Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan SeçilenSeçilen 123 SonuncuSonuncu
11 den 20´e kadar. Toplam 22 Sayfa bulundu
    Enduroist Katılımcı Üye Tekin ÇEPEL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Tekin Çepel
    Motosiklet
    XRV 750 Africa Twin
    Marka
    Honda

Lanet olsun bu üzücü olayı kınıyorum
    Doktorlara uzanan eller kırılsın
    hayvan gibi çalış insan gibi yaşa
    ______ DinozoruS ______

Enduroist Üye Egemen Kocabaş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Egemen Kocabaş
    Marka
    Aprillia

son 15 yıldır anti-sosyalliğe bir adım daha yakın, eğitimden her geçen gün uzaklaşan, sosyokültürel açıdan da sıfırları tüketen yeni nesil geliyor gümbür gümbür Saygı sevgi yok.. Olayın hemen sonrasında da başka bir şehirde bir öğretmen bıçaklandı, akibetini takip edemedim. Hiiiç iyi bir YERE gitmiyor; Durdurun dünyayı inecek VAR !!
    .......Yazık daha kurtaracağı çok hayat vardı adamcağızın.......

Enduroist Katılımcı Üye DeepBlue - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Nadir Salman
    Motosiklet
    Zorunlu aradan sonra
    Marka
    Bmw

Cok yazik iyi yetismis bir insan daha kayip gitti...Bir yanda kurtarmaya calistigin 80 kusur yasinda dede, diger yanda kurtaramazsan bedel kendi canin....Akil almaz bir ahmaklik, nasil bir dusunce yapisi anlamak imkansiz. Kinamak cok yetersiz, zaten ilgililer kinayorlar yapacak birseyleri yokmus gibi....

Çoksa Tork'un; Olmasın Korkun..!

Ordinaryus Enduroist Öner BAKIR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    ÖNER BAKIR
    Motosiklet
    KLE 500
    Marka
    Kawasaki

üzücü bir olay mekanı cennet olsun.bu konuyu destekliyorum ama;işini kötü yapan doktorlar'da yok değil.hatta kendi başıma gelen bir olaya deyinmek isterim.eşim yaklaşık 6 ay önce göztepe ssk 'da doğum yaptı.kendini bilmez pratisyen doktorun biri eşime hakaret etti.eşim'de o kişinin kendisine müdahalede bulunmasını istemedi ve eli ile yitmek zorunda kaldı.bu şahıs'da eşimin karnına vurdu(sezeryan ile doğum yaptı) eşimde o an bitane vurdu.bu malum şahıs bide utanmadan darp raporu alıp eşimi polise şikayet etti.bizde karşı dava açtık.haziran'da mahkeme var bakalım sonuç ne olacak???
    şimdi bana çoğu kişi kızabilir ama o an bu kişi karşıma çıksa gerçek darp'ı gösterecektim kendisine...
    Allah hekimleri başımızdan eksik etmesin ama böyle insanları'da karşımıza çıkarmasın...
    Öner BAKIR - A Rh(+)
    iletişim = 0555 425 05 58

Her türlü etiket,sticker,damla sticker,tankpad,depopad vb... işler için irtibata geçin...

Enduroist Katılımcı Üye İsmail Çiçek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    ismail çiçek
    Motosiklet
    Dominar 400
    Marka
    Diger

Benzer bir olayı bende yaşadım bazılar gerçekten kötü karakterler darp edilmeyi hak ediyorlar.
    Şimdi biz bunları buraya yazarken maynet haberde doktorlar eylem yaparken hastanın ölgüdü haberi var.
    İsmail Çiçek
    A rh +
    0532 640 38 45
    Beylikdüzü / istanbul

Hayat; Aldığım nefesten ibaret değil, Hayat; Nefesinizin kesildiği anların toplamıdır.

Enduroist Kıdemli Üye Necdet Okcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Necdet Okcan
    Motosiklet
    1200 GS ADV
    Marka
    Bmw

Alıntı Oxygen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benzer bir olayı bende yaşadım bazılar gerçekten kötü karakterler darp edilmeyi hak ediyorlar.
    Şimdi biz bunları buraya yazarken maynet haberde doktorlar eylem yaparken hastanın ölgüdü haberi var.
    İsmail arkadaşım, Doktorlar eylem yaparken, acil sağlık hizmetlerindeki hekimler ile her servisteki nöbetçi hekimler eyleme katılmıyor.

Dikkatinizi çekerim, Gaziantep'te öldürülen hekim arkadaş, yoksulluk aylığı kesilmesin diye, ölen dedesinin ölümünü nüfusa bildirdiği için (bir haftalık bir tehdit sürecinden sonra) öldürüldü.

