Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan SeçilenSeçilen 12
11 den 20´e kadar. Toplam 20 Sayfa bulundu
    Banned
    Isim
    MB
    Motosiklet
    CBF 600 + KLE 500
    Marka
    Honda

Bir iki ay önce "Arap vizyon" yada benzeri bir isim altında, ağırlığını arap ve müslüman ülkelerin oluşturacağı "Eurovision"a rakip, uluslararası müzik yarışması için ülkemizin öncülük yapması istendiği bu konuya sıcak bakıldığı haberini duymuştum. Bu nedenle şaşırmadım. Böyle bir organizasyon için TRT ve Acun ikilisini aynı çerçevede görür gibiyim

Enduroist Katılımcı Üye İsmail Hakkı Erdağ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    İsmail Hakkı ERDAĞ
    Motosiklet
    Yamaha 1200 süper tenere
    Marka
    Yamaha

Bir haksızlık varsa mücadele etmek gerekir.Uluslar arası arenada ülkemizin tanıtımı oluyordu.Düşünün 1. olduğumuz yıl Türkiyenin nasıl reklamı olmuştu.Biz içerde herkes bizi tanıyor sanıyoruz !! öyle değil !! Tecrübeyle sabittir.Türkiyenin yerini bilmeyen,Türk milleti hakkında bilgisi olmayan yada yanlış bilgilerle dolu o kadar çok batılı varki !! aklınız durur.hele ABD halkını hiç söylemiyorum ,Türkiyenin coğrafi yerini % 90 ı bilmez !! Türk halkını % 95 i tanımaz !! tanıtım için daha çok çalışmamız gerek.
    Motorcu özgür ruhtur.
    05324123412

Banned
    Isim
    TG
    Motosiklet
    '06 XT660R
    Marka
    Yamaha

Müzik ile yakından ilgilenen biri olarak eurovision yarışmasını yıllardır anlamsız bulurum. Müziğe siyaset karıştığı için birbirini seven ülkelerin havadan bilmem kaç puanlar bilmem ne vermeleri vs ... çok saçma. O yüzden katılmamız yada katılmamamız bence önemsiz.

Ordinaryus Enduroist MelihUlubilgen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Melih Ulubilgen
    Motosiklet
    F 800 GS 2008 (ANTRASİT)-Peugeot LXR 200 i
    Marka
    Bmw

Alıntı golgebey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir haksızlık varsa mücadele etmek gerekir.Uluslar arası arenada ülkemizin tanıtımı oluyordu.Düşünün 1. olduğumuz yıl Türkiyenin nasıl reklamı olmuştu.Biz içerde herkes bizi tanıyor sanıyoruz !! öyle değil !! Tecrübeyle sabittir.Türkiyenin yerini bilmeyen,Türk milleti hakkında bilgisi olmayan yada yanlış bilgilerle dolu o kadar çok batılı varki !! aklınız durur.hele ABD halkını hiç söylemiyorum ,Türkiyenin coğrafi yerini % 90 ı bilmez !! Türk halkını % 95 i tanımaz !! tanıtım için daha çok çalışmamız gerek.
    Evet bu görüşe katılmamak elde değil yıllar önce Miami'de Türkiyenin dünya üzerindeki yerini bilmediklerine şahsen şahit olmuş ve çok şaşırmıştım bu yüzden TANITIM ŞART diyorum..
    melihulubilgen@hotmail.com
    B RH +
    0532 312 68 18
    TAM KORUMA olmazsa olmaz.
    Kavgada YUMRUK sayılmaz..

Ordinaryus Enduroist Yusuf YÜCE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Yusuf YÜCE
    Motosiklet
    Norge 1200
    Marka
    Guzzi

