Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
Sayfa 59 Toplam 740 Sayfadan SeçilenSeçilen ... 94955565758596061626369109159559 ... SonuncuSonuncu
581 den 590´e kadar. Toplam 7395 Sayfa bulundu

Konu: Honda NC700X

Enduroist Katılımcı Üye Tümer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Tümer Gündem
    Motosiklet
    NC700X ve CRF250L
    Marka
    Honda

Alıntı omercem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tümer valla yaptık bir delilik artık

Bu karagöle tırmanırken amcalar mıtsubushi 4x4 le geri dönmek zorunda kalmışlar; hatta onu da fotoğrafladım, bana da çıkılmaz yeğen geri dön dediler

Amca kangal team ı duydun mu dedik...yok ya o nedir filan derken, o zaman bir seyret ve tanı bakalım kangal teamı dedik

Bu arada amca, bana üç defa, harita varsa göster beraber arayalım diyor...ya amca geziyorum fotograf cekiyorum , kaz sürüsü takip ediyorum diyorum ,

Bırak allahaşkına kazı gölü dağı çıkar şu DEFİNE haritasını , bu dağ başında ne işi olur adamın diyor
    Süpersin birader…

Enduroist Üye burhan çolak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    burhan çolak
    Motosiklet
    HONDA AFRİCA TWİN CRF 1000 DCT
    Marka
    Honda

Arkadaşlar herkese merhaba.NC 700 X almayı düşünüyorum ancak çok temiz uygun fiyatlı bir bmw 1150 gs buldum.Kararsız kaldım.Hondanın sıfır olmasının avantajının yanında 1150 gs nin heybeti ve konforu arasında kaldım.mantığım honda nc 700 x diyor,ancak duygularım da 1150 gs diyor.Fikirlerinizi almak isterdim.

Enduroist Katılımcı Üye Tümer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Tümer Gündem
    Motosiklet
    NC700X ve CRF250L
    Marka
    Honda

Merhaba Arch,
    Temel ihtiyacını belirlemen lazım ulaşım öncelikliyse ve de keyif diyorsan 700X, sadece keyfe keder bineceksen 1150 BMW olabilir.

Bir sürü kriter var, bakım masrafları, yakıt ekonomisi v.b. ama bence biniş maksadın birinci öncelik olmalı.

Huzur.

Enduroist Kadim Üye omercem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Ömer
    Motosiklet
    yok
    Marka
    Diger

Arch Selamlar,

Tümer meseleyi özetlemiş. İhtiyacını belirle ve ona göre hareket et. Heybet konfor vs. vs. subjektif unsurlar. Şu an dizel 2011 model otomobil kullanıyorum. Ancak heybet ve konfor kriterim olsa emin ol 10- 15 yaşında mercedes 300 sel kullanırdım. ancak kriterlerim kolay satabilmek sorunsuz işletme masrafları düşük her işimi görecek bir araç.

1150 GS en az 8-10 yaşında bir motorsiklettir. Fiyatını ise 14 15 gibi tahmin ediyorum dediğin kadar temizse...gerçekten sadece hafta sonu keyif yaparım ... yılda bir de uzun bir tur yaparım diyorsan alıp binilir...

Ama NC 700 de fiyatı kullanımı rahatlığı masrafsızlığı ve tabi efsane haline gelen yakıt tüketimi ile artık kendini ispatlamış bir motorsiklet.

ihtiyaçlara göre karar vereceksin. Ben NC 700 x ten son son derece memnunum ama enduro ve araziye cok meraklı olduğumdan bu sezon motoru değiştirmeyi düşünüyorum mesela

Isim
    burhan çolak
    Motosiklet
    Marka
    Honda

Yorumlarınız için teşekkürler,daha çok gezilerimiz eşimle olacak artçı konforu ve uzun yol konforu açısından NC 700X beni tatmin eder ,mi diye düşünüyorum. 1150 gs artçı sele konforu açısından daha konforlumudur acaba.
    yakıt,sıfır olması,yedek parça,şirket üzerine alacağım vergi avantajı,motor hacminin bana fazla fazla yetmesi honda ncx 700 tercih edilmeli diyorum.
    Dediğiniz gibi 1150 gs 80.000 km de ,14.500 tl.Bu motorun sa sadece artçı konforu ve görüntüsü kalıyor geriye bir de rakam biraz daha ucuz,çantalar ve elcik koruma gibi aksesuarlar tam aslında en önemlisi buradan çıkaracağım sonuç.Artçı konforu ve sele rahatlığı.Honda ncx 700 üzerinde oturdum biraz yaylandım falan çok sert geldi.Şu anda 2012 cbf 150 kullanıyorum sonra motorumu aratırsa vay halime.Yorumlarınız benim için çok önemli.teşekkürler.

