Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
1 den 10´e kadar. Toplam 59 Sayfa bulundu

Threaded View

Moderatör Serdar ZIMBA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Serdar ZIMBA
    Motosiklet
    1250 GSA
    Marka
    Bmw

Standart Nazara geldik galiba...

Nazara inanır mısınız bilmem ama ben yavaş yavaş inanmaya başlıyorum : )
    Neden diyeceksiniz , motor sürmeye yaklaşık iki yıl önce başladım toplam tecrübem 18 bin km civarı bu süre zaarfın da ileri ve güvenli sürüş adına dört ayrı eğitim aldım, 43 yaşın da başlayınca iş ve arkadaş çevremden bayağı eleştirel görüşler almıştım,eleştirenlerin yanın da imrenenler de hat safhadaydı sanırım onların gözüne geldim Şaka bir yana hafta sonuna kadar kazasız belasız keyifle sürüyordum, tabiri caiz ise düşmeyen motorcu yoktur düşecek motorcu vardır. Ve ben de haftasonu yaptığımız arazi sürüşün de motoru yan yatırma sonucu ayağımı kurtaramadım ve sağ ayak serçe parmağın arka tarafın da ki tarak kemiği 240 kiloya dayanamadı ve kırıldı. Parkur keyifli ve zorluydu,biraz lastikler biraz da tecrübe ve teknik eksikliğin den motoru olması gereken gibi idare edemedim,fakat grup güzeldi ve her şeye göze alarak ,tecrübe etmek istediğimden katılmıştım. Haftasonu yaşadığım talihsizlik nedeni ile rota planı iptal oldu buradan arkadaşlarımdan tekrar özür diliyorum, ayrıca beni yalnız bırakmayarak adapazarından istanbula kadar eşlik ettikleri (Arif,Hakan ve Burak) için de kendilerine buradan teşekkür ediyorum.Haberi duyup arayan ve mesaj atan enduroist ailesi diğer dostlara da yine buradan teşekkür etmek isterim. Kırık küçük ikinci derece olsa da 4 hafta civarı üzerine basmam yasak ,yarım alçıya alındı ve şu an istirahatteyim,iyileşir iyileşmez tekrar yeni rotalar da aranız da olmak için sabırsızlanıyorum. Bir süre sahalardan uzak kalacağım ama artık vaktim bol, forum üzerinden hep takipteyim. Herkese kazasız belasız sürüşler dilerim.

2. Serdar ZIMBA güzel mesajın için 3 üye sana teşekkür etti :

Ali KORKMAZ (20-09-2017),İsmail-Gündüz (21-09-2017),yılmaz yılmaz (19-09-2017)