Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
Sayfa 5 Toplam 5 Sayfadan SeçilenSeçilen 12345
41 den 45´e kadar. Toplam 45 Sayfa bulundu

Konu: Askerlik

Banned
    Isim
    murat akar
    Motosiklet
    XT660Z TENERE abs
    Marka
    Yamaha

Alıntı kirlangic Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    30 yasından gun almıs olsaydım ben de buraya

Askerlik yeri: Vakıf Bank Taksım subesı yazabılırdım

bı tane askerlık anım olurdu o da: abı ben askerdeyken vakıf banka gıttım bı kuyruk vardı anlatamam... abı mantığı bankanın dısında bırakacaksın ... zor askerlık zor...
    bu gruba giricem galiba

Enduroist Kadim Üye İbrahim KARAASLAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    İbrahim KARAASLAN
    Motosiklet
    Artık Yok (Tabanvay)

Osmaniye İl merkez Jandarma 329. KSD 5 ayda 1 ay Ramazan ve 2 bayram gördüm izine çıkamadım ve 5 ayda 3 tane tugay denetimi geçirdim. offf denetimi bilen bilir. sadece bi tane taktirim var o da atıştan
    By JeRu SaLeM

Ordinaryus Enduroist
    Isim
    Hidayet HANLI

1983 Acemi birlik denizli
    Usta birliği K.K.T.C. Girne Merkez Komutanlığı Karargah Bölüğü yazıcısı
    hey giid günler hey

Enduroist Kadim Üye Serhat Koçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    serhat koçak
    Motosiklet
    tabanvay

2002 acemibirliği 82/4 karabük jandarma taburu
    ustabirliği sırasıyla
    -zonguldak kilimli muhafız takım komutanlığı
    -zonguldak il merkez jandarma komutanlığı
    -zonguldak ereğli ilçe jandarma komutanlığı
    sürüm sürüm sürüldüm resmen

şaka şaka takım lav edilince mecburi değişiklik.
    askerliğimin son 4 ayı hariç acaip rahattım acemibirliği dahil hemde.
    karabük e indiğim sabah dükkanını açan bi abiye yatrdım ettim.işi bitince çaydı sohbetti derken kanka olduk.seni ben teslim edicem dedi gittik beraber.kapıda iki başçavuş 1 asteğmen karşıladı bizi.meğersem tabur komutanı yardımcısının kankasıymış hasan abi.ilerleyen zamandada 700 kişinin önünde nerede benim askerim; serhat lan niye uğramıyosun yanıma deyince taburda kral gibi oldum
    bolu yaylalarında tanıştığım zonguldaklı iki abim vardı.ustabirliğimin zonguldak a çıktığını duyunca baya sevvindiler.meğersem bunlarda zonguldakta sayılan kişilerdenmiş.alay komutanı senin ereğlide akraban varmış oradan istiyolar ama ben seni kilimliye yollayacağım tatil yapar gibi bitir askerliğini dedi.hakikatende tatil yeri gibiydi.
    santraldeydim orada birde bedelen beslenme (tabldot) diye bir sistemi kitlediler bana akşama kadar santralden dışarı çıkamıyodum.takım lav edilince il merkez jandarmaya gittim.asker azlığından ve yüksek okul mezunu olmamdan dolayı her birimin komutanı ayrı ayrı bundan sonra benim yazıcımsın dedi.kapanın elinde kalmak deyimi bu gibi durumlar için söylenir heralde.yani rahat edeceğim baştan belliydi.fakat ne oldu babam işgüzarlık yapıp ereğlideki akrabamıza baskı yapmış beni ereğliye aldırmak için.sonuçta ben ereğliye gittim ve gitmez olaydım dedim.ilk 1 ay trafik timiyle göreve gittim.görevden geldikten sonra toplamda 5 saat nöbet buda yetmezmiş gibi haftada en az 3 kere kurye olarak dışarı çıktım ilk 1 ay sadece günde 2 saat uykuyla kaldım.sonrada yok iç-dış kuryeydi, revirdi,nöbetti,yazıcılıktı,uygulamaydı derken günün 16 saati çalışarak bitirdim askerliği.
    ereğlideyken yapmayı ençok sevdiğim şey askerleri batıkaradeniz bölge komutanlığının içindeki revire götürmekti.uygun adımda marş söyleterek yürütüyodum sahilde askerleri.denizci subay astsubaylar sayemizde asker olduklarını hatırlıyolardı

iyisiyle-kötüsüyle 14 ayı yedik geldik.darısı yapmayanların başına.
    Konu Serhat Koçak tarafından (25-11-2011 Saat 19:09 ) değiştirilmiştir.

Enduroist Kadim Üye MustafaYAŞA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    MUSTAFA UTARİT YAŞA
    Motosiklet
    1200 GS
    Marka
    Bmw

askerliğimi 1983/1 tertip bahriyeli yaptım karayel hücumbotu telsiz erdim yerler muhtelif iskelesi olan heryere uğrardık gölcük beykoz umuryeri erdek ençok erdekte kaldık güzel neşeli bir askerlik dönemi geçirdim en heyecanlı anım egede yunan hücumbotu ile kafa kafaya gelmemizdi unutamam güzel anılarla sağ selim bitirdik darısı yapmayanlara diyelim.

Sayfa 5 Toplam 5 Sayfadan SeçilenSeçilen 12345