Arkadaslar konu cok degerli bir konu olmakla beraber, orada bu var burada bu var noktasina dogru hizla ilerliyor.

Bence bu konuyu o noktaya getirmeyelim. Farkli basliklarda, farkli kurumlarin verdigi egitimleri, burada bilgi olarak paylasalim, ve sonunda kim nereden isterse oradan egitimini alsin. Neticede burasi bizim sitemiz ve kimse vay su firmanin ya da su kurulusun reklami yapiliyor diyemez. Ama bu siteye uye olmus herkes egitimlerin nerede ve ne sartlarla verildigini bilme hakkina sahip olsun.

Oktay Ciger, bu yil OMM 'ye baskan secildi ve benim de cok iyi dostumdur. OMM zaman zaman, cok degerli egitmenleri ile egitimler vermektedir.
Ugur Ertekin, ART Moto akademinin sahibi ve hem egitim, hemde o egitimel ilgili sertifikalari vermeye yetkili tek kisidir.
Engin Balaban, GIST adli kurulusu ile egitim konusuna katkida bulunmakta ve yine arkadasimdir.
Rahmi Barutcu, LAMA adli kurulusu ile egitim vermeye devam etmektedir.
Birkac ay avvel Serhat Kilavuz da yeni olusturdugu kurulusu ile egitim sektorune katildi

Simdi bu yukarida yazmis oldugum kurulus ve kisiler, Ileri ve Guvenli Surus Egitimi vermektedirler. Bunun disinda egitim veren diger kisi ya da kuruluslar, egitimden kendi anladiklarini size empoze etmeye calisarak, faydali olduklarini dusunurler.

Ben su anda, ART moto Akademide Egitmenlik egitimi aliyorum. Ve bu rada inanamiyacaginiz kadar yanlislar yaptigimi hayretle izliyorum. Bir konuyu anlatirken, karsinizdakinin onu anlamaya hazir hale gelmesi cok onemli bir konudur. Hitap tarzinizla, sectiginiz kelimerle, onu bir yere yapistirabilirsiniz. Ya da hayatini kuratabilirsiniz. ben ikinciyi ogreniyorum. Onun icinde ART in yani Ugurun Istanbulda verdigi egitimlerde ona yardimci olarak katiliyor ve dogrulari ogrenmeye cabaliyorum.

Yukarida isimlerini verdigim sahis ya da kuruluslarin hepsinin telelfonlari, ya da adreslini bulmamiz mesele degil, bulamayana da ben veririm.

Ancak, bu baslik adiitibariyle ART Moto Akademiden alinacak bir egitimin organizasyonu ile ilgili oldugundan birakalim oyle kalsin. Gelin biz baska basliklarda diger kurumlarin bilgilerini paylasalim.

ART Moto akademiden egitim almis olan arkadaslar gorduler, 8 kisilik bir gurpla saat kaca kadar neler yapilabiliyor. Bu grubun buyumesi halinde, ogrendiklerinizi denemeniz ve bunlari oturtana kadar, hocanin gozetiminde olmaniz icin, en az 3 egitmene ihtiyac olacaktir. otodromde kapali alan egitiminin verildigi yere bu kadar insani sigdirmak bile mumkun olmayacaktir.

Oktay ile konusalim, normal sartlarda egitim kac para olacaksa, o egitimi organize edelim. Ama burada degil.

Haddim olmayarak mudahil oldum konuya ama saniyorum dogru olani da bu olmali.