Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
1 den 10´e kadar. Toplam 59 Sayfa bulundu

Threaded View

Enduroist Katılımcı Üye Tekin ÇEPEL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Tekin Çepel
    Motosiklet
    XRV 750 Africa Twin
    Marka
    Honda

Alıntı Goncatheguide Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bana da ayaklarımı yerden kescek motor lazım Yusuf abi

Ben internetten motorlarn renklerıne bakıyorum sadece Ben burda bulamazsam artık siz bana Kasım ayında bulursunuz ( Kasıma kadar nasıl beklerım o ayrı mevzu...) İstanbulda daha cok motor var
    Ceplere taş doldurmak sesli güldüm ben aslında şunu demek istemiştim boy ve kilo derken
    Boy tabii ki çok önemli ayaklarınız yere rahat basması gerekiyor
    Kilo derken yanlış anlaşılmasın fiziksel olarak yeteri kadar GÜÇLÜ olması gerektiğini anlatmak istemiştim ağır Motosiklet herkes sürebilir ama trafikte duruş ve kalkışlarda park yerlerinde bayağı bir güç lazım (30 yıl yurtdışında yaşamanın dezavantajı) Türkçe sorunluyum biraz

Acelesi yoksa sezon bitimini beklemek çok daha iyi hem araştırma ve test yapmak için bol zamanınız olacak hemde fiyatlar düşecektir.

Almanca forumlarda BMW F650GS motosiklet bayanlar için başlangıç motoru olabilirmi sorusu çok sorulmuştu ve cevabı kocaman bir EVET diyorlardı :-) kaldı ki siz zaten başlangıcı yapmış tecrübe edinmişsinizdir Rahat kullanırsınız F650GS (tipini beğenirseniz TEK SİLİNDİR)

bunların yanında bütçe ne kadar tek silindirmi çift silindirmi gibi birçok sorular var artık kendiniz karar vereceksiniz.

F800GS çok güzel çift silindir ve acaip yakışıklı fakat fiyatlar uçmuş hele Sarı Siyah rengi of of of

Konu Tekin ÇEPEL tarafından (17-05-2012 Saat 16:19 ) değiştirilmiştir.
    hayvan gibi çalış insan gibi yaşa
    ______ DinozoruS ______