Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
1 den 10´e kadar. Toplam 25 Sayfa bulundu

Threaded View

Doğu ve Güneydoğu Anadolu
    Bölge Sorumlusu

Ali KORKMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Ali KORKMAZ
    Motosiklet
    SULUSUNDAN R1200GS(2016)
    Marka
    Bmw

Standart Günübirlik "Somuncu Baba Türbesi ve Külliyesi" gezisi

Gerekse maneviyatından gerekse doğal güzelliklerinden dolayı görmek istediğim Somuncu Baba Türbesini sonunda ziyaret etmek nasip oldu.
    Adıyaman Gölbaşında malum küçük bir motosiklet grubum var. Her hafta, ya bisiklet ya da motosiklet etkinliğimiz oluyor. Vakit oldukça görmediğimiz yerlere sürmeye çalışıyoruz.

Gidiş Güzergahımız: yaklaşık 150 km.

Dönüş güzergahımız: yaklaşık 200 km.

Nurhak'a varmadan Kapıdere mevkisinde bir arkadaşımızın önerisiyle kahvaltı yaptık, eğer dilerseniz burada Tatlar isminde bir yer var. Göksu ırmağı kenarında müthiş bir alabalık ziyafeti de çekebilirsiniz, gayet serin.

Arada çocukluğumuzu da yaşamak lazım.

Kahramanmaraş'tan gruba misafirim olarak gelen Kadir Abimin yolda motosiklet ile seyir esnasında telefonu düştü ve geri dönüp alana kadar kaç araba geçti üstünden bilemiyorum. Ama helal paraymış ki bulduk. Biraz hasarlı olsa da denedik konuşturuyor fonksiyonları çalışıyor. Kahvaltı öncesi yarım saat yolda telefon aradık

Mekan çok güzel olmasına karşın kahvaltıları beğenmedik ve bizden yüksek ücret de talep edince ben biraz mekan sahibiyle konuşmak zorunda kaldım. Bir daha mekanına bu grubu getirmeyeceğim deyince önce fiyatlar kişi başı 5 tl indi. Sonra telefon numaramı alıp kaydetti. Sonra da "bir daha gelmeden beni arayın, kaç kişilik kahvaltı isterseniz 1 saat önceden haber verin, ben size güzel bir hazırlık yaparım" dedi. Baştan bu yaklaşım olsaydı daha iyi olurdu, bir de o bölgenin insanına bunu yapmıyorlar, bizi büyük motosikletlerle görünce uzaktan gelen yabancı sanıyorlar, biz de kendimizi tanıtmak zorunda kalıyoruz. Bir dahaki gidişte ise ahbap oluyoruz. İnşallah birdahaki sefere daha iyi karşılanırız deyip oradan ayrıldık.
    Konu Ali KORKMAZ tarafından (11-07-2017 Saat 17:48 ) değiştirilmiştir.
    DÖNEN TEKER ZAFERİ MÜJDELER

2. Ali KORKMAZ güzel mesajın için 5 üye sana teşekkür etti :

Alparslan osmanoğlu (12-07-2017),Göktug karakas (28-07-2017),Güney Biçer (12-07-2017),Serdar ZIMBA (11-07-2017),Süleyman Kuyucu (11-07-2017)