Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
Sayfa 2 Toplam 13 Sayfadan SeçilenSeçilen 12345612 ... SonuncuSonuncu
11 den 20´e kadar. Toplam 128 Sayfa bulundu
    Enduroist Katılımcı Üye orhanbilgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Orhan Bilgin
    Motosiklet
    R1150 GS
    Marka
    Bmw

Erkan bey öncelikle çalışmalarınız için sizi gerçekten tebrik ederim. Süper tenere için yaptığınız korumanın görüntüleri mevcutsa paylaşır mısınız?
    Girdim ilim meclisine, eyledim kıldım talep
    Dediler 'İlim geride; illa edep illa edep'
    Yunus Emre

Enduroist Kıdemli Üye
    Isim
    Sonat
    Motosiklet
    F 650 GS 04'
    Marka
    Bmw

Çok guzel olmuş herbiri için ayrı ayrı tebrik ederim cok başarılı

Kurucu Enduroist GürbüzOKATAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    gürbüz okatan
    Motosiklet
    R 1200 GS ADeVe
    Marka
    Bmw

Vallahi yorumsuz...
    Ellerin dert görmesin...
    o532 2965453
    "Mutluluğu Yanınızda Götürmezseniz
    Gittiğiniz Yerde Boşa Aramayın " G.O

Banned
    Isim
    Ali Altuntaş
    Motosiklet
    NC700x
    Marka
    Honda

Harikalar gerçekten.
    Sadece hobi amaçlı mı yapıyorsunuz yani sipariş etsek bizede nc700x için olanı yaparmısınız fiyatı nedir.
    Teşekkürler.

Enduroist Kadim Üye Armağan ÖZTÜRK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Armağan Ozturk
    Motosiklet
    R1200 BJK Triple Black
    Marka
    Bmw

Yahu bu kadar olur. Bende az önce ebayde ve gittigidiyorda 1200GS far koruma bakıyordum meğer forumda konu açmışssın. Ben 2012 GS için siyah olandan satın almak isterim. Mümkün müdür?

Enduroist Katılımcı Üye erkantürkkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    ERKAN TÜRKKAN
    Motosiklet
    R80 G/S Café Racer
    Marka
    Bmw

Yorumlarını paylaşan tüm arkadaşlara teşekkür ederim. Motosiklet sürmenin yanında onunla ilgilenmek, onu güzelleştirip kendime özel olmasını sağlamak benim hobim. Durum böyleyken, mesleğim de makine olunca beni yormadan ufak tefek bişeyler yapıp takmaya başladım. Gören arkadaşlar istedi onlara da, kendilerine özel tasarımlar çizip imal ettim. Böylece kendi çapında ufak ufak devam etti işte. Benim için önemli olan arkadaşların hoşuna gitsin, işi görülsün. Çoğu motosikletin far, radyatör koruması bulunmuyor veya yurt dışından 100 lerce Euro ya getiriliyor.

Ölçüsünü alabileceğim veya elimde ölçüleri bulunan motosikletler için isteyen arkadaşlara istedikleri renk, kaplamada yine istedikleri motif-logo-nick i işleyip gönderebilirim.

Ali bey, NC 700X in radyatör korumasını sormuşsunuz, ondan 2 tane yaptım. Birinin sahibi vardı, diğerini de dün bir arkadaş bana yollarmısın dedi. Ben de ok. dedim. Fiyat 70 tl. Sipariş olursa hafta başı üretime geçildiğinde sanırım hafta sonuna biter. Sanırım diyorum, çünkü boya için büyük bir beyaz eşya markasının ürünlerini boyayan bir fabrikaya veriyorum onlar araya sokup boyuyorlar. Gecikme olursa oradan kaynaklanıyor. Yine kromaj kaplamada da Manisa' Akhisar ilçesin de işinin ehli bir ustamız var. Kaplama için ona yolluyorum o da 4-5 gün içinde bana geri yolluyor.

