Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
1 den 10´e kadar. Toplam 107 Sayfa bulundu

Threaded View

Enduroist Üye Enver kutlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Enver Kutlu
    Motosiklet
    Africa Twin CRF 1000 DCT
    Marka
    Honda

Alıntı Kemal Sevinç Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba, öncelikle müthiş bir konu olmuş emeğinize teşekkürler.

Teknosa internet sitesinde AS300 797 TL olunca (normalde 1049 TL civarı) mağazaya gittim. ellerinde teşhir ürünü varmış bunu veriyoruz dediler. İçinde kablosu yoktu bir tek. sonra çağrı merkezini aradım, internetten alırsanız kapalı kutu geliyor teşhir değil dediler. İnternetten sipariş verdim bekliyorum. Kısmetse alacağım.

Ancak 2 konuda bilgi arayışındayım.

1. as300 ile go pro, sjcam gibi kamera aksesuarları uyumlu mudur ? ali expresten vs ucuza sjcam aksesuarı alsak kullanabilir miyiz ?

motosiklette kullanmak için önereceğiniz, tecrübelerinize göre mutlaka olması gereken aparatlar nelerdir?

2. AS300 için hafıza kartı kriterleri ne olmalı. hangi çekim modunda tahmini kaç dk kaç gb yer kaplıyor? gibi bilgileri paylaşmanız mümkün olursa çok sevinirim.

Yine tecrübelerinize göre hangi hafıza kartı modellerini önerirsiniz ? asgari kaç gb olmalı (kullanıma göre değişir ama genelleme yapmak mümkünse )

Şimdiden çok teşekkürler
    Fiyatı hakaten çok uygunmuş... İyi günlerde kullanın...

İlk sorunuz aksesuardı... Normalde uyumlu değil diye biliyorum ama mazı aksesuarları uyumlu hale gelebiliyor.. Mesela kaska takma yan aparatı için ekstradan alacağınız küçük bir parça (camera ile kamera tutucu arasına adaptör) ile uyumlu oluyor... Fakat ben tercih etmemiştim... Kendi kaska montaj aparatını aldım... N11 fiyatı 120 liraydı.... Bunun dışında bahsettiğim bu küçük adaptör parça ile gopro nun her türlü montaj/bağlama aparatını kullanabilirsin... Adaptör küçük bir parça ali express de mevcut....

Hafıza kartı kreterlerini en iyi sonynin kendi sayfasında bulabilirsin... Sony support bölümünde böyle bir konu vardı... AS 300 için çok ileri yazma hızına sahip bir karta gerek yok.. Kapasite ise size kalmış bir konu... Ben 16gb kulkanıyorum ama 32gb olmasını yeğlerdim... Bazen yetmiyor...

Diğer sorduğun soru için söyleyebileceğim.... Remote control alma gereksiz... Telefon ile aynı işi yapabiliyorsun.... Su altı kullanımı için olan su geçirmez kutusu gerekli mi tartışılır... Cihazın kendisi de normalde hafif bir yağmurda su geçirmiyor... Ayrıca su geçirmez kutu ile kullanımda ses %90 kesiliyor...

Bence olmazsa olmazı 2 adet pil ve ekstra şarj aleti... 32gb hafıza kartı da alınabilir... Ayrıca kaska yan takmak için sony nin kendi aparatı da alınabilir.... Bence bunlar minimum gereksinim gerisi keyfiyet....

Not... Remote control almamanı tekrar hatırlatayım dedim.... Tamamen su altı kontrol için planlanmış bir parça..... Telefon fazlasıyla yeterli. .

2. Enver kutlu, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

Kemal Sevinç (30-10-2017)