Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
1 den 3´e kadar. Toplam 3 Sayfa bulundu
    Enduroist Kıdemli Üye EnginATASOY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    engin atasoy
    Motosiklet
    dl 650
    Marka
    Suzuki

Standart maliye dolandırıcıları

Piyasada maliye gazetesi diye bir gazeteyi satan maliyeci kılıklı yani mavi gömlek, lacivert pantolon giymiş tipler var. Maliyeci gibi dolanıp maliye emeklilerinin çıkardığı gazeteyi bağış karşılığı 20-30-100 adet satmaya çaılışyorlar. Hatta girişte 0,5 milisaniyede kimlik tarzı birşey bile gösterip ceplerine koyuyorlar. Görüntü, konuşma sanırsın, maliye bakanı. Maliyeci korkusu olan da yardım olsun beni kurcalamasın diye alıyor. Maliyeci ile alakaları yoktur. Gazetenin adı maliye gazetesi ama hürriyet milliyet ten farkı yok. sadece aylık yayımlanıyor ve içinde maliye ile ilgili haberler var.Aslında adamların yaptıkları gayrikanuni hiçbirşey yok. Biz maliyeden geliyoruzda demiyorlar yine 0,5 milisaniyede maliye gazetesi diyorlar. Sen maliyemi gazetemi anlamıyorsun. Bu adamlara kanıpta gazete almayın. Herkesin bilgisine.
    Konu EnginATASOY tarafından (09-03-2012 Saat 23:22 ) değiştirilmiştir.

Ordinaryus Enduroist Yusuf YÜCE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Yusuf YÜCE
    Motosiklet
    Norge 1200
    Marka
    Guzzi

Alıntı enginE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Piyasada maliye gazetesi diye bir gazeteyi satan maliyeci kılıklı yani mavi gömlek, lacivert pantolon giymiş tipler var. Maliyeci gibi dolanıp maliye emeklilerinin çıkardığı gazeteyi bağış karşılığı 20-30-100 adet satmaya çaılışyorlar. Hatta girişte 0,5 milisaniyede kimlik tarzı birşey bile gösterip ceplerine koyuyorlar. Görüntü, konuşma sanırsın, maliye bakanı. Maliyeci korkusu olan da yardım olsun beni kurcalamasın diye alıyor. Maliyeci ile alakaları yoktur. Gazetenin adı maliye gazetesi ama hürriyet milliyet ten farkı yok. sadece aylık yayımlanıyor ve içinde maliye ile ilgili haberler var.Aslında adamların yaptıkları gayrikanuni hiçbirşey yok. Biz maliyeden geliyoruzda demiyorlar yine 0,5 milisaniyede maliye gazetesi diyorlar. Sen maliyemi gazetemi anlamıyorsun. Bu adamlara kanıpta gazete almayın. Herkesin bilgisine.
    Bizim de bir maliyecemiz var hergün siteye birşeyler yazıp duruyor ne para ne tura hilali ahmer kızılay menfaatine didinip duruyor.
    Öğrettiklerimiz bize uygulanamaz.
    Feministlik kocayı bulunca; komünistlik parayı bulunca biter, ENDUROİST'lik baki kalır.

Enduroist Kıdemli Üye EnginATASOY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    engin atasoy
    Motosiklet
    dl 650
    Marka
    Suzuki

bize geldiler, ilkinde yedik. aslında kaçağımız köçeğimizde yok ama hani bilmeden bir kusur işlediysek affola misali. Çünkü bu kadar teferruat içinde ararsan mutlaka bir eksik gedik bulursun. Aa bi baktım 1-2 ay sonra yine gelmişler. Bu sefer yemedik tabii ve mevzuyu konuştuk. Adamın söylediği şey "biz size maliyeden geliyoruz demedik ki"