Sakarya'dan akü siparişi verdim. Ptt Kargo kapıda ödeme istedim, banka havalesi ile uğraşmayayım diye... Ama kahretsin ki Ptt Kargoyu seçtim!

-Daha önce şubesinden Kargo teslim almak için hanımım 2 saat beklemişti...
-Hatta bir de evimden kargoyu almaları için telefon ettik; ama eve geldik bulamadık demişler! o gün Hanımım bütün gün evde olmasına rağmen bunu dediler ve bir de madem geldin yoktuk bir kağıt bırakırsın değil mi? oda yok tabi, yani zaten gelmediler; KOCA ADAMLAR YALAN SÖYLEDİLER! Suçu bize attılar...

Şimdiki rezalet ise ap ayrı:

Dinleyin Dostlar:
Sakarya'dan 28-09 da verilen kargo
-Önce İzmit
-Sonra Balıkesir
-Sonra Bandırmaya geliyor (aslında İzmit'ten Bursa oradan Bandırma olması gerektiği yede)
Buraya kadar bir şey yok gibi dimi?

Aaaa durun daha:
-Bandırma'dan Kazara Ankaraya gönderilmiş daha Bandırmaya geldiği gece
-Ankaraya giden kargo oradan
-İzmire
-Oradan Bursaya
-Sonrada Bandırmaya geliyor.... :evil: :evil: :evil:

Bu nasıl bir rezalettir!
şimdi ben akümü bu gün alacağım suyu konacak şarjı yapılacak taaaa p.tesiye alabileceğim...
su koyma işlemi ve şarj işlemi yetkili tarafından yapılsın istersen(garanti için)

Bütün iyi niyetimle Ptt Kargo kullanmak istedim ve her kullandığımda sorun yaşadım Lanet olsun bu zihniyete...

ŞİMDİ SİZE PTT KARGO TAKİP EKRANININ FOTOSUNU DA KOYAYIM BAKIN BİR 15 SATIR KAYIT YAPMIŞLAR VE GEZDİRMİŞLER İŞTE KANITI:

DOSTLAR AMAN DİYORUM PTT KARGO İLE ÇALIŞMAYIN, BÖYLE REZALETLERLE KARŞILAŞIP SİNİR HARBİ YAŞAMAYIN

Saygılar...