Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
Sayfa 11 Toplam 30 Sayfadan SeçilenSeçilen ... 78910111213141521 ... SonuncuSonuncu
101 den 110´e kadar. Toplam 293 Sayfa bulundu
    Ordinaryus Enduroist HALİDUN KAYA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    h.kaya
    Motosiklet
    gv 650
    Marka
    Hyosung

Standart sa

Alıntı serway Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yahu ne oldu Karadeniz tayfası bugün ben hariç toplandınız mı yoksa? Kimseden ses seda yok.
    yok toplanmadık
    kısmetse perşembeye toplanacagız haber bekliyorum tayfadan
    GARAJ KURUCUSU GARAJ MOTOR BAKIM YERİDİR 5322124353

Ordinaryus Enduroist özer hanlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    özer hanlı
    Motosiklet
    Ybr 125 esd
    Marka
    Yamaha

Özer aga motorların cc si değil yüreklerin cc si önemli beya.
    (forumda birinden duyduydum bu lafı ama kimden? kim demişse güzel demiş)

Herkes sana yetişsin cc de Sen gel bizle gel

İşte budur motorun cc si değil yüreğin cc si önemlidir arkadaşlar.
    yusuf abi bize söylemişti edirne turu yaptığımız zaman.

http://www.enduroist.com/forum/showt...nu+avrupa+turu
    Yuz'de israr etme, "Doksan da olur".
    Insan dediginde, "Noksan da olur"...
    Sakin buyuklenme, "Elde neler var".
    Bir ben varim deme, "Yoksan da olur".
    Hatasiz Dost Arayan, "Dosttan da olur

** MEVLANA **
    Takma kafana, At boşa

Özer HANLI

Enduroist Kadim Üye AtagünTERZİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Atagün
    Motosiklet
    XL1000VA Varadero
    Marka
    Honda

Alıntı ist5934 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İşte budur motorun cc si değil yüreğin cc si önemlidir arkadaşlar.
    yusuf abi bize söylemişti edirne turu yaptığımız zaman.

http://www.enduroist.com/forum/showt...nu+avrupa+turu
    Ewt yaa bak Yusuf abi zamanında yapmış tespiti, aklımıza kazınmış bu güzel söz.

Özer aga
    motorların cc si zaten önemli değil,
    yürekler zaten 5000 cc,
    Bu durumda bekliyoruz sizi vesselam.
    Hatta Hidayet abiyle birlikte katılsanız da şu karadenizin yaylaları biraz motorcu görse beyaa.
    Konu AtagünTERZİ tarafından (10-06-2012 Saat 01:57 ) değiştirilmiştir.

Isim
    Atagün
    Motosiklet
    XL1000VA Varadero
    Marka
    Honda

Arkadaslar,
    Bugün tura hazırlık olarak yan canta demirlerimi aldım. Küçük bir modifikasyon sonrasında motoruma uygun hale gelecek. Aynı zamanda yan canta ve depo üstü çantaları araştırıp model beğendim.
    Bunlari araştırdığım motosiklet mağazasındayken gelen iki motosikletci arkadas, beni yarın çıkacakları Akdeniz-Ege turuna davet ettiler. Ben bu tur icin programımın uygun olmadıgını söyledikten sonra bizim 8 Temmuz'da Karadeniz turumuzun olacağını söyleyip onları davet ettikten sonra onları forumumuza davet ettim. Programlarının bitiminden sonra bizimle Karadenize gelebileceklerini söylediler. Telefon alışverişi yaptık.

Yani 8 Temmuz gunü umarım Sinop'a yalnız gelmem.

Enduroist Kıdemli Üye Voodoochild - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Gökhan Köroglu
    Motosiklet
    R 1150 GS
    Marka
    Bmw

Heyacaniniza imrenerek okuyorum bu konuyu.
    Ancak;
    Bnm bildigm kadaryla Safakla sertac haric kimse birlikte surmedi heralde simdiye kadar. Grup surusu herkesin birbirine karsi sorumlu oldugu bi aktivite unutmayin ve liste de bayagi bi kalabaliklasiyo. Nerde cokluk orda coklugun gtrdgi problemler biliosunz. Sahsen ben surusunu tanimadigim birinin sorumlulugunu alip o yola cikmazdim. Kisisel algilamayin sakin.Cunku haftasonu agvaya gitmiosunuz.Karadnz; yoluyla, havasiyla cetin bi cografya. Umarim hic bi sknti yasamadan gezer gelirsinz...
    When the power of love overcomes the love of power, the world will know peace...

Jimi Hendrix

Isim
    Atagün
    Motosiklet
    XL1000VA Varadero
    Marka
    Honda

Alıntı Voodoochild Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ancak;
    Bnm bildigm kadaryla Safakla sertac haric kimse birlikte surmedi heralde simdiye kadar. Grup surusu herkesin birbirine karsi sorumlu oldugu bi aktivite unutmayin ve liste de bayagi bi kalabaliklasiyo. Nerde cokluk orda coklugun gtrdgi problemler biliosunz. Sahsen ben surusunu tanimadigim birinin sorumlulugunu alip o yola cikmazdim. Kisisel algilamayin sakin.Cunku haftasonu agvaya gitmiosunuz.Karadnz; yoluyla, havasiyla cetin bi cografya. Umarim hic bi sknti yasamadan gezer gelirsinz...
    Katkınız için teşekkür ederim. Yazınızın maksadının katkı vermek ve tecrübe paylaşmak olduğunu anlıyorum.