Isim
    burhan çolak
    Motosiklet
    Marka
    Honda

Şu anki cbf 150 motorumla,evden işyerine gidiyorum.Banka ,çarşı ,pazar,artçı ile birlikte arada didim-bodrum(bir kez),didim-kuşadası yani en fazla 100-120 km yolculuklar yapıyorum.
    2 tane de otomobil var evde aile ile(çocuklarla) gidilecek olduğu zaman bunlardan biri ile gidiyoruz.Eğer büyük cc motor alırsam bir tanede scooter almayı planlıyordum.Otomobilin birini de satmak üzereyim.Daha çok hafta sonları günü birlik geziler yada bir gün kalmalı geziler olacak.Ancak daha sonra (önümüzdeki 1-2 yıl içinde imkansız)belki bir karadeniz belki bir avrupa turu düşünüyorum.Kullanım şeklim ve motordan beklentilerim bunlar.Tekrar teşekkürler.

Ordinaryus Enduroist Can Ekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Can Ekin
    Motosiklet
    '15 PCX 125
    Marka
    Honda

Alıntı arch Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yorumlarınız için teşekkürler,daha çok gezilerimiz eşimle olacak artçı konforu ve uzun yol konforu açısından NC 700X beni tatmin eder ,mi diye düşünüyorum. 1150 gs artçı sele konforu açısından daha konforlumudur acaba.
    yakıt,sıfır olması,yedek parça,şirket üzerine alacağım vergi avantajı,motor hacminin bana fazla fazla yetmesi honda ncx 700 tercih edilmeli diyorum.
    Dediğiniz gibi 1150 gs 80.000 km de ,14.500 tl.Bu motorun sa sadece artçı konforu ve görüntüsü kalıyor geriye bir de rakam biraz daha ucuz,çantalar ve elcik koruma gibi aksesuarlar tam aslında en önemlisi buradan çıkaracağım sonuç.Artçı konforu ve sele rahatlığı.Honda ncx 700 üzerinde oturdum biraz yaylandım falan çok sert geldi.Şu anda 2012 cbf 150 kullanıyorum sonra motorumu aratırsa vay halime.Yorumlarınız benim için çok önemli.teşekkürler.
    CBF150 den geçtiğim ,ayrıca istanbul trafiğinde sürekli kullanan biri olarak söyleyebilirim ki, kesinlikle cbf i arayacağınızı sanmıyorum. aksine cbf e göre oldukça ağır olmasına rağmen ben kısa sürede cbf kadar trafikte rahat kullanmaya başladım artı cbf in yanlardan 50 şer cm taşan koruma demirlerinden sonra NCx le trafikte araçların arasından yada dar kapı vs. olan yerlerden cbf e göre daha kolay geçer oldum çünkü artık sadece aynaların geçtiği her yerden geçebiliyorum, cbf te aşağıya da bakmak gerekiyordu takılır mıyım diye

neyse asıl konuya dönülürse, sele konforunda bir sıkıntı yok bence tabi R1150 ile karşılaştırmıyorum artçımında cbf ten sonra daha mutlu olduğunu hatta sanırım benden daha rahat eşim

Enduroist Katılımcı Üye ErkanDEVRİM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    erkan devrim
    Motosiklet
    Tiger 800XR ve peugeot kisbee
    Marka
    Triumph

uzun bir aradan sonra yine aranızdayım, gerçi yazmasamde bu başlığa arada sırada bakıyordum

bu başlığı açarken nc700x'in bu kadar ilgi göreceğini tahmin etmemiştim, sanırım kimse tahmin etmemiştir, mutlu oluyorum, azda olsa insanlara yardımım dokunmuştur herhalde, görüşürüz sağlıcakla kalın

Enduroist Üye YektaFIRTINA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Yekta FIRTINA
    Motosiklet
    G650X Country
    Marka
    Bmw

Öncelikle merhabalar çok çok fazla usta motor kullanıcısı olmamama rağmen bugün Honda nc700x test sürüşüne çıktım ve baya uzun bir süre kullandım ilk 1 saat sonucunda yaptıklarıma ben bile şaşırdım gerçekten en kısa zamanda duke motorumu satıp bir tane alacağım bir motordur kendisiçok başarılı her konuda, sadece ve sadece depo yerinde bagaj olması bile alma sebebi motoru. Buyurun buda kullandıktan sonra kendimden hoşnut özgüvenli bir halim.

Isim
    burhan çolak
    Motosiklet
    Marka
    Honda

Şu anda bayiide beyaz bir tane NC 700 X var.Fakat 2012 model,ben aldığıma göre 2013 olsun diye düşünüyorum.Gerçi zamlı olur mu bilmiyorum.

Sayfa 59 Toplam 740 Sayfadan SeçilenSeçilen ... 94955565758596061626369109159559 ... SonuncuSonuncu