Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
1 den 10´e kadar. Toplam 7395 Sayfa bulundu

Konu: Honda NC700X

Threaded View

Enduroist Kadim Üye omercem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Ömer
    Motosiklet
    yok
    Marka
    Diger

Arkadaşlar piyasada GİVİ V 35 ve Kappa dan ten başka hazır çanta yok hemen alıp takacak.

V 35 i şeklinden dolayı. tavsiye etmiyorlar, Kappayı daha önce kullanan yok,

Motora en yakışan çantalar ise Hepko Becker ve Globe Scout...

Özellikle Globe Scoutun alu naturel yan çantalarına bayıldım ancak 3-4 hafta beklemek gerekiyor. ve fiyat bildiğiniz üzere ...

Bende çanta ihtiyacını şimdilik motomax 4riders soft çanta ile çözdüm.

http://www.motomaxonlineshop.com/Uru...I-pmu2111.html

Eğer geçici çözüm düşünen varsa kesinlikle tavsiye ederim. hafta sonu bolu yedigöllerde kamp yaptım. Bir nevi Ekimde düşündüğüm karadeniz turu için test niteliğinde. yaklaşık 800 km yol yaptım. ve 100 km si inanılmaz bozuk bir yol...

Çantalar mükemmel, ne yuksek hızda ne bozuk yolda hoplama zıplama yok, içinden çıkan kilitli bağlar ve gerdirme lastikler ile güzelce bağladım. çadırı matı ve sırt çantamı da selenin üzerine bağladım. gayet memnun kaldım. Hatta karadenize de bunlarda gitmeyi düşünüyorum şu an....Çantalar körüklü, körüğü açınca dikkat etmek ve iyi gerdirmek lazım eksoza değme ihtimali var.

Çantalar da bir sorun yok ama motorun deposunda sorun var japan mühendislerin epey kulakları sızlamıştır. İki defa benzin aldım ve her defasında motorun üstünde ne varsa indirmek zorunda kaldım. Forumlarda bu sorundan bahsediliyordu ? ne olacak canım diyordum ama, o sıcak ta 20 dakika indir bindir yapınca insan bayağı bir sinirleniyor. Şahinlerin çamurluktan çıkan LPG ağzı misali dışardan bir giriş yaptıracağım heralde depoya

Şaka bir yana bir tane de 5 litrelik bir benzin bidonu alıp taşımayı düşünüyorum karadeniz turunda. Akşamları doldururum kendim, böyle indir bindir çekilmez gerçekten.

Fotografları akşam yükleyeceğim ...

Yedigöllerde F 800 ve KTM ile gelmiş iki arkadaşla tanıştım bu lastiklerle nasıl geldin diye şaşırdılar ve TKC tak mutlaka dediler bakalım bir de lastik takarsak giremeyeceğimiz yer yok Allahın izniyle...
    Konu omercem tarafından (17-09-2012 Saat 10:07 ) değiştirilmiştir.