Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
Sayfa 17 Toplam 18 Sayfadan SeçilenSeçilen ... 7131415161718 SonuncuSonuncu
161 den 170´e kadar. Toplam 174 Sayfa bulundu
    Banned
    Isim
    FE
    Motosiklet
    TENERE - XT660ZA
    Marka
    Yamaha

Hala kafama vuruyorum ben niye Fatoş ablamı dinlemedim diye, dinlesem bunlar gelmeyecekti başıma.
    Ama neyse üzgün değilim, ben sizi güldürdüm Allah'ta beni güldürür inşallah.

Enduroist Kadim Üye Serhat Koçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    serhat koçak
    Motosiklet
    tabanvay

yav arkadaş bir karede de ben olayım.bir tane fotograf ımyok malesef

Enduroist Kadim Üye Şenol SEL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Şenol SEL
    Motosiklet
    Yamaha Ybr 125 ESD
    Marka
    Yamaha

Thumbs up

27 Eylül 2012 Ben + Fügen ARIK + ybr 125 esd ile kamp alanına girişimiz
    http://youtu.be/yGnoV2VDiQg
    Saygılarımla
    Şenol SEL
    Bursa
    0553 021 94 44
    O.M.M Gold Member

Lütfen her zaman Full koruma ve KASK kullanın.

Motosiklet kullanmak tehlikeli bir eylemdir.
    Eğer kullanacaksanız kendi iradeniz ve sorumluluğunuz altında kullanınız.
    Yaşlanarak değil yaşayarak tecrübe kazanılır, zaman insanları değil armutları olgunlaştırır..
    “Beyninin beş saniye önce olmadığı yere asla motorunu götürme”

Enduroist Kadim Üye Egemen Donat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Egemen Donat
    Motosiklet
    F650 GS 007
    Marka
    Bmw

Alıntı fevziemre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim orada hazır ve güvenli bir yerim var, kimseyi rahatsız etmeden sessizce düşerim ben yerime, hiç zahmet etmeyin baylar...
    ;) en azından kurtarma işini organize edin ama, çünkü bu sefer çok başarılı değildiniz, o kafayla kendim kalkmak zorunda kaldım, gece cebimden dökülen telefon, anahtar, fener v.s sabah gidip Canan ve Egemenle toplamak zorunda kaldık. En büyük şansım ise gece kimsenin o tarafa dönerek sulama yapmamasaydı.
    Bir dahakine ben uyumayacağım kardeşiim, merak etme sen ben tutarım kolundan bacağından kurtarırız seni ehhueheu

Olum siz nasıl dağınık bir ailesiniz ehuehuehu Birisi gece telefonu düşürür, birisi çatalı bıçağı onu bunu mutfak malzemelerini masada bırakır, oohhh.. Biz toplayalım sonra ehuehuehe

Hala kafama vuruyorum ben niye Fatoş ablamı dinlemedim diye, dinlesem bunlar gelmeyecekti başıma.
    Ama neyse üzgün değilim, ben sizi güldürdüm Allah'ta beni güldürür inşallah.
    Gülmek yakışır yoldaşıma ; göbüğünü oynata oynata attığınn kahkahanı özledik laaaagggnnnnn

Ya İnan daha ben bile dinleyemedim, fotolarda bakamadım ama bu hafta hepsiyle ilgilenip paylaşacağım, bu arada bende hala aklıma geldikçe gülüyorum...
    Olum yeter la, paylaşın şu fotoları artık.. Yengeye de yazdım, nerede bu fotolar Yingeeeeee .. ehuehuhue

Ordinaryus Enduroist Emrah Can Yaylı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Emrah Can Yaylı
    Motosiklet
    BMW r1150 GSA
    Marka
    Bmw

Alıntı Şenol SEL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben de yanılıyor olamam değil mi.Virajda konumlanmamı yapmış halde iken üstelik karşıdan araç gelirken modeli anlayamadığım bir motosiklet bize çok yakın solladı ki o sollama esnasında biraz yalpaladım.
    Bu yüzden yazdım mesajımı.
    Diğer yandan demirköy den çıkıştan az sonra yolun sağında bir motosiklet durdu sonra ardından gelenler sırayla yola yan yana dizildiler ve ben en son motoru sol şeridin solundan geçmek zorunda kaldım.Sağda duran gs haricinde yolu tamamen kaplayan 3 motosiklet daha vardı ve az ileride de viraj vardı.Ne olduysa ondan sonra oldu.
    Yakın sollama virajda risktir ki sağlama kesinlikle olmamalı ama oldu.
    Ya da ben hayal gördüm .
    Durum böyle ise herkezden ÖZÜR DİLERİM.Kabahat bende hayal görmüşüm.

