Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
Sayfa 5 Toplam 5 Sayfadan SeçilenSeçilen 12345
41 den 42´e kadar. Toplam 42 Sayfa bulundu
    Enduroist Üye Onur ÜNLÜ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Onur ÜNLÜ
    Motosiklet
    KLR650 A11 '97
    Marka
    Kawasaki

10-11 Kasım Güvenli Sürüş 2 eğitiminde olacağım, başka katılan var mı acaba...

Enduroist Üye Onur ÜNLÜ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Onur ÜNLÜ
    Motosiklet
    KLR650 A11 '97
    Marka
    Kawasaki

Arkadaşlar hafta sonu Güvenli Sürüş 2 eğitimini bitirdim.Genel olarak ben çok faydalandığımı düşünüyorum. Daha çok yol yapmış katılımcılar da vardı ve onlarda bir çok şeyi öğrendiklerini ifade ettiler. Bizim için en iyisi bence ilk gün tamamen yağmur altında eğitim görmemiz oldu.Verdikleri yağmurluklar sayesinde hiç ıslanmadık desem yeri var.Spor ayakkabıyla gelenler hariç onlar baya etkilendiler.Benim pişman olduğum nokta kendi eldivenlerimi götürmemiş olmamdı.Verdikleri eldivenler su içinde kaldı ve ellerim çok üşüdü.Şahsen ben yağmurda motosiklet kullanmaktan çekinen birisiydim ama artık doğru ekipmanla sorunsuz bir şekilde yağmurda da kullanılabileceğine inanıyorum.

2. gün çok güzel bir hava ve dolayısıyla kuru bir parkurda çalıştık.Parkuru giderek zorlaştırdılar. Yapabildiğimiz gördükçe kendimize daha fazla güvenimiz geldi ve daha fazla eğlenmeye başladık.

En son CBR250 ve CBF1000 de kullandık.Güzel bir hafta sonu eğitimi oldu.Eğitim alıp almama konusunda kararsız kalanlar varsa mutlaka alın derim.

Sayfa 5 Toplam 5 Sayfadan SeçilenSeçilen 12345