Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
1 den 10´e kadar. Toplam 17 Sayfa bulundu

Threaded View

Enduroist Katılımcı Üye Recep Alışkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Recep Alışkan
    Motosiklet
    xl 650 TransAlp
    Marka
    Honda

Standart Yağmur,Çamur,Kar,Viraj Ve Güzel Bir Kamp

Bu gezimi Forumdan da tanıdığınız Ufuk Köse kardeşim ile geçtiğimiz C.tesi 05 Kasımda saat 15:00 civarı Ufuğun iş çıkışı Tem Ankara sapağında buluşmamızla başladı Yanımıza aldıklarımızı söyleyeyim Düzce tarafına heleki yaylalara kampa gidiyorsanız hazırlıklı olmalısınız..
    İki adet çadırımız,el-kafa fenerleri,Uyku tulumları,Ateş için gerekli alet edevat…Kamp için gerekli baltamız henüz yoktu Yolda terkedilmiş bir evin altından işe yaramayan kuru bir kütüğü motosikletin arkasına binbir güçlükle bağlayıp yolumuza devam ediyorduk hava kararmıştı yollar balçık,çamur ve kimi zaman karla kaplıydı

Yola çıkmadan önce beni takip eden kedim ile vedalaşıyorum

Şimdi gelelim deyim yerindeyse hamallığını yaptığım bu kütüğe Binbir zahmetle taşdım gecenin karanlığında o karlı yollarda daralan virajlarda taşıdım kimi zaman dengemi da hi bozdu kimi zaman motordan indim tekrar tekrar düzelttim fakat buna değişdi doğrusu Yanımıza balta almadığımızdan bu kütüğün ilerde işimizi göreceğini düşünerek bu çileye katlandıysam da sonuçta cefanın sefasını bu sıcak ateşte sürmüştüm.

Konu Recep Alışkan tarafından (12-11-2016 Saat 20:14 ) değiştirilmiştir.
    https://yoldabirivar.wordpress.com/

Özgürlüğün Yolu MESCİD İ AKSA'dan Geçer...

2. Recep Alışkan güzel mesajın için 4 üye sana teşekkür etti :

Ali KORKMAZ (07-05-2017),bahadircolak (14-11-2016),Cem oruç (14-11-2016),HakanVelioglu (14-11-2016)