Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
Sayfa 6 Toplam 740 Sayfadan SeçilenSeçilen ... 23456789101656106506 ... SonuncuSonuncu
51 den 60´e kadar. Toplam 7395 Sayfa bulundu

Konu: Honda NC700X

Enduroist Kıdemli Üye EnginATASOY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    engin atasoy
    Motosiklet
    dl 650
    Marka
    Suzuki

Dün Kızıltoprak'ta fuarın hengamesinden uzak bir daha inceledim. 20.500 lira vererek alınabilecek bir motor. Şehir içi, şehir dışı, arazi, asfalt standart bir enduro kullanıcısının tüm ihtiyaçlarını karşılar. Tabi ki dağları aşamaz ama yazın güzel maceralar yaşatabilir. Bunları bindiğim TA yı baz almadan yazıyorum. Vfr 800 x eminin kullanımı çok zevkli bir motor. Ama o da enduro değil. Suzuki dl 650 (yeni kasa) de umduğum gibi çıkmadı. Hatta fuarda ki beyazı bir arkadaş ben oradayken satın almıştı. Detaylıca inceledik. Oda aldığı motorun enduro olmadığını biliyor. TA da tam enduro değil. Ben sadece enduro diye adlandırılan sınıfta en iyi rakama en iyi motor hangisi diye düşünüldüğü takdirde 18-19000 tl alınabilecek 2010 2011 model Ta nın iyi bir seçim olduğunu düşünüyorum. Ayrıca TA prim yapacak herkes elindekinin kıymetini bilsin. Artık gelmediğine ve piyasada da fazla olmadığına göre meraklıları da olduğuna göre bu sonuç ortaya çıkacaktır. Zaten gelseymiş ki 2012 ki si 25.000 civarında olacakmış.

Enduroist Katılımcı Üye ErkanDEVRİM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    erkan devrim
    Motosiklet
    Tiger 800XR ve peugeot kisbee
    Marka
    Triumph

sert araziden vazgeçemiyorsanız xt660z kesin tercih, xl700 (25.000 tahmini) veya nc700x (20.500) hangisini alırsın derseniz hiç düşünmem nc700x derim ben, bana göre lastik+jant harici tam enduro, yeni motor oluşu haricinde hiç bir korkum yok bu motor tam benlik

Enduroist Üye yusufyurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    yusuf yurt
    Motosiklet
    cbf 150
    Marka
    Honda

gerçektende çok güzel bir makina
    Konu yusufyurt tarafından (14-03-2012 Saat 14:28 ) değiştirilmiştir.

Banned
    Isim
    sevket sezen
    Marka
    HarleyDavidson

dün tenereye bindim daha doğrusu binemedim boyu çok yüksek geldi nc700x de karar kıldım alıcam cumaya kadar ama tenere cidden çok güzel motor keşke uysaydı boyuma hoş kullanırım kullanmasınada arkaya yolcu artı 60 kilo yük ben onu arazide zor kullanırım

Isim
    erkan devrim
    Motosiklet
    Marka
    Triumph

Alıntı matrix Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dün tenereye bindim daha doğrusu binemedim boyu çok yüksek geldi nc700x de karar kıldım alıcam cumaya kadar ama tenere cidden çok güzel motor keşke uysaydı boyuma hoş kullanırım kullanmasınada arkaya yolcu artı 60 kilo yük ben onu arazide zor kullanırım

şevket, tenerenin (olması gerektiği gibi) tek silindir olması beni xt660r dan sonra cezbetmiyor artık, yoksa tek geçerim tam bir enduro.

NC700X i aramızda ilk alacak kişi sen gözüküyorsun ,çok merak ediyorum al şu motoruda, lezzetini anlat bir an önce

Banned
    Isim
    sevket sezen
    Marka
    HarleyDavidson

Alıcamda damlar bir kuruş indirim yapmıyor,ben tur versiyonunu alıcam yani 3 tane çanta koruma demirleri falan ekstara 3 milyar yani adamlara 22.5 a bırakın diyorum yok diyor adamlarda sıfır pazarlık ayrıca motorun üstüne dahi binemedim nc700s var bunun ufagı nakedı ona bindim ama tabi daha yüksekmiş 700x yani.Kullanmadan üstüne oturmadan motor almak istemiyorum açıkcası nisanda gelicekmiş motorlar diyor.Ben gümüş rengini düşünüyorum.
    Bir diğer sorunda yarın harleyi satış işim,arkadaş motoru teslim et mototaşa onlar bna getircek sonra vekalet verdiği bir diğer arkadaşla satışı tamalarsın diyor noterde ben garipsedim bu durumu motoru anca parayı bankamda görürsem veririm doğru olanı bu değilmi?
    Ben hep sıfır motor aldım ve hepde takasla büyüttüm.İlk kez şak diye satıcam ben mi pimpirikliyim doğrumu yapıyorum sizce?

