Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
Sayfa 196 Toplam 740 Sayfadan SeçilenSeçilen ... 96146186192193194195196197198199200206246296696 ... SonuncuSonuncu
1,951 den 1,960´e kadar. Toplam 7395 Sayfa bulundu

Konu: Honda NC700X

Enduroist Katılımcı Üye ErdenAyas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    ERDEN AYAS
    Motosiklet
    NC700XA - YAMAHA XCITY 250
    Marka
    Honda

Alıntı motojektif Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar oldukça geriye gittim ama Asansör ile ilgili tam bilgiyi alamadım zahmet olmazsa ilgili sayfa linki verebilir misiniz?
    Asonsör mevcut cama mı takılıyor yoksa touring cam aldıktan sonra mı takılıyor.
    Lütfen tam olarak ne işe yaradığını ve listeye adımız yazılınca bu asansörün nasıl temin olacağını vb yazarsanız çok makbule geçecek arkadaşlar.
    Ali hocam

164. sayfada Suat Bey`in iletisinde ilk soruna cevap olabilecek resimler mevcut. Orjinal camı da tur camını da yükseltebiliyoruz bu şekilde. Listeye ben de girmek istiyorum ama sanırım talepler toplanıp üretim tamamlanınca dağıtım ve ödemeler için ortak bir çözüm kesinlikle bulunacaktır eminim.

2. ErdenAyas, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

Suat Dayangaç (03-04-2013)

Kurucu Enduroist GürbüzOKATAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    gürbüz okatan
    Motosiklet
    R 1200 GS ADeVe
    Marka
    Bmw

Alıntı dreamcatcher Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sagolasin bilgi icin, mesaj attim
    Burada da paylaşırsanız en azından diğer dostlarımız için bir örnek teşkil edecektir arkadaşlar..
    o532 2965453
    "Mutluluğu Yanınızda Götürmezseniz
    Gittiğiniz Yerde Boşa Aramayın " G.O

Enduroist Üye Arda Guldogan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Arda Güldoğan
    Motosiklet
    NC700XA '13 *Orca*
    Marka
    Honda

Alıntı GürbüzOKATAN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Burada da paylaşırsanız en azından diğer dostlarımız için bir örnek teşkil edecektir arkadaşlar..
    MRT, Şair ile aynı fiyatı verdi ama ferdi kaza sigortası zorunlulugu olmadan. Şair sigorta'da eğer ferdi kaza sigortası yapılmaz ise prim artıyor.
    Aksesuar olarak çanta ve koruma demiri yazıldı.

Hatta detaylandıralım... Fiyat vermek gerekirse: MRT 1368 TL fiyat verdi (Anadolu Sigorta) ve muafiyetsiz olduğu bilgisi verildi. Şair sigorta ise 1370 + 265 TL ferdi kaza. Sadece kasko yaptirmak istersem 1490 TL. Yüksek bulanlar da olacaktır ama çeşitli kriterler var bildiğiniz gibi. Bu benim ilk motorum olacak ve ehliyetimi de 1-2 ay önce aldım. Kendileri de oldukça ilgili davrandılar.

Enduroist Kıdemli Üye ahmet korkmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    ahmet korkmaz
    Motosiklet
    R1200 GSA
    Marka
    Bmw

MRT, Şair ile aynı fiyatı verdi ama ferdi kaza sigortası zorunlulugu olmadan. Şair sigorta'da eğer ferdi kaza sigortası yapılmaz ise prim artıyor.
    Aksesuar olarak çanta ve koruma demiri yazıldı.

Hatta detaylandıralım... Fiyat vermek gerekirse: MRT 1368 TL fiyat verdi (Anadolu Sigorta) ve muafiyetsiz olduğu bilgisi verildi. Şair sigorta ise 1370 + 265 TL ferdi kaza. Sadece kasko yaptirmak istersem 1490 TL. Yüksek bulanlar da olacaktır ama çeşitli kriterler var bildiğiniz gibi. Bu benim ilk motorum olacak ve ehliyetimi de 1-2 ay önce aldım. Kendileri de oldukça ilgili davrandılar.
    anadolu sigorta'nın bir iki eksiği vardı. Ornegin acık otoparktan calınmayı karsılamıyordu, anahtar yoksa karsılamıyordu vs. O konuda bir detay var mıdır, degerlendirelim alternatif olarak.

Isim
    Arda Güldoğan
    Motosiklet
    NC700XA '13 *Orca*
    Marka
    Honda

Acik otoparktan calinmayi bilmiyorum sormadim ama iki anahtari da vermeden zaten hic bi sigorta karsilamiyor diye biliyorum. Yarin bayi "gel ruhsat plaka hazir" derse alirken net olur hepsi daha detayli bilgi veririm.

Banned
    Isim
    Ali Altuntaş
    Motosiklet
    NC700x
    Marka
    Honda

Asansör sanıyorum bu ! oldukça faydalı gözüküyor. Listeye benide yazar mısınız.
    Teşekkürler.

Isim
    ERDEN AYAS
    Motosiklet
    Marka
    Honda

Selamlar;

Mart'ın ortasında ebay'dan ön çamurluk uzatma Extenda Fenda siparişi vermiştim ancak hala gelmedi. Dağıtıcı firmaya (İngiliz) paçam nerede diye sorduğumda gönderdiklerini iletti. Gümrükte mi takılmıştır acaba?

Bu şekilde teslimatı geciken var mıdır aramızda, mutlu sona ermiş midir yoksa soğuk su mu içsem paçanın üstüne bilemedim.

Isim
    Arda Güldoğan
    Motosiklet
    NC700XA '13 *Orca*
    Marka
    Honda

Alıntı ERA Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selamlar;

Mart'ın ortasında ebay'dan ön çamurluk uzatma Extenda Fenda siparişi vermiştim ancak hala gelmedi. Dağıtıcı firmaya (İngiliz) paçam nerede diye sorduğumda gönderdiklerini iletti. Gümrükte mi takılmıştır acaba?

Bu şekilde teslimatı geciken var mıdır aramızda, mutlu sona ermiş midir yoksa soğuk su mu içsem paçanın üstüne bilemedim.
    Takip numarasini aldiniz mi? Eger elinizde yoksa saticidan isteyin ve kontrol edin hangi asamada oldugunu.

Isim
    ERDEN AYAS
    Motosiklet
    Marka
    Honda

Takip numarasini aldiniz mi? Eger elinizde yoksa saticidan isteyin ve kontrol edin hangi asamada oldugunu.
    Hocam, bu ürün için satın aldığım yer takip numarası vermiyormuş, gönderdikleri maili tekrar kontrol ettim herhangi bir takip numarası yok. Bekleyeceğim mecbur NC'yi de beklediğim gibi.

Teşekkür ederim.

Enduroist Katılımcı Üye Levent COŞKUN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Levent Coşkun
    Motosiklet
    NC 700x
    Marka
    Honda

Aman diyim, gümrük falan bahsedip korkutma bizi ;)
    Ben de geçen hafta verdim siparişi aşağıdaki gibi bilgi geldi hem adamlardan hem de ödeme yaptığım PAYPAL üzerinden.sana da böyle bir bilgi vermeleri lazım.

SERVICE: International Signed For Airmail
    SERVICE PROVIDER: Royal Mail
    TRACKING NUMBER: RU142782306GB
    TRACK & TRACE SITE: http://www.postoffice.co.uk/
    34 JL 6211

Sayfa 196 Toplam 740 Sayfadan SeçilenSeçilen ... 96146186192193194195196197198199200206246296696 ... SonuncuSonuncu