seni sollayan bendim şenol abi olay benim acımdan soyle gerceklesti... ben dort kısı aldım arkama keskın vırajlarda dortlulerı yakarak uyarı verıyordum ki arkadasların "abı cok faydalı oluyor" demesıyle gerı donus yolunda da yapmak ıstedım ve gerıden geldıgım ıcın tum gurubu gecıp one gectım arkamdakılere flasorle dıkkat uyarısı yaparak surmek ıcın... baktım kı sen de onumdesın ve artcınla berabersın senın de onune geceyım kı, sana da yardımı olsun ve 70km gıbı sakın bır hızda kamp alanına varalım...amacım tamamen buydu... bır vırajı donduk, dıger vıraja gelmeden azıcık bır duzluk vardı ve ben orda senı cok rahat gecebılecek pozısyondaydım, sollamaya cıktım, o sırada sen de hızını arttırdın ve hafıf sola dogru cıktın, bunun sebebını anlayamadım ve bıraz daha gaza asılıp vıraja kadar senı gecmeye calıstım cunku karsıdan araba gelıyordu.... tam o sırada gözüme bocek kaçtı şaka gıbı... ıyıce telas yaptım sen hızını arttırıp sola cıkınca ıyıce sıkıstım ve aradan azıcık bır yerden tek gozum kapalı bı sekılde gecmek zorunda kaldım.... senı vırajda sollamadım... vıraca gelmeden oncekı duzlukte solladım .... cok rahat sollayabılecegım bır yerdı ancak sen hızını arttırıp sola dogru cıkınca tehlıkelı oldu sollama... bır de gozume bocek kactı bıldıgın son durak fılmı gıbı....şimdi gelelim kan damlıyor lafına, bı yerımden kan falan damlamıyor... benım adım kırlangıc benı herkes cok ıyı bılır tanır kı ben ne gosterıs budalası bır apacı ne de arkasından kan damlayan bır sahısım. ne gurup surusunde ne de tek suruslerımde kendımı tehlıkeye atacak hıcbır sey yapmam... kı o kamp yolunda da uzun yolda da arkamda ya da onumde olan tum arkadaslarım bılır kı ne kadar sakın ve grubu kollamaya yonelık bır surus karakterım vardır. kı tek amacım sızın de onunuze gecıp vırajlarda flasor yakarak komforlu surus yapmanızı saglamaktı.... gozume bocek kacınca da zaten trek gozumle uygun bır yere kadar gıtmek zorunda kaldım...uzun lafın kısası vırajda sollamadım bu bır... hızınızı arttırmayıp sola cıkmasaydınız yanı kısacası aynanıza bakmıs olsaydınız boyle bır sorun yasamayacaktık.

r 1150 GSA
    (Bayerische Motoren Werke r 1150 Gelände Straße Adventure)

THİS İS YOUR PLANET...RİDE İT !!!

Arh+

Isim
    Egemen Donat
    Motosiklet
    F650 GS 007
    Marka
    Bmw

Alıntı kirlangic Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benım adım kırlangıc benı herkes cok ıyı bılır tanır kı ben ne gosterıs budalası bır apacı ne de arkasından kan damlayan bır sahısım. ne gurup surusunde ne de tek suruslerımde kendımı tehlıkeye atacak hıcbır sey yapmam... kı o kamp yolunda da uzun yolda da arkamda ya da onumde olan tum arkadaslarım bılır kı ne kadar sakın ve grubu kollamaya yonelık bır surus karakterım vardır. kı tek amacım sızın de onunuze gecıp vırajlarda flasor yakarak komforlu surus yapmanızı saglamaktı.... gozume bocek kacınca da zaten trek gozumle uygun bır yere kadar gıtmek zorunda kaldım...uzun lafın kısası vırajda sollamadım bu bır... hızınızı arttırmayıp sola cıkmasaydınız yanı kısacası aynanıza bakmıs olsaydınız boyle bır sorun yasamayacaktık.
    Sen arkaya balık kasasını koymadın mı ? olum o kan balık kasasından gelmesin ?

