Arkadaşlar;
Bildiğiniz üzere torunumun yaş günü için Bodrum'a gelmiş ve 10-11 Mart ta yapılan 1. ayak Bodrum Enduro yarışlarını da izlemek fırsatını buldum.Torunumun yaş gününden sonra geçirdiğin keyifli 2 günü kısaca size özetliyeyim.10 Martta padokta İzmir Urla'dan 87 motor numarası ile yarışmaya gelen Enduroist arkadaşımız İbrahim Ercan SUNGUR'u karşıladık.abisi ile yarışmaya gelmişti.Sıcak tanışmadan sonra getirdiğim stickırları motoruna yapıştırdık.Anahtarlık ve Asım Aganın cüzdanını da verdik.Çok memnun oldu.O gün parkur tanıma ve sıralama turları yapıldı.24 km.den oluşan zorlu bir parkur 4 defa geçilmek suretiyle yaklaşık 100 km ye ulaşılıyordu.11 Mart günü ise yarışlar çok zevkli oldu.İlk defa izlediğim enduro yarışı bambaşkaydı.70 küsür yarışmacının içinde 2 adet bayan yarışmacı da bulunuyordu.Startın çıkışında bulunan kayalık parkurda tam önümde düşerek sol ayağını kıran arkadaşın durumuna çok üzüldük.Tam da çizme hizasından ayağı kırıldı.Bu parkurda motosiklet kullanmak bambaşka bir şey.
Çektiğimiz resimleri niye yükleyemediğimize gelince;
Bulunduğumuz yerde internet ağı müşterek ve çok zayıf.O yüzden bir kaç gün sonra döndüğümde birbirinden güzel fotoğrafları ve videoları ben yüklüyeceğim.
Görüşmek üzere.

Not Video ları nasıl yükleyeceğim konusunda şimdiden yardım bekliyorum.Fotoğraflar için sıkıntı yok.