Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
1 den 2´e kadar. Toplam 2 Sayfa bulundu
    Enduroist Kadim Üye Bora Konuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    bora konuk
    Motosiklet
    XF 250 Motoran
    Marka
    Diger

Standart Suzuki dr 650 se dualsport (2004)

üzerinde 1.000 tl den fazla aksesuarı vardır. 22 mm acerbis gidon, gidon yükseltici kit, özel yapım turing cam, özel yapım bagaj demiri, beyaz içi alüminyumlu elcik korumaları ve özel yapım performans egzostuda bu motora çok yakıştığı için keyifle satın aldım. orjinal gidonu, orjinal aynaları, orjinal egzostuda mevcuttur. ön ve arka fren balataları yeni, zincir dişli set olarak değişti DID marka ayrıca aküde 1 ay önce yenilendi. iridyum çift bujileri 5000 km oldu takalı. 2 tk lastiği var, mitas stoneking dişli olanlar ve ön duro, arka kenda marka asfalt tipi şeklinde.

ayrıca 125 tl değerinde açılmamış yedek karbüratör diyaframı, yayı, minik sekmanları ve yedek iğnesinden oluşan seti yanında hediye ediyorum. deponun solunda küçük bir eziği mevcut, bunun dışında kusuru yoktur.

kıymetini bilecek için bu fiyata alınabilecek en iyi, güçlü ve hafif endurodur. parçaları Arm shop vb suzuki servislerinden temin edilebiliyor.

146 kg/45 hp/54 nm tork

FİYAT:7.750 TL (Sahibinden.com'da 8,250 yazdım, o fiyat sizi yanıltmasın)

irtibat tel:0539 428 09 91/ 0505 69 69 91 Bora

KISACA HİKAYESİNİ Anlatayım, yapabildiğim kadarıyla bir çeviridir
    1996 yılında Dr 650 Se modeli bir önceki selefine göre daha iyi yol tutuş ve daha az ağırlık ilkesiyle üretildi.(önceki model 172 kg olup dr 650 se 147 kg'dır) Yeni daha kompakt motor daha az güç verdi ama düşük devirlerde çok daha rahat kullanmak için yapılmıştı. Yağ soğutuculu motorun çalışmasındaki titreşim azlığı dikkat çekicidir.

Motorun kendi sınıfındaki endurolarla ufak bir karşılaştırması:

Suzuki Dr 650 Se/Yamaha XT660 R/ KTM 640 LC4 /Yamaha XTZ 660 Tenere97
    Güç: 44 hp 45 hp 50 hp 46 hp
    Tork: 54 nm 60 nm 55 nm 56 nm
    Kg: 147 kg 172 kg 149 kg 171 kg

[/

resim olarak istenirse sitede açtığım konularda birçok fotoğrafı mevcut ayrıca bende albüm albüm fotoğrafları ve birçok anıları olan yabancıya gitmesin istediğim bir endurodur kendileri
    Konu Bora Konuk tarafından (29-03-2012 Saat 16:55 ) değiştirilmiştir.

Enduroist Kadim Üye Bora Konuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    bora konuk
    Motosiklet
    XF 250 Motoran
    Marka
    Diger

araç bugün satılmıştır. kısa bir mola, tekrar ilerde görüşmek üzere, her zaman takipteyim