Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
1 den 10´e kadar. Toplam 10 Sayfa bulundu

Threaded View

Enduroist Katılımcı Üye ErdostDuran - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Erdost Duran
    Motosiklet
    Pegaso Tuscany Tibet
    Marka
    Aprillia

Standart Mitas E-08 Lastik Değerlendirmesi

%80 On-Road, %20 Of-Road

12-13 bin km sonunda oluşan tecrübelerimden edindiğim bilgileri paylaşacağım.

Fiyat olarak gayet uygun bir lastik.Alternatiflere göre ilk etapta dikkat çeken özelliği bu.Tempo seven, Tempo arttıkça daha iyi tutunan, sıcağı çok seven ve ömür olarak gayet uzun bir kullanım sunan ürün.Yaptığım km rağmen dişler de erime belirtisi yok, uzun geziler için, daha uygun sert bir lastik.

Ömür:Kullanım ömrü bana göre en büyük özelliği, uzun bir kullanım ömrü sunuyor.

Ses:Gürültülü çalışan bir lastik, özellikle ön taraf uğultu yapıyor.

Tutunma:Özellikle Tempo yapıldığında, lastiğin tutuşu şaşırtıcı düzeyde, sıcağı seven bir lastik.Fakat ıslak zeminler için aynı şeyi söyleyemem.İslak zeminde soğumanında etkisiyle tutuşu güven vermiyor.

Konfor:Sesli çalışan sert bir lastik, dolayısıyla konfor yönü, en iyi yanı değil.Fakat sorun olarakta görmemek lazım.

Yakıt:Ortalama düzeyde, belli bir yakıt artışı veya düşüşü gözlemlemedim.

Sonuç itibariyle, uzun geziler ve turlar için daha uygun, özellikle tempolu sürüşler de şaşırtıcı derecede güçlü, kullanım ömrü oldukça uzun, ekonomik bir lastik olduğunu düşünüyorum..

2. ErdostDuran güzel mesajın için 10 üye sana teşekkür etti :

ahmet f senel (19-12-2017),Ali KORKMAZ (03-04-2018),alperiynem (19-12-2017),cemkucuk (19-12-2017),engintuna (19-12-2017),HakanVelioglu (19-12-2017),Haluk Çakır (19-12-2017),mustafa gologlu (19-12-2017),Selçuk Keleş (20-12-2017),Serdar ZIMBA (19-12-2017)