Enduroist Üye Egemen Kocabaş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Egemen Kocabaş
    Marka
    Aprillia

Alıntı matrix Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alıcamda damlar bir kuruş indirim yapmıyor,ben tur versiyonunu alıcam yani 3 tane çanta koruma demirleri falan ekstara 3 milyar yani adamlara 22.5 a bırakın diyorum yok diyor adamlarda sıfır pazarlık ayrıca motorun üstüne dahi binemedim nc700s var bunun ufagı nakedı ona bindim ama tabi daha yüksekmiş 700x yani.Kullanmadan üstüne oturmadan motor almak istemiyorum açıkcası nisanda gelicekmiş motorlar diyor.Ben gümüş rengini düşünüyorum.
    Bir diğer sorunda yarın harleyi satış işim,arkadaş motoru teslim et mototaşa onlar bna getircek sonra vekalet verdiği bir diğer arkadaşla satışı tamalarsın diyor noterde ben garipsedim bu durumu motoru anca parayı bankamda görürsem veririm doğru olanı bu değilmi?
    Ben hep sıfır motor aldım ve hepde takasla büyüttüm.İlk kez şak diye satıcam ben mi pimpirikliyim doğrumu yapıyorum sizce?
    valla para işi sıkıntılı iş, gidersin notere, satış verilir, para alınır. 5bin lira da olsa 50bin lira da olsa bu iş böyle olur..

Enduroist Kıdemli Üye EnginATASOY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    engin atasoy
    Motosiklet
    dl 650
    Marka
    Suzuki

Alıntı devrim79 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sert araziden vazgeçemiyorsanız xt660z kesin tercih, xl700 (25.000 tahmini) veya nc700x (20.500) hangisini alırsın derseniz hiç düşünmem nc700x derim ben, bana göre lastik+jant harici tam enduro, yeni motor oluşu haricinde hiç bir korkum yok bu motor tam benlik
    lastik jant hariç diyorsan cbf 1000 den de lastik jant değişimi ile enduro çıkarabilirsin. NC 700 x güzel bir endurocuk. Konu şu. sahibinden comda 2011 model 2150 kmde TA var. Pazarlık hariç 19.250 istiyor. Üstelik koruma demiri falan vardı. 2012 nc 700 x aksesuarsız 20.500. Ben oturdum hoşuma da gitti ancak TA yı tutması mümkün değil. Daha ucuza daha güçlü ve daha arazi uyumlu bir motor almak için tek fark 2.150 km. Kısaca TA dan inen nc 700 x ten memnun kalmaz ama nc 700 x den ineni TA memnun eder.

Isim
    erkan devrim
    Motosiklet
    Marka
    Triumph

matrix bence de parayı almadan motosikletini verme, ben motoru satarken notere gittik alıcıyla beraber noterde parayı aldım, satışını verdim, arabayı satarken notere gitmeden parayı aldım, bankaya yatırdım notere gidip satışını verdim, benim bildiğim önce para sonra satış

Alıntı enginE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    lastik jant hariç diyorsan cbf 1000 den de lastik jant değişimi ile enduro çıkarabilirsin. NC 700 x güzel bir endurocuk. Konu şu. sahibinden comda 2011 model 2150 kmde TA var. Pazarlık hariç 19.250 istiyor. Üstelik koruma demiri falan vardı. 2012 nc 700 x aksesuarsız 20.500. Ben oturdum hoşuma da gitti ancak TA yı tutması mümkün değil. Daha ucuza daha güçlü ve daha arazi uyumlu bir motor almak için tek fark 2.150 km. Kısaca TA dan inen nc 700 x ten memnun kalmaz ama nc 700 x den ineni TA memnun eder.
    şimdi, nc700x de tel jant olsa, ön teker 19" olsa, lasitiklerde örnek veriyorum metzeler tourance olsa, biz emin ol ki enduro olup olmadığını tartışıyor olmazdık. İşte demek istediğim bu. tabiki tam bir enduro değil, kıyaslama yaparsak xl700 enduroya daha yakın, ancak tam bir enduro istesem zaten tenere alırım, tek silindir, yüksek tork ve fiziki özelliklleriyle tam enduro olmayı o hak ediyor.

araştırmalarım sonucu xl 700 almaya karar vermiştimki, türkiye de satışının durdurulduğunu öğrendim, alternatif olarak da yeni modeller geleceği söylendi, bekledim, ben şöyle bir kıyaslama yaparak xl 700 almaktan vazgeçip nc700x de karar kıldım

XL700, NC700X ortak özellikleri: çift silindir, honda, aynı vergi dilimi, göze hoş gelen görüntü

xl700 artıları (nc700x e göre): enduroya yakışır jant ve lastikler++, tel jant+, enduroya daha yakın görüntü+

nc700x artıları (xl700 e göre): yeni teknoloji motoru++, 6. vites++, yakıt sarfiyatı ++, fiyatı+, bakım periyodu++, bagaj bölümü+, yeni seri model olması+, birçok ülkede testlerde ve kullanıcılardan olumlu yorumlar alması++.

toplamda (kendi ihtiyaçlarım doğrultusunda)
    xl 700 : 4
    nc700x : 13 artı alarak benim ihtiyaçlarıma ve bakış açıma göre açık ara önde yer alıyor.
    Konu ErkanDEVRİM tarafından (15-03-2012 Saat 12:13 ) değiştirilmiştir.

Banned
    Isim
    sevket sezen
    Marka
    HarleyDavidson

sattım motorumu bugün arkadaşlar evet konşuk motor kartalda iki tane nc700x varmış haftasonu bir gidip bakıcam beyenirsem alıcam beyenmezsem sıfır varedero almayı düşünüyorum.

Sayfa 6 Toplam 740 Sayfadan SeçilenSeçilen ... 23456789101656106506 ... SonuncuSonuncu