Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan SeçilenSeçilen 12
11 den 15´e kadar. Toplam 15 Sayfa bulundu
    Enduroist Kıdemli Üye Volkan YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    volkan yilmaz
    Motosiklet
    '03 R1150GS
    Marka
    Bmw

Aynen integra denince ben arabaya gittim ben çok begenmedim bence Bmw min cukuterinin ucuz versiyonu ama bunun paralarina.
    Volkan YILMAZ 0 Rh+
    532 2840943

ride to hell

Enduroist Üye Zacharias - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Kubilay Onur Güngör
    Motosiklet
    2013 Street Bob
    Marka
    HarleyDavidson

Yahu her halde alacağım bu motoru. Yani elbette ki bir Enduro değil biliyorum ki o paraya nice enduro lar da var. Hayatım boyunca da enduro istedim. Hiç böyle bir şey yaşayacağım aklıma gelmezdi. Nasıl bir bağladıysa kendini. Honda ya gidip biraz daha üstüne oturacağım.

Bu arada Honda da kredi kartına taksit vs yapılıyormuş, banka ile bu konuda anlaşma adına yardımcı oluyorlarmış. Taksit miktarlarını bilen var mı aceba? Onlara sormadan buraya sorayım dedim.
    I want to know God's thoughts, the rest are details.

Enduroist Kadim Üye İbrahim KARAASLAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    İbrahim KARAASLAN
    Motosiklet
    Artık Yok (Tabanvay)

Burada bir uzun yol skutercisi dostum var. Araştırmış, çok beğenmiş alacam diyor. tavsiye ediyor.
    By JeRu SaLeM

Enduroist Üye ErdoganAktas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Erdogan Aktas
    Motosiklet
    BMW F650 GS
    Marka
    Bmw

Çok arada ne olduğu belirsiz bir alet. Scooter sevenler ama bindikleri motosikletin de motosiklet gibi görünmesini isteyenler için ideal olabilir. Maxi scooter edalarında tasarlanmış büyük cüsseli, touringlere benzemeye çalışmış. Aynı zamanda sporda olmaya çalışmış ama ön cam çok fazla yüksek, spor motosiklete gitmemiş. Artçı kısmı çok ufak ve dar, yolcu rahatsız olabilir, özellikle artçısı ile uzun seyahat etmeyi sevenler beğenmeyebilir. Bunlar benim bayide görüp beğenmediğim özellikleri öte yandan tarafsız bir gözle bakınca bu da nedir dedirtecek cinsten kaliteli görünen şık bir motosiklet. Honda olmasını, satış sonrası servis kalitesini vs. tartışmasız Türkiye'de tek geçerim. Fiyatına gelince o paraya alınacak bir motosiklet kesinlikle değil.

Aslında herşey bir motosikletten ne beklediğinize bağlı. Altımda söyle güzel bir motosiklet olsun, vites vs ile uğraşmamayım sehir içi tek başıma sağa sola gideyim gerektiğinde sehir dışına uzayayım. Ama altımda devasa bir scooter olmasın değişik birşey olsun diyenler için biçilmiş kaftan. Maxi scooterler içinde nexus500 vb spor modellerin arasından secilebilecek en iyi motor gibi durmakta. Hele ki swt600 ün tipsizliği yanında bunu öp de başına koy.

Enduroist Üye yeniadam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    kerem sarıgül
    Motosiklet
    klr 650-szk gn250
    Marka
    Kawasaki

haftasonu ve kısa seyahat için ideal.zincirli olması güzel ama bir artı olur mu olmaz mı kullanıma bağlı.netekim f 650 nin cs si de var.kayışlı modeli

Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan SeçilenSeçilen 12