Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
1 den 6´e kadar. Toplam 6 Sayfa bulundu
    Enduroist Katılımcı Üye GÖKÇEN KÖSEOĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Gökçen KÖSEOĞLU
    Motosiklet
    NC 750 XA'14
    Marka
    Honda

Standart 1 EYLÜL 2012 C.TESİ ŞİLE KARAMANDERE SAKLI GÖLE

Ben yarın sabah ( 1 eylül 2012 c.tesi) 8.30 da şile Karamandere köyü Saklı göle doğru yol alacağım katılmak isteyen arkadaşlar varsa eğer saat 8.30 da koşuyolu dörtyol ışıklardan madonun önünden hareket edeceğim... olmadı güzergah üzerinde de buluşabiliriz Şile otobanından gideceğim sonuç olarak telefonum 0533 3341019

Enduroist Katılımcı Üye onur filiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    onur filiz
    Marka
    Hyosung

16.09.2012 tarihinde karamandere de TMT olarak geleneksel hale gelen eylül ayı mangal partımızı yapıcaz her sene bu taıhlerde mangal aktividemizi gerçekleştiriyoruz burada ;)
    Saygılar..
    İyi dostu olanın aynaya gereksinimi yoktur. Mevlana
    FULL KORUMA KULLANALIM...

Ordinaryus Enduroist Öner BAKIR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    ÖNER BAKIR
    Motosiklet
    KLE 500
    Marka
    Kawasaki

iyi yolculuklar,bol bol foto bekliyoruz
    Öner BAKIR - A Rh(+)
    iletişim = 0555 425 05 58

Her türlü etiket,sticker,damla sticker,tankpad,depopad vb... işler için irtibata geçin...

Ordinaryus Enduroist BUGRA TURK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    BUGRA CTURK
    Motosiklet
    1150 gs (2003)
    Marka
    Bmw

Çok güzel bir yer, her sene gidiyorum, eskiden el değiştirmeden önce kamp yapmaya izin veriyorlardı, fakat siyasi bir takım çalışmalar sonrası el değiştirildikten sonra, hem hizmeti kalabalık, hem de daha ticarethane halini aldığını gördüm.
    Honda CBF 150
    Aprilla Pegaso F 650
    BMW 1150 GS

Buğra ÇALIŞKANTÜRK 532 404 2887 AB +

Enduroist Katılımcı Üye GÖKÇEN KÖSEOĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Gökçen KÖSEOĞLU
    Motosiklet
    NC 750 XA'14
    Marka
    Honda

Sabah 8.30 marş yaptım ilk defa gideceğim ve göreceğim bir yerdi burası.9.20 gibi karamandere köyüne girdim 9ğ30 da da saklı gölde kahvaltıdaydım.Amacım bir keşif gezisi olsun idi onun için 3-5 adet foto çekip eşimede göstermek amaçlı bir adat menenmen ve çayla kahvaltımı göl üzerinde yapmış oldum.1 saat kaldıktan sonra ahmetli köyüne giriş yaptım ve köyü biraz gezdim sonrada ağvaya gitmek için imrendere köyü ve ovacık yolu güzergahından hafif virajlı yolu kullanarak ağvay gittim yaklaşık 1 saat kadar da orada takıldıktan sonra aynı yoldan geri döndüm giderken dikkatli bakamadığım ama dönüşte son derece yavaş bir sürüşle muhteşem 6-7 adet çiftlik evlerini inceledim hatta bağzılarını fotoladım ancak bir tanesi vardı ki kimin nesidir bilmiyorum devasa bir çiftlik ve muhteşem bir ev evin verandasında üstü çıplak oturan bir adam elinde gazetesi ile oturuyordu bende çifliğe yakın bir yerde durarak fotoğraflamak istedim ancak koruma olduklarını düşündüğüm 2-3 kişi bana ileriden devam etmem gerektiği konusunda el işareti yaparak ilerlememi durmamamı istedi anladığım kadarıyla fotoğraf makinesini görünce sıkıntı oldu bir tanesi çiftlik kapısına doğru hızlı adımlarla ilerleyince bende sıkıntı çıkmasın diye (hani sinirlenirim ellimde kalırlar falan neme lazım ) fotolamadan devam ettim.sonrada şile yolundan geri dönüşe başladım bu arada gelirken ve giderken siz deyin 15 ben diyeyim 25 adet 2 li 3 lü guruplar halinde motorlu arkadaşlara rasladım ve hemen hemen hepsiyle tanışmasakta elle,başla vede kornayla selamlaştık hatta 4 tanesiyle de onlar yanmasadaydı tabi gözlemecide karşılaştık merhabalaştık gene sonra motorlarına binerek yollarına devam ettiler bu arada abartısız bu 25 motordan 20 si 1200 gs vede adv idi sanki bana nispet yapar gibiydiler bir bardak çayla gözlememi yedikten sonra yola devam ettim ve toplamda 225 km ile günü tamamladım

Enduroist Üye vetmemo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Mehmet İŞLEYEN
    Motosiklet
    AFRİCA TWİN
    Marka
    Honda

O yolda gördüğün BMW ciler sürekli eğitim yapıyorlar.Özellikle Şile-Teke -Ağva yolunu arşınlayıp duruyorlar.Bu sene bir kaçının üstünden geçtim.Banamısın demediler.Maaşallah
    manda gibiler.
    AFRİCA TWİN