Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
Sayfa 4 Toplam 4 Sayfadan SeçilenSeçilen 1234
31 den 35´e kadar. Toplam 35 Sayfa bulundu
    Enduroist Katılımcı Üye İsmail Sarıgül - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    İsmail Sarıgül
    Marka
    Diger

Ya bu başlık çok nispet yapar gibi olmuş benim gibi boy fakirlerine .Sadece kısa boyluların boyle sorunları olur diye düşünürdüm.Şimdi boyunu uzattım hepsine binebiliyorum.
    Nokta hep son demek değildir
    Bazen kendinden sonra gelecek olan harfin
    büyük olacağını gösterir

Enduroist Üye recionalt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    recep semizoğlu

Alıntı utarit Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    selam recep,ben 1.85 im çoğunluk asfalt azda olsa stabilize toprak yolda kullanıyorum
    transalpte çok rahatım tavsiye ederim 2007 model temiz 15.000 km geçmeyen bulursan
    14.000 kadar al memnun kalırsın,iyi günler.
    transalp'i çok övüyorlar. sürüşü çok rahatmış diye duyuyorum sürekli. ama neden 15.000 km sınırı var. bunu başkalarından da duydum...

Alıntı rider 76 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yeni baslayanlar icin hem gorsel tatmin hemde hakimiyet kolayligi acisindan chopper bir makine uygun olucaktir kanaatindeyim 250 cc'lik cin malindan japan malina bir suru makul fiyatli alternatif var bu boyla uzerinde biraz duduk gibi durucaksiniz ama buna da katlanmak lazim.
    benim boyumda birisi için chopper motrosiklet bulmak oldukça zor bir iş sanırım. yoksa bende motorsiklet sevdasına chopper sürerim diye başlamıştım. ama motor kullanmayı öğrenince, chopperların benim için uygun olmadığına karar verdim. yinede tavsiyeniz için teşekkürler.

Alıntı JeRu_SaLeM Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Walla aynen katılıyorum Herkesin dönüp dolaştığı ortak kanı bence de NX4 Falcon en azından eğitimli birinin başlangıcı için ideal
    çok ta ufak tefek değil hani 650 gs e yakındır
    NX4 falcon'a benimde aklım yattı gibi. böyle ucuz bir motorsikletle sürüşümü iyice geliştirip seneye xtz 660'a yada ktm'e geçiş yapabilirim. ilk fırsatta bir galeriye gidip falcon altımda nasıl duracak deneyeceğim ;-)

Alıntı giotine Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben başka birşey soracağım ; eğitim aldığınız yerde size motor tavsiyesinde bulunmuyorlar mı ? Bulunuyorlarsa hangi motorları öneriyorlar ? Ve gözden kaçırdıysam kusura bakmayın hangi motosikletler ile eğitim alıyorsunuz ?
    125 cc ile başladım. şimdi 250 cc lik honda ile eğitim alıyorum. elbetteki eğitim aldığım yer motor tavsiyesinde bulunuyor. eğitmenlerime danışmadan motor almam zaten. motor sürücüsü olarak beni ençok tanıyan onlar sonuçta.
    birçok deneyimli kişinin fikrini de alabilmek için bu foruma yöneldim. doğru da yaptığımı düşünüyorum. nx4 falcon hiç aklımızda yoktu

Ordinaryus Enduroist Öner BAKIR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    ÖNER BAKIR
    Motosiklet
    KLE 500
    Marka
    Kawasaki

Alıntı recionalt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    africa twin'in metnini çok duydum. ama 2000 sonrası üretimi yok malesef
    yerine hangi motorsikleti üretiiler acaba
    modeli önemli değil temizini bulduktan sonra.bu motor çoğu 2012 modele bile taş çıkartır.Africa Twinden sonra varadero ya devam edildi bildiğim kadarıyla...
    çoğu arkadaşımız küçük motosiklet'le başla demiş ama şahsi düşüncem eğitimin de varsa büyük motosikletle başlaman sorun olmayacaktır.tabi motora alışana kadar yavaş ve tedbirli kullanarak...küçük motor zamanla yetmeyecek ve büyütmek isteyeceksin eminimki...
    Öner BAKIR - A Rh(+)
    iletişim = 0555 425 05 58

Her türlü etiket,sticker,damla sticker,tankpad,depopad vb... işler için irtibata geçin...

Banned
    Isim
    TG
    Motosiklet
    '06 XT660R
    Marka
    Yamaha

Peki eğitimcilerin önerdiği CC'ler ve motosikletler neler ?

Enduroist Üye recionalt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    recep semizoğlu

Alıntı giotine Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Peki eğitimcilerin önerdiği CC'ler ve motosikletler neler ?
    eğitimcilerim beni ancak 650 cc lik motorun kurtaracağı kanaatinde (boy nedeniyle). ama gaza alışmam için çok pratik yapmam gerektiğini de vurguluyorlar tabiiki.

Sayfa 4 Toplam 4 Sayfadan SeçilenSeçilen 1234