Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan SeçilenSeçilen 12
11 den 17´e kadar. Toplam 17 Sayfa bulundu
    Enduroist Kadim Üye omercem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Ömer
    Motosiklet
    yok
    Marka
    Diger

Allah rahmet etsin arkadaşımıza ,

Bırakın bağlantı yolunu ara sokağı tem de E-5 te bile gözü dört açmak lazım, geçen hafta ümraniye civarında sapağı kaçıran kamyon TEM de geri geri gelirken bir motosikletli arkadaş arkadan çarparak vefat etmişti.

Lütfen dikkat edelim...uygun hızda... uygun takip mesafesinde gidelim... gözümüzü dört açalım .... görmediğimiz virajlarda filan yatmayalım...benim önüme bağlantı yolllarında , deli de çıktı köpekte, belediyenin çöp kamyonu da ... hatta topkapı alt geçitte bir ara şelale vardı yukardan akan ...

Banned
    Isim
    MB
    Motosiklet
    CBF 600 + KLE 500
    Marka
    Honda

Allah rahmet eylesin, geride kalanlara sabır versin.

Enduroist Üye güneş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Metin Güneş Yurdöver
    Motosiklet
    Caponord ETV 1000
    Marka
    Aprillia

Arkadaslar, IBB'nin 1530 (Beyaz Masa) numarali sms'ine yolda rastaladigim 'trafik canavarlarinin', birilerinin canini yakmadan plakalarini elimden geldigince gonderiyorum. Herkese SIDDETLE oneririm... IBB bunlari emniyete ya direkt iletiyor ya da once cebinizden sizi arayip teyit aliyor sonra gonderiyor. Lakin, her zamanki gibi bazi isguzar memurlar cikip size bu ihbari emniyete bizim iletmemiz gerektigini soyluyor ama siz bu noktada bunun onlarin gorevi oldugunu, IBB'nin sitesinde anons edildigini, hatta gerekirse hafifce SESINIZI DE YUKSELTEREK, memura soyleyin/hatirlatin.

Konuyla ilgili tereddut eden varsa lutfen linkte Beyaz Masanin pdf dokumanina bir goz atsin, ucuncu sayfada basvuru sekilleriyle ilgili bir liste var.

Magandasiz yollar dilerim!

http://www.ibb.gov.tr/tr-TR/kurumsal...ilk_ceyrek.pdf
    O anda yasanandir gercek olan! Bence tabi...

Isim
    Metin Güneş Yurdöver
    Motosiklet
    Caponord ETV 1000
    Marka
    Aprillia

Bu arada SMS'i atarken plaka bilgisinin yaninda, arabanin marka, model, renk ve bulunulan bolge gibi detaylarin da verilmesi emniyetin isini kolaylastiracak ve amacimizin yerine getirilmesinde etkili olacaktir - tabi birilerinin birsey yapma niyetinde oldugunu varsayarak!

Ordinaryus Enduroist
    Isim
    Hidayet HANLI

Ölene Allahtan rahmet kederli ailesine başsağlığı dilerim .

Alıntı güneş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu arada SMS'i atarken plaka bilgisinin yaninda, arabanin marka, model, renk ve bulunulan bolge gibi detaylarin da verilmesi emniyetin isini kolaylastiracak ve amacimizin yerine getirilmesinde etkili olacaktir - tabi birilerinin birsey yapma niyetinde oldugunu varsayarak!
    tabi birilerinin birsey yapma niyetinde oldugunu varsayarak![/

En önemli unsur bu zaten

Banned
    Isim
    FE
    Motosiklet
    TENERE - XT660ZA
    Marka
    Yamaha

Öncelikle ölene allahtan rahmet diliyorum... Ve buna sebep olanlarada lanet okuyorum...

Anlamadığım konu şu, şimdi ben elime silah alsam, birini vursam. Benim de o gözleriyle kameraları görünce paparazzi görmüş gibi, diğer memurun arkasına sığınan katil gibi, elimde ceptelefonuyla dolaşmama izin verirler mi? Tabiki vermezler...
    Peki ne farkımız var, motosiklet trafikte dolaşma hakkı olan ve bunun için ruhsatı olan ancak karşısına bir arabalı katil çıkınca, karşısında silahlı bir katil varmış gibi savunmasızken, neden elinde silah olan adam hemen kelepçelenip hakları yüzüne okunurken, bu şehir eşkıyaları bile bile lades diyerek ters yöne girip adam öldürünce muamele farklı olur...

Bu ülkede düzenlenmesi gereken birçok şey olduğunu herkes kabul ederde, ben bir türlü en kıymetli varlığımız olan canımız neden adam akıllı korunmaz anlamakta güçlük çekiyorum...

Bir deli çıkıp (IV.Murat gibi bir deliden bahsediyorum), bütün sürücü belgeleri 01.01.2014 de geçerliliğini yitirecektir dese, ve bu tarihe kadar sürücü belgesiyle gelen kişilerin belgelerini çok zorlu ama çook zorlu bir sınavdan geçirerek yenilese, gelmeyenlerin belgesinide iptal etse, herhangi bir özelleştirmeden sağlanan geliride bu işe tahsis etse ve bu işi ücretsiz yapsa, sonratrafik cezalarınıda 50 kat artırsa hani böyle insanın canına kast ettin mi, araban elinden gidecek kadar, belki o zaman biraz daha rahat çıkarız yola, çok ütopik bir talep olmasına rağmen, hayalini kurmak bile güzel geliyor...

Hepimize kazasız ve güvenli sürüşler...

Isim
    Metin Güneş Yurdöver
    Motosiklet
    Caponord ETV 1000
    Marka
    Aprillia

Fevzi'cim bence de oyle bir deli ciksa super olur!

Bu talebinle hangi turden ehliyetli yaratiklari hedef aldigin asikar ve sana gonulden katiliyorum... ancak maalesef bu yaratiklarin 'network'lerinde bu ulkeyi yonetenler de var ve bu nedenle boyle bir 'deli' cikmaz, cikamaz kardesim! Direkt timarhaneye atarlar (ya da benzeri baska tecrit durumlarina)...

Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan SeçilenSeçilen 12