Fakat birlikte yola çıkmadıkça kimsenin sürüşünü tanıma şansımız olmayacak. Ayrıca yeni arkadaşlarla sürüş yapmayıp mevcut arkadaşlarla devam edecek olmak, motosikletin sosyal boyutunu kullanamamak anlamına da gelir. Bu durumda bu forumun da fonksiyonelliği ortadan kalkmış oluyor. Kalabalık olmanın problemlerini minimize edip faydalarını ortaya çıkaracak şekilde bir sürüş planlaması yapmak gerekir diye düşünüyorum.

Söylediğiniz gibi umarım sorunsuzca gider geliriz.

Enduroist Kadim Üye Sertaç Sakarya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Sertaç Sakarya
    Motosiklet
    BMW 1150 GS
    Marka
    Bmw

Alıntı Voodoochild Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ancak;
    Gökhan
    düşüncelerini paylaştığın için teşekkür ederim. Haklısın uzun bir yol ve değişik bir coğrafyaya teker çeviricez ama malesef gelmek isteyen arkadaşlarla bugüne kadar yol yapmadık. İstanbul dışından gelecek arkadaşlarla zaten bu eylemi yapmamız gerçekleştirmemiz oldukça zor. Benim aklıma gelen yapabileceğimiz tek şey toplu sürüş kurallarına uymak şartıyla yol almak. Baktık katılım sayısı fala oluyor o zamanda 2 veya daha fazla grup olarak varış noktalarına ulaşmak.
    Seninde dediğin gibi biz şafakla nerdeyse bir senedir gruplarla veya sadece ikimiz yol yaptık. Ben ve şafak birbirimizin kullnaış sitilini nerede ne yapacağımızı kestirebiliyoruz fakat şartlar gereği diğer arkadaşlarla kurallar içerisinde keyifli yolculuk yapacağız...
    www.sertacsakarya.com
    A Rh + 0533 968 55 19

Enduroist Kadim Üye Sertaç Sakarya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Sertaç Sakarya
    Motosiklet
    BMW 1150 GS
    Marka
    Bmw

Arkadaslar,
    Bugün tura hazırlık olarak yan canta demirlerimi aldım. Küçük bir modifikasyon sonrasında motoruma uygun hale gelecek. Aynı zamanda yan canta ve depo üstü çantaları araştırıp model beğendim.
    Bunlari araştırdığım motosiklet mağazasındayken gelen iki motosikletci arkadas, beni yarın çıkacakları Akdeniz-Ege turuna davet ettiler. Ben bu tur icin programımın uygun olmadıgını söyledikten sonra bizim 8 Temmuz'da Karadeniz turumuzun olacağını söyleyip onları davet ettikten sonra onları forumumuza davet ettim. Programlarının bitiminden sonra bizimle Karadenize gelebileceklerini söylediler. Telefon alışverişi yaptık.

Yani 8 Temmuz gunü umarım Sinop'a yalnız gelmem.
    Ata,
    Şafak 7 sinde eskişehire gelecek galiba, 8 inde onu adapazarı sapağından alacağız. Sana uyarsa sende eskişehire gel ordan birlikte gelirsiniz. Tabi yolunu uzatır mı bilemiyorum...
    www.sertacsakarya.com
    A Rh + 0533 968 55 19

Isim
    Atagün
    Motosiklet
    XL1000VA Varadero
    Marka
    Honda

Alıntı ssakarya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ata,
    Şafak 7 sinde eskişehire gelecek galiba, 8 inde onu adapazarı sapağından alacağız. Sana uyarsa sende eskişehire gel ordan birlikte gelirsiniz. Tabi yolunu uzatır mı bilemiyorum...
    Sertaç,

İncelememe göre benim yolumu epeyce uzatır gibi görünüyor Eskişehir'den gitmek. Ancak tarih yaklaştıkça birşeyler netleşecektir.

Anladığım kadarıyla siz sahilden değil içlerden geleceksiniz. Bu durumda size Sinop'ta değil de Bolu yakınlarında katılabilirim diye düşünüyorum.

Ordinaryus Enduroist HALİDUN KAYA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    h.kaya
    Motosiklet
    gv 650
    Marka
    Hyosung

sertaç sen ankaradan geleceksen ona göre buluşma yeri ayarlarız boluya gelmen de yolunu epey uzatır toplantımızı yaptıgımızda rotamızı kesin belirleyip sanada söyleriz

toplanmamızdaki amaçlardan biride birbirimizi tanıyıp yolda güvenli ve neşeli gitmek için zemin hazırlamak

bu perşembe toplanıyoruz değilmi ardaşlar lütfen teyit etsinler
    GARAJ KURUCUSU GARAJ MOTOR BAKIM YERİDİR 5322124353

Sayfa 11 Toplam 30 Sayfadan SeçilenSeçilen ... 78910111213141521 ... SonuncuSonuncu