Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
1 den 10´e kadar. Toplam 19 Sayfa bulundu

Threaded View

Enduroist Katılımcı Üye Bülent Berksan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Bülent Berksan
    Motosiklet
    R80gs basic
    Marka
    Bmw

Standart Teknolojik Geliştirmeler hep vatandaşı Sevmek için mi icad ediliyor?

Africa'ya led far takmışın güzel aydınlatıyor süper iyi hoş da arkadaş el insaf far kırıldı 6.515 TL yazık günah be yaaa. Sonra motorum neden çalındı... Çalınır tabi far deyip geçme 25 çeyrek altın değerinde sadece farı sök sat 25 altın... OHA be yaaa, (Aman afrika sahipleri motorlarınızı asla zincirlemeden bırakmayın bi far cbf150 parasına)
    Sonra bu ters amortisorler.... 25 senedir ehliyetli motor kullanıyorum 30'un üzerinde motor sahibi oldum hayatımda 3 kere amortisor keçesi değiştirdim. Birincisi 2006 senesinde 20 yaşına gelmiş olan R80GS'imin , diğeri yıpranık durumda aldığım CRF250'nin. Bir de bu africa'mın... Dikkat ederseniz son 2'si honda ve ters amortisor... 200 saat kullanıp sattiğim spesiyal motorumda bile amortisor kecesi degistirmedim...Hadi CRF250 ile cok araziye girilmis 5 yasinda motor normaldir diyelim... Ya africa'ya ne demeli. İlk sol taraf sızdırdı 18 bin bakımda garantiden değişti. Şimdi sağ sızdırıyor 24 bine gidecem ama garantiden degismiyor... Ne guzel... Arkadas siz bu amortisorleri zırt pırt sızdırsın sahibini oyalım diye mi icad ettiniz? Bana ne veriyor ters amortisor.. pistte tur başına 2 sn kazanmak icin mi biniyorum usd amortisorlü motora. Eskiden normal sistemdi onlarca motor degistirdim 1 kere bile aortisorle ugrastigimi hatirlamiyorum... Ben boyle sanatın pardon teknolojinin ......
    Bi de dusunsenize nordkapp'a gidiyosun 5 bininci km'de tek taraf basladi sizdirmaya.. Eskisi gibi deil ki idare et git yolun sonuna kadar . Serefsiz yagi direkman diske balataya akıtıyor. Yani hic guvenilmez bir sistem. Dunya turuna cikacak olsam kesinlikle USD amortisorlu motorla cikmam...
    Konu Bülent Berksan tarafından (15-03-2018 Saat 13:33 ) değiştirilmiştir.
    I need your boots your clothes and your motocycle

2. Bülent Berksan güzel mesajın için 7 üye sana teşekkür etti :

Arif Oral Unal (15-03-2018),cemkucuk (15-03-2018),ErdostDuran (16-03-2018),HakanVelioglu (15-03-2018),Haluk Çakır (18-03-2018),SONAY YÜKSEL (16-03-2018),yılmaz yılmaz (16-03-2018)