Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
1 den 10´e kadar. Toplam 10 Sayfa bulundu
    Ordinaryus Enduroist ahmet f senel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    ahmet f senel
    Motosiklet
    XT1200ZE
    Marka
    Yamaha

Standart Chevrolet aveo sedan 1,4 otomatik

değerli arkadaşlar hanıma yukarıda belirttiğim benzinli modelini almak üzereyim. fikrini belirten olursa sevinirim. teşekkürler

Enduroist Üye 35sdk89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Sadık YILMAZ
    Motosiklet
    XL700VA
    Marka
    Honda

Alıntı mfk321 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    değerli arkadaşlar hanıma yukarıda belirttiğim benzinli modelini almak üzereyim. fikrini belirten olursa sevinirim. teşekkürler
    Çok zor bir 2. el abi daha önceden Ford Fusion vardı boyasız nokta hatasız 12.000 km`de satana kadar göbeğimiz çatladı daha piyasası olan bir araca yönel model yılı eski olsun km`si fazla donanımı az olsun ama illaki satacağın zaman katkısını çok fazla göreceksin. Hayırlı olsun Allah gönlüne göre versin genede.
    Giremediğin hiç bir yol senin değildir...

Ordinaryus Enduroist Yusuf YÜCE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Yusuf YÜCE
    Motosiklet
    Norge 1200
    Marka
    Guzzi

Alıntı mfk321 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sana tertemiz bir E 200 vereyim otomatik.
    Öğrettiklerimiz bize uygulanamaz.
    Feministlik kocayı bulunca; komünistlik parayı bulunca biter, ENDUROİST'lik baki kalır.

Isim
    ahmet f senel
    Motosiklet
    XT1200ZE
    Marka
    Yamaha

Alıntı YYUCE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    varsa linki bakalım abi. ama zor.

Enduroist Kıdemli Üye Karga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Kerem Ağacıkoğlu
    Motosiklet
    R 1100 GS, Yamaha BW's 100
    Marka
    Bmw

abi babamda chevrolet rezzo comfort vardi.. 5 sene kadar kullandim.. sukur, hic yolda koymadi, emektardi vs ama beni hic bir zaman doyuramayan bir arabaydi.. cekmeye cekmez, seri degil, gaza yuklendiginde bile ahlaya oflaya lutufen gidiyor gibiydi..

sonrasinda bir arkadas gecici olarak kalos kullanmisti.. o da "yanlislikla 'a' yerine 'o' yazmislar heralde.. araba bildigin kalas gibi.." diyordu..

ayni markanin iki farkli modelinden iki ayri tecrubeye sahit olunca, ki tecrubelerden biri benimdi, yeni nesil chevrolet armali daewoo lardan bahsedilmesi tuylerimi diken diken etmeye yetiyor.. (evet sadece armasi chevrolet, motor kaputunu acanlar daewoo logosunu gorecek..)

fiyatlari nedir bilmiyorum ama onun yerine eger yakin fiyatsa honda jazz falan al bence.. o da otomatik, cok buyuk degil, manevra kabiliyeti iyi, yuklemeye yuklersin, aile arabasi olarak da gayet yeterli, nispeten ufak olmasina ragmen gayet guvenli ve kesinlikle yormuyor.. datcadan bursaya konaklamasiz geldim ve indigimde sanki bakkala ekmek almaya gidip gelmis gibi hissediyordum..
    Alman yapmış...