o değil de, appaçisin olum kabul et

Bir gırlangıç gibi açtın gollarını bize, önüme geçtin, habire dörtlüleri yakıp durdun, beni gorudun golladın.. Ama ben sana layık olamadımmm.. Evet, o bendim.. Gırlangıcın arkasında olan, onun dörtlülerine bakıp bakıp "yola mı baksam yoksa gırlangıcın dörlülerine mi baksam diye kafasında soru işareti olan, ve en sonunda "sittiret gırlangıcı yola bak sen" düşüncesinde karar kılan, o appaçi, o serseri, o ; o ne olduğu bilinmeyen motorcu" bendim..

evet bendim..

Ordinaryus Enduroist Öner BAKIR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    ÖNER BAKIR
    Motosiklet
    KLE 500
    Marka
    Kawasaki

Necdet abi o kadar fotoğraf çektin hadi abi bekliyoruz...
    Öner BAKIR - A Rh(+)
    iletişim = 0555 425 05 58

Her türlü etiket,sticker,damla sticker,tankpad,depopad vb... işler için irtibata geçin...

Banned
    Isim
    FE
    Motosiklet
    TENERE - XT660ZA
    Marka
    Yamaha

Alıntı EGDONAT101 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sen arkaya balık kasasını koymadın mı ? olum o kan balık kasasından gelmesin ?

o değil de, appaçisin olum kabul et

Bir gırlangıç gibi açtın gollarını bize, önüme geçtin, habire dörtlüleri yakıp durdun, beni gorudun golladın.. Ama ben sana layık olamadımmm.. Evet, o bendim.. Gırlangıcın arkasında olan, onun dörtlülerine bakıp bakıp "yola mı baksam yoksa gırlangıcın dörlülerine mi baksam diye kafasında soru işareti olan, ve en sonunda "sittiret gırlangıcı yola bak sen" düşüncesinde karar kılan, o appaçi, o serseri, o ; o ne olduğu bilinmeyen motorcu" bendim..

evet bendim..
    HAYIR BEN...

Banned
    Isim
    FE
    Motosiklet
    TENERE - XT660ZA
    Marka
    Yamaha

Neyse şaka şamata bir tarafa, ben başından beri bu konunun iki tarafınıda bildiğim için her iki tarafta birşey söyleyene kadar bekledim, sevgili şenol abi seni tanıdık hatta çadır komşumuzdun gayet iyi, eğlenceli, şirin ve gencecik ruhlarınıza özenilesi bir çiftiniz, zannediyorumki hatta eminimki yaşanan bu olayda her iki tarafta kötü niyetli hiçbirşeyi aklına getirmemiştir, ben kamp alanından çıkıp iğne adaya varana kadar ve dönüştede kırlangıcın arkasındaydım, gayet iyi bir grup sürüşü oluyordu, ancak sen grupla birlikte hareket etmemeyi tercih ettiğin için, arada sırada yolda buluşmalarımız oldu, bu buluşmalardan birinde yaşanan bu olayın tasvirinde ise içinde kan olan bir lafın bu kadar üstüne basılarak kullanılması açıkça beni çok rahatsız etti, çok yeni olmama rağmen aile sıcaklığındaki bu topluluktaki tüm insanları iyice tanımak için çabalıyorum ve şu ana kadar gördüğüm ve emin olduğum şey şudur, bu toplulukta kimsenin arkasından kan damlamaz, ama muhakkak çantasında bir yara bandı ve sargı bezi vardır, oda kendisi için değil herkes içindir, olurda bir damla kan damlarsa onu bir an önce durdurmak için...

Isim
    Egemen Donat
    Motosiklet
    F650 GS 007
    Marka
    Bmw

hayir o bendim.. bendim o leyynn bendiiiiiiimmmmm

Sayfa 17 Toplam 18 Sayfadan SeçilenSeçilen ... 7131415161718 SonuncuSonuncu