Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
Sayfa 169 Toplam 740 Sayfadan SeçilenSeçilen ... 69119159165166167168169170171172173179219269669 ... SonuncuSonuncu
1,681 den 1,690´e kadar. Toplam 7395 Sayfa bulundu

Konu: Honda NC700X

Enduroist Kadim Üye omercem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Ömer
    Motosiklet
    yok
    Marka
    Diger

Sertan GİVİ çok sağlam bu konuda emin olabilirsin cok sağlam dayanak noktalarından bağlı ve yuksekliği de çok güzel ayarlı o yüzden o kadar endişe etmem bence ...

Enduroist Kadim Üye CihanCöbek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Cihan Cöbek
    Motosiklet
    NC700 X Gümüş
    Marka
    Honda

Honda tur camının fiyatı nedir bilgisi olanlardan rica etsek?
    Birde geçmiş sayfalada bahsedildi,camın alt kısmında bırakılacak boşluk sayesinde uçak kanadı etkisi yaratıp rüzgarı basınç farkıyla elemine etmek yazıldı.Aklıma gelen bir durum var,şu Zeus motorda satılan füme camın alt kısmınından da hava girebilmesi için kestirsek,alt kısım üçgen bitiyor,üçgen yerine vida deliklerinin altından hafif oval çizecek biçimde kestirsek ve alttan hava girse,camın boyuda fena değil tahminim orjinal camdan 10-12cm kadar yüksek.Hem fiyatı da uygun 100tl.Böyle biley düşündüm,sizin fikirleriniz nedir.
    Not: Daha evvel Zeus'a gittim.Elemanın adı Deniz di yanlış hatırlamıyosam,kesimde yardımcı olabilir,olmadı bi dekıpaj aletine bakar,bende kesebilirim.
    Not 2:Ön cam için aklımda çeşitli modeller ve kesimler var.Onları da hayata geçirmeyi düşünüyorum.Isı tabancası ve dekupaja ihtiyacım var,hatta olabilirse büyükcene bir fırına
    Konu CihanCöbek tarafından (25-03-2013 Saat 18:23 ) değiştirilmiştir.

Enduroist Katılımcı Üye ÖzgürAyhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    özgür ayhan
    Motosiklet
    NC 750 X
    Marka
    Honda

Alıntı audioslave Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Birde geçmiş sayfalada bahsedildi,camın alt kısmında bırakılacak boşluk sayesinde uçak kanadı etkisi yaratıp rüzgarı basınç farkıyla elemine etmek yazıldı.Aklıma gelen bir durum var,şu Zeus motorda satılan füme camın alt kısmınından da hava girebilmesi için kestirsek,alt kısım üçgen bitiyor,üçgen yerine vida deliklerinin altından hafif oval çizecek biçimde kestirsek ve alttan hava girse,camın boyuda fena değil tahminim orjinal camdan 10-12cm kadar yüksek.Hem fiyatı da uygun 100tl.Böyle biley düşündüm,sizin fikirleriniz nedir.
    Not: Daha evvel Zeus'a gittim.Elemanın adı Deniz di yanlış hatırlamıyosam,kesimde yardımcı olabilir,olmadı bi dekıpaj aletine bakar,bende kesebilirim.
    Not 2:Ön cam için aklımda çeşitli modeller ve kesimler var.Onları da hayata geçirmeyi düşünüyorum.Isı tabancası ve dekupaja ihtiyacım var,hatta olabilirse büyükcene bir fırına
    Bugün Güngör'den Honda tur camı sipariş verdim. Fiyat 350 TL. Biraz fazla ama ben hem kalite hemde şekil olarak bu camın daha uygun olduğunu düşünüyorum, yoksa fiyat çok fazla.

Isim
    Cihan Cöbek
    Motosiklet
    NC700 X Gümüş
    Marka
    Honda

Teşekkürler,güle güle kullanın,Güngörü aramışken teslim tarihinde gelişme varmıymış : )

Enduroist Katılımcı Üye Recai Topallar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    RECAİ TOPALLAR
    Motosiklet
    BMW 1150 RT CBF150
    Marka
    Honda

çok teşekkür ederim can kardeş.
    bu motoru 2012 de aldım binmeye fırsat olmadı hadi çıkalım dedik bir ara yola su bırakmışlar
    toplasan 80 mt de radyatör ve eksoz çıkışı berbat. mutlaka bu parça takılmalı

Enduroist Katılımcı Üye Recai Topallar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    RECAİ TOPALLAR
    Motosiklet
    BMW 1150 RT CBF150
    Marka
    Honda

Alıntı MEGARON Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şefler,

Geçmiş sayfalarda cam asansörünü kendimiz imal etmek ile ilgili fikir alışverişinde bulunmuştuk. Yaptığım araştırmalar, piyaada bulunan fiyatına mal etmenin neredeyse imknsız olduğunu gösterdi. Ben de sizler kadar üzgünüm. Kusura bakmayın, beceremdim.
    üstat kusura bakma bir şey diyeyim
    karaköy emekyemez avizeçilerin üst tarafında sarıdan döküm yapanlar vardı. o ürün sarı olsa olurmu
    suat o taraflarda belki dikkatini çekmiştir

Isim
    Cihan Cöbek
    Motosiklet
    NC700 X Gümüş
    Marka
    Honda

Sarı olsun siyah spreyle boyarız.

Enduroist Kadim Üye Eser Kara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Eser Kara
    Motosiklet
    F800 GS
    Marka
    Bmw

Arkadaşlar şu asansörü ürün olarak alıp ölçülerini çıkartabilirsem size fiyatla dönerim. Bununla alakalı ürününü 2-3 günlüğüne verebilecek bir arkadaş var mıdır? Bahçeşehir tarafındayım ben, yakınlarda olursa daha hızlı da yapılabilir.

Enduroist Katılımcı Üye Levent COŞKUN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Levent Coşkun
    Motosiklet
    NC 700x
    Marka
    Honda

Alıntı pisorg Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bugün Güngör'den Honda tur camı sipariş verdim. Fiyat 350 TL. Biraz fazla ama ben hem kalite hemde şekil olarak bu camın daha uygun olduğunu düşünüyorum, yoksa fiyat çok fazla.
    Güngör deydim bu akşam, teslimatlar cumartesine kadar yetişir diye umuyorlar.
    Kappa kd1111st cam 208 tl, ondan alacağım ben de. Givi ile aynıdır.
    Cam için belki gerek yoktur diye bekleyecektim ama herkes almak zorunda kaldığına göre demek ki orijinali o kadar kötü.
    34 JL 6211

Enduroist Kadim Üye omercem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Ömer
    Motosiklet
    yok
    Marka
    Diger

Alıntı audioslave Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cihan bir türlü gidemedim Zeus Motora ben de oradan almayı düşünüyorum...givi den kısa mı uzun mu zeus nasıl sen gördün sanırım...

Sayfa 169 Toplam 740 Sayfadan SeçilenSeçilen ... 69119159165166167168169170171172173179219269669 ... SonuncuSonuncu