Banned
    Isim
    Özgür * Bulut Yani
    Motosiklet
    KLE 650 (Versys)
    Marka
    Kawasaki

Alıntı Karga Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    fiyatlari nedir bilmiyorum ama onun yerine eger yakin fiyatsa honda jazz falan al bence.. o da otomatik, cok buyuk degil, manevra kabiliyeti iyi, yuklemeye yuklersin, aile arabasi olarak da gayet yeterli, nispeten ufak olmasina ragmen gayet guvenli ve kesinlikle yormuyor.. datcadan bursaya konaklamasiz geldim ve indigimde sanki bakkala ekmek almaya gidip gelmis gibi hissediyordum..
    Bende bir ara Aveo icin niyetlendim ama memnun olan bulamamistim.
    Fiyatlar pek yakin degil ama Honda Jazz kesinlikle gozardi edilmemesi gereken bir araba. Kiz arkadasimda var, ustu camli olan tipinden. Arkada oturanlar gokyuzunun sonsuzlugu ile butunlesiyor. Cocuklar icin harika olur diye dusunuyorum. Esinize de jest olur, biz ruzgar ile butunlesiyoruz, sana da gokyuzu ile butunles diye aldim diyebilirsiniz

Enduroist Üye Onur ÜNLÜ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Onur ÜNLÜ
    Motosiklet
    KLR650 A11 '97
    Marka
    Kawasaki

Alıntı bulutyani Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende bir ara Aveo icin niyetlendim ama memnun olan bulamamistim.
    Fiyatlar pek yakin degil ama Honda Jazz kesinlikle gozardi edilmemesi gereken bir araba. Kiz arkadasimda var, ustu camli olan tipinden. Arkada oturanlar gokyuzunun sonsuzlugu ile butunlesiyor. Cocuklar icin harika olur diye dusunuyorum. Esinize de jest olur, biz ruzgar ile butunlesiyoruz, sana da gokyuzu ile butunles diye aldim diyebilirsiniz
    Ben de kesinlikle Honda jazz diyorum.Tecrübem yok ama Araştırmalarım sonucu ulaştığım nokta o. Hatta bende aracımı satabilirsem otomatik bir Honda jazz alacağım ki eşimde rahat rahat kullansın.Bende motor alırım artık

Bu arada benim aracım 2011 model Peugeot Partnet Tepee daha 12500 km de.linkini veriyim belki siteden birine nasip olur.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...7551347/detay/

Enduroist Kıdemli Üye AkınGüngör - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Akın Güngör

Yani aslında söylenecek çok şey var ama kısaca özetlemek gerekirse; alıp, kullanıp, satıp da çok memnunum diyene rastlamadım.

Zaten çok açık bir şekilde internet sitelerinde de durumu görüyorsunuz incelediğinizde. Amerika'da üretilen gerçek Chevrolet'ler ile ekonomik dedikleri eski Daewoo'da üretilmiş olanlar, modeller sekmesinde bile ayrı renklerde...

Jazz ciddi ciddi düşünülmesi gereken bir araç ama Corsa, Polo vs. de düşünülebilir. Hatta şunu açıkça söyleyebilirim, benim 2006 otomatik Palio'm bile bir dönem kullandığım çakma Cherolet'ten kat kat iyi.

Ve bence bir araçta en önemli özellik, güvenlik ki; bu araçta güvenlik konusunda söylenecek söz yok. EuroNcap'de en düşük skorlardan birini almış bir araç.
    Konu AkınGüngör tarafından (20-03-2012 Saat 17:39 ) değiştirilmiştir.

Isim
    ahmet f senel
    Motosiklet
    XT1200ZE
    Marka
    Yamaha

taam vazgeçtim. arabayı bugün gördüm. neredeyse sıfır. 2011 model ve 17.000 de. ısrarla sahibi neden satıyor sorusuna en son servisi arayarak cevap verdiler. marş motoru, kontak sigortası ve selenoid valfi garantiden değişmiş dediler bende vazgeçtim.

Ordinaryus Enduroist Yusuf YÜCE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Yusuf YÜCE
    Motosiklet
    Norge 1200
    Marka
    Guzzi

Alıntı YYUCE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şu anda ilanım yok bir ara aktif edeceğim.
    Öğrettiklerimiz bize uygulanamaz.
    Feministlik kocayı bulunca; komünistlik parayı bulunca biter, ENDUROİST'lik baki kalır.