Alıntı golgebey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dün akşam Pakize Suda Ordu'da işe çıkmış geziyordu. Soru şu gayet net ve açık tartışmaya mantık çalıştırmaya gerek yok.
    - Türkiye hangi yarım kürededir
    Cevaplar entresan Güney ve Orta, ( yarım kürenin ortası neresiyse ) cevapları çoğunlukta, bilmiyorum diyenler de oldu en azından bilmediğini söylüyorlar, beni çok şaşırtan da evli veya nişanlı olduğunu sandığım bir çift kılık kıyafet yerinde tahsilli kültürlü bir görüntüleri var mikrofon önce kıza uzandı kız '' Kuzey '' dedi. Şüpheci ve kuşkulu bakışlarından olsa gerek Pakize de az kaşar değil çocuğa dönüp sen de mi aynı fikirdesin deyince çocuk da test kültüründen yetişmiş ne yapsın '' Güney '' diye cevap verdi.
    Bunlar Türk bunlar bizim çocuklarımız arkadaşlar, elin Amerikalısı Türkiyenin yerini bilmemesi beni çok etkilemez desem de isterdim bilmesini. Ama cebinde Türkiye Cumhuriyeti kimliği taşıyan bir insan da nerede olduğunu bilsin arkadaş.
    Ama o Kuzey Güney dizisini Muhteşem Yüzyıl dizisini çok iyi bilir eminim.
    Öğrettiklerimiz bize uygulanamaz.
    Feministlik kocayı bulunca; komünistlik parayı bulunca biter, ENDUROİST'lik baki kalır.

Enduroist Kadim Üye Hakki Orun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Hakki Orun
    Motosiklet
    2012 R1200GS Adventure Triple Black - CRF 250L
    Marka
    Bmw

Van münüt!

The Member of RoSPA RoADAR
    www.orunbrothers.webs.com
    R 1200 GS ADV TripleBlack
    CRF 250 L Kirmizi Beyaz

Enduroist Kıdemli Üye
    Isim
    Sonat
    Motosiklet
    F 650 GS 04'
    Marka
    Bmw

12 yıl izm devlet konservatuarında klasik batı muziği eğitimi aldım muziği anlarım az cok ama eurovision'un muzikle uzaktan yakından ilgisi olduğunu duşunmuyorum demir yazar sertap soyler mason locaları destekler turkiye birinci olur alkışlarız sonra bu topraklardan cıkan en buyuk müzisyenlerden Fazıl SAY'a ağız dolusu kufretmeyi milliyetcilik sanarız eurovision'a katılmak katılmamak onemli değil hiç değil müzik oğretmeniyim kitaplarda dünü bugunu anlatamıyoruz Veli Dede efendi yok, Fazıl Say yok, padişahların muziksel makamlar yaratmaları yok ishal gibi bir eğitim ve sonuç bu yaşadığı yeri bilmezler diye şaşırmayalım abi normaldir olur oyle

8. Sonat BAŞPINAR, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

aytaç öztaş (16-03-2013)

Enduroist Katılımcı Üye HasanKaraaslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Hasan Karaaslan
    Motosiklet
    DL650 L3
    Marka
    Suzuki

bende eurovison'un pek müzikle alakası olmadığı kanaatinde olanlardanım..spikerler bile artık son yıllarda dayanamayıp, "belliydi zaten oyunu ona vereceği" "hep aynı şekilde komşulara gitti", gibi yorumlar yapıyordu.. ayrıca ingilizce şarkı ile katılmaktansa hiç katılmamayı da tercih ederim şahsen..Adamlar zaten Türkiyeyi tanımıyor, nerede olduğunu bilmiyor, birde üzerine Türkiye'de ingilizce konuşuluyor zannedecek yahu! Sundukları gerekçeye göre katılmamakta haklılar bence.. eğer Eurovision'da olur da söylerlerse bunu daha çok reklam olur belki

Enduroist Üye estreya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Sevda ÖZTÜRK
    Motosiklet
    R1200 BJK
    Marka
    Bmw

gerekçe haklı olsa bile bazılarının işine gelmiştir
    egemen arapvizyon iyiymiş

Enduroist Kadim Üye Aras Acer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Aras Acer
    Motosiklet
    CRF 250L
    Marka
    Honda

Bu ülkede yasak yasağı kovalıyor... Tanıtım illaki bu yönde olması gerekmiyor yani diyelim ki rezil olduğumuz ve cahil bir ülkenin absürt haberleri bile diğer ülkelere eğlenceli bir malzeme olup tanıyabilirler... Bu milleti kendi kültüründen kendi özgürlüğünden vazgeçirip araplaştırma politikaları devam ediyor. Gerçekten trajikomik...

arapvizyon iyi benzetme olmuş... Çöl sahnesinde... :-)
    Seyahat sürecinin sonunda vardığınız tek yer kendi benliğinizdir...
    https://www.facebook.com/yolajandam

Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan SeçilenSeçilen 12