Armağan bey, 1200 GS için o anki psikolojik durumuma göre bir sürü far koruma motifi tasarladım ))))) Sorun olmaz Hangisini isterseniz yollarım. Yalnız BMW amblemli olanlardan sadece yarı parlak krom kaplılar kaldı. Hepsinin fiyatı aynı, 90 TL.
    Önemli olan iyi sürmek değil, sürerken iyi hissetmektir...
    Erkan TÜRKKAN
    YAMAHA XJR 1200 SP
    0 532 28 28 704

7. erkantürkkan, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

Armağan ÖZTÜRK (14-04-2013)

Banned
    Isim
    murat akar
    Motosiklet
    XT660Z TENERE abs
    Marka
    Yamaha

tenere xtz 660 lar için herhangi bir çalışmanız oldu mu? Olduysa görmek almak isterim...

Enduroist Katılımcı Üye Kaan Öztürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Kaan Öztürk
    Motosiklet
    tenere XT660Z
    Marka
    Yamaha

Alıntı suzeko Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yorumlarını paylaşan tüm arkadaşlara teşekkür ederim. Motosiklet sürmenin yanında onunla ilgilenmek, onu güzelleştirip kendime özel olmasını sağlamak benim hobim. Durum böyleyken, mesleğim de makine olunca beni yormadan ufak tefek bişeyler yapıp takmaya başladım. Gören arkadaşlar istedi onlara da, kendilerine özel tasarımlar çizip imal ettim. Böylece kendi çapında ufak ufak devam etti işte. Benim için önemli olan arkadaşların hoşuna gitsin, işi görülsün. Çoğu motosikletin far, radyatör koruması bulunmuyor veya yurt dışından 100 lerce Euro ya getiriliyor.

Ölçüsünü alabileceğim veya elimde ölçüleri bulunan motosikletler için isteyen arkadaşlara istedikleri renk, kaplamada yine istedikleri motif-logo-nick i işleyip gönderebilirim.

Ali bey, NC 700X in radyatör korumasını sormuşsunuz, ondan 2 tane yaptım. Birinin sahibi vardı, diğerini de dün bir arkadaş bana yollarmısın dedi. Ben de ok. dedim. Fiyat 70 tl. Sipariş olursa hafta başı üretime geçildiğinde sanırım hafta sonuna biter. Sanırım diyorum, çünkü boya için büyük bir beyaz eşya markasının ürünlerini boyayan bir fabrikaya veriyorum onlar araya sokup boyuyorlar. Gecikme olursa oradan kaynaklanıyor. Yine kromaj kaplamada da Manisa' Akhisar ilçesin de işinin ehli bir ustamız var. Kaplama için ona yolluyorum o da 4-5 gün içinde bana geri yolluyor.

Armağan bey, 1200 GS için o anki psikolojik durumuma göre bir sürü far koruma motifi tasarladım ))))) Sorun olmaz Hangisini isterseniz yollarım. Yalnız BMW amblemli olanlardan sadece yarı parlak krom kaplılar kaldı. Hepsinin fiyatı aynı, 90 TL.
    Kemal merhaba, çalışmalardaki detaylar gerçekten takdire şayan. "Yamaha tenere 660" siyah radyatör korumalığı istiyorum mümkün müdür ? bu gidişle buradan siparişleri yetiştiremeyecek siniz?

Enduroist Katılımcı Üye Berkay Ömür - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Berkay Ömür
    Motosiklet
    KLE 500
    Marka
    Kawasaki

Harika işçilik! Emeğine sağlık hocam.

Enduroist Katılımcı Üye erkantürkkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    ERKAN TÜRKKAN
    Motosiklet
    R80 G/S Café Racer
    Marka
    Bmw

Yorumlarını, düşüncelerini paylaşan arkadaşlara teşekkürlerimi sunuyorum.
    Ténéré ler ile ilgili bir istek gelmediği için çalışmam olmadı. Ölçü alabilirsem neden olmasın.
    Önemli olan iyi sürmek değil, sürerken iyi hissetmektir...
    Erkan TÜRKKAN
    YAMAHA XJR 1200 SP
    0 532 28 28 704

Sayfa 2 Toplam 13 Sayfadan SeçilenSeçilen 12345612 ... SonuncuSonuncu