Bizi ilkel toplumlardan ayıran en önemli nitelik, kendi hakkımızı, kendi kendimize kaba kuvvetle, şiddetle aramak değil, devletin bu işle görevlendirilmiş görevlileri, organları (yetersiz de olsa) eliyle aramaktır.

bu hain saldırıyı şiddetle kınıyorum

Ordinaryus Enduroist Yusuf YÜCE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Yusuf YÜCE
    Motosiklet
    Norge 1200
    Marka
    Guzzi

Alıntı ozrace Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    üzücü bir olay mekanı cennet olsun.bu konuyu destekliyorum ama;işini kötü yapan doktorlar'da yok değil.hatta kendi başıma gelen bir olaya deyinmek isterim.eşim yaklaşık 6 ay önce göztepe ssk 'da doğum yaptı.kendini bilmez pratisyen doktorun biri eşime hakaret etti.eşim'de o kişinin kendisine müdahalede bulunmasını istemedi ve eli ile yitmek zorunda kaldı.bu şahıs'da eşimin karnına vurdu(sezeryan ile doğum yaptı) eşimde o an bitane vurdu.bu malum şahıs bide utanmadan darp raporu alıp eşimi polise şikayet etti.bizde karşı dava açtık.haziran'da mahkeme var bakalım sonuç ne olacak???
    şimdi bana çoğu kişi kızabilir ama o an bu kişi karşıma çıksa gerçek darp'ı gösterecektim kendisine...
    Allah hekimleri başımızdan eksik etmesin ama böyle insanları'da karşımıza çıkarmasın...
    Arkadaşlar sapla samanı birbirine karıştırmayalım, burada bir bütünü bağlayan sosyal yara var, verilen örnekler bireysel olup bütünü bağlamaz. Yapılan eylem elbette ki üzüntüyü dışa vurma sesini duyurma biçimidir. Bizim sitemizde forumlarımıza taşımadığımız için belki bilmeyenleriniz vardır, felaket gümbür gümbür geliyorum dedi. Bir çoğumuza mail yolu ile gelen haberlere göre doğuda görev yapan doktor arkadaşlarımız şu veye bu sebepten aynı zihniyetin insanları veya onların karanlık elleri tarafından darp edildi kimsenin gıkı çıkmadı. Ama onlar mesleğinin özünde insan hayatını idame ettirmek gibi bir misyonu yüklenmiş oldukları için her şeye rağmen görevlerine devam ettiler.
    Öğrettiklerimiz bize uygulanamaz.
    Feministlik kocayı bulunca; komünistlik parayı bulunca biter, ENDUROİST'lik baki kalır.

Enduroist Katılımcı Üye İsmail Çiçek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    ismail çiçek
    Motosiklet
    Dominar 400
    Marka
    Diger

eşimde o an bitane vurdu.bu malum şahıs bide utanmadan darp raporu alıp eşimi polise şikayet etti.bizde karşı dava açtık.haziran'da mahkeme var bakalım sonuç ne olacak???

Öner arkadaşımızın dediği gibi bakalım sonuç ne olacak??? diye bir sürü soru işareti var ve bu dava 2-2,5 yıl sürecek (sevgili doktorumuz darp raporunu alıp olayı kitabına uydurmuş sonuçte elinde evrak olduğu için mahkeme onun evrakını dikkate alacak) araya başka sıkıntılar girecek vaktin olmayacak sonra yaşadığınla kalacaksın.
    Devlet eliyle bu işe soyunduğunda önce doktorlardan sonra devletten daha sonrada mahkemelerden yaka silkiyorsun. Bu uzun süreç ülkenin genel sıkıntısı ve haklı olsanda hakkını arayamıyorsun.

Sonuçta hep vuran suçlu değil bazende yiyen hak ediyorlar.
    İsmail Çiçek
    A rh +
    0532 640 38 45
    Beylikdüzü / istanbul

Hayat; Aldığım nefesten ibaret değil, Hayat; Nefesinizin kesildiği anların toplamıdır.

Enduroist Katılımcı Üye özgür ünüvar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    özgür ünüvar
    Motosiklet
    CRF 250 L
    Marka
    Honda

Arkadaşlar olaylara nekadar dar çerçeveden bakarsak işi o kadar zorlaştırırız..Bankada kimliğiniz olmadan paranızı hesabınızdan alabiliyor musunuz?Yoksa veremem diyen memura haddini mi bildiriyorsunuz?Olayın kilit noktası bu!Hak etmeye bakacaksak piyasada adam kalmaz....Kaldı ki doktor arkadaşların işi fedakarlık sınırlarının çook üstünde...Selamlar...
    Dünya bir kitaptır,gezmeyenler sadece ön sözü okur....

Banned
    Isim
    Özgür * Bulut Yani
    Motosiklet
    KLE 650 (Versys)
    Marka
    Kawasaki

...
    Oysa…
    Sırf doktor cinayeti değildir bu. Kardeşi kardeşe kırdırmaktan ders almayan Türkiye’nin, fazladan iki oy kapabilmek için, eğitimli’yi cahil’e kırdırmasıdır. Bilmeyen’i bilen’e, okumayan’ı okuyan’a düşman etmesinin… Ve suç işleyen cahil’i korumasının sonucudur.

http://www.ilk-kursun.com/haber/101833

Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan SeçilenSeçilen 123 SonuncuSonuncu