafından (18-10-2016 Saat 15:30 ) değiştirilmiştir.

2. Behçet KARAKIZ güzel mesajın için 3 üye sana teşekkür etti :

Ali KORKMAZ (18-10-2016),HakanVelioglu (18-10-2016),Tamer GEVECİ (22-10-2016)