Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
Sayfa 276 Toplam 740 Sayfadan SeçilenSeçilen ... 176226266272273274275276277278279280286326376 ... SonuncuSonuncu
2,751 den 2,760´e kadar. Toplam 7395 Sayfa bulundu

Konu: Honda NC700X

Enduroist Katılımcı Üye Recai Topallar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    RECAİ TOPALLAR
    Motosiklet
    BMW 1150 RT CBF150
    Marka
    Honda

Alıntı pctechnic Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet arkadaşlar sonunda bende NC700X çi oldum kısmetse bu cuma kırmızı siyah Hondama kavuşacam
    senin adına sevindim. hayırlısı olsun.

Enduroist Katılımcı Üye ÖzgürAyhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    özgür ayhan
    Motosiklet
    NC 750 X
    Marka
    Honda

Alıntı Levent COŞKUN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok çirkin yahu, motordan soğutur bu insanı
    En azından motor sağlam durur Onun dışında elcik korumaların geldi mi? Nasıl olduğunu merak ediyorum.

Enduroist Kadim Üye Eser Kara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Eser Kara
    Motosiklet
    F800 GS
    Marka
    Bmw

Arkadaşlar yan çanta düşünüyorum. TRK topcase var bende, yan çantaları sürekli kullanmak istemediğim için soft case düşünüyorum. Anes'te IXS soft case çantalar var, fiyatları da çok uygun. Tecrübesi olan var mı bu çantalarla alakalı? Bu çantaları takmak için ayrıca demir aparatlara gerek oluyor mu? Tavsiyeleriniz nelerdir?

Bahsettiğim çantalar bunlar, http://www.anesmotor.com/?urun-455-i...Yan-Canta.html

Enduroist Üye ÇağdaşGüvenIşık - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Çağdaş Guven Işık
    Motosiklet
    Nc 700 xa
    Marka
    Honda

ooo benzin hüpletenler çıkmış hep piyasaya

arkadaşlar akrilik , pleksi vs kesmek için , üşenmeyenler karaköy perş pazarına , hırdavatçılar çarşısına giderse orada sırf matkap ucu vs satan bir dükkan var , 1-2 mm lik pleksi kesme ucu alırsanız , güzel bir mandirille hic yakmadan jilet gibi yontarsınız

Anesteki koruma demiri fiyatına , givi yan canta demiri daha ekonomik ve koruyucu gibi , kışın yan çantalar ile işim olmasada benim demirler hep takılı , gözüm alıştı heralde biraz kıçı büyüttüğü için bence şık bile duruyor.

Enduroist Üye Berkant Rodoplu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Berkant Rodoplu
    Motosiklet
    NC 700 X
    Marka
    Honda

Öncelikle herkeze merhaba.Üye olmadan özellikle bu konuyu hatim ettim,üye oldum ve devam ediyorum.Şunu belirtmek isterim paylaşımlarınız,yardımlaşmanız çok çok güzel.Harika bir aile. Pazartesi günü işlemleri hallettim Honda Otoseverde (ilk motorumu aldığım yer) 1-2 haftaya NC 700 x ci olacağım.

Enduroist Katılımcı Üye Levent COŞKUN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Levent Coşkun
    Motosiklet
    NC 700x
    Marka
    Honda

Alıntı ÖzgürAyhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    En azından motor sağlam durur Onun dışında elcik korumaların geldi mi? Nasıl olduğunu merak ediyorum.
    yarın foto koyarım. takması çok eziyet, esengülse 50 tl verdim.
    34 JL 6211

Enduroist Katılımcı Üye Levent COŞKUN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Levent Coşkun
    Motosiklet
    NC 700x
    Marka
    Honda

Alıntı Berkant Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öncelikle herkeze merhaba.Üye olmadan özellikle bu konuyu hatim ettim,üye oldum ve devam ediyorum.Şunu belirtmek isterim paylaşımlarınız,yardımlaşmanız çok çok güzel.Harika bir aile. Pazartesi günü işlemleri hallettim Honda Otoseverde (ilk motorumu aldığım yer) 1-2 haftaya NC 700 x ci olacağım.
    Hayırlı olsun. Fiyatlar nedir şu anda?
    34 JL 6211

Enduroist Katılımcı Üye ErdenAyas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    ERDEN AYAS
    Motosiklet
    NC700XA - YAMAHA XCITY 250
    Marka
    Honda

Alıntı Eser Kara Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar yan çanta düşünüyorum. TRK topcase var bende, yan çantaları sürekli kullanmak istemediğim için soft case düşünüyorum. Anes'te IXS soft case çantalar var, fiyatları da çok uygun. Tecrübesi olan var mı bu çantalarla alakalı? Bu çantaları takmak için ayrıca demir aparatlara gerek oluyor mu? Tavsiyeleriniz nelerdir?

Bahsettiğim çantalar bunlar, http://www.anesmotor.com/?urun-455-i...Yan-Canta.html
    Eser Hocam, ben scooterda kullanıyorum bunları. Genelde üstten kuşaklar ile birbirine bağlı. Çelik çomak işleri yok çoğunun. Kuşakları sele üzerinden geçirip yanlardan sarkıtıyorum okadar. Eşeğe semer vurmak gibi. Bir tek alttan bağlayamıyoruz

Satın almayı düşünürsen dikişlerinin sağlamlığına dikkat etmeni tavsiye ederim. Kappa bu konuda iyi. Senin adresini verdiğin ürün de güzel ama yandan açılır tip. Açarken dikkat etmek lazım, dökülüveriyo herşey. Ben üstten açılabilen kalitesi düşük bir ürün aldım ki 4-5 yüklemeden sonra dikişlerinden patladı, şekli şemali bozuldu. Özellikle kuşakların çantaya bağlandığı yerlerdeki dikişler çok önemli bütün yükü bu noktalar alıyor. Ancak üstten açılabilen tiplerin rahatlığına diyecek yok.

Bir de bu kuşakları NC lerin yılan derisi gibi kaygan selesinin üzerinden geçireceksin ya, Kuşağın birini açılabilir selenin altından geçirip kapatman lazım. Öndeki kuşak sürücü selesine denk gelebilir, bu da konforu bozar biraz.

Egzoza dikkat. Sıcaklıktan sağdaki çantanın altı deforme olabiliyor. Egzoza yakın yumuşak plastik şerit gibi şeyler varsa sıkıntı çıkabilir. Çanta ile egzoz arası mesafeye dikkat etmen gerek. Benim çanta renk attı, altını soba bacası bantı ile kaplayıp siyaha boyamıştım. Boya tutmadı tabii, tutan yerleri de sıcakta mis gibi tüttü. Köpürdü boya.

Bu kadar çıktı benden gecenin bir vakti.
    Dedemden; "Yavaş git, hep git..."

9. ErdenAyas güzel mesajın için 2 üye sana teşekkür etti :

Eser Kara (01-05-2013),Recai Topallar (01-05-2013)

Enduroist Katılımcı Üye Recai Topallar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    RECAİ TOPALLAR
    Motosiklet
    BMW 1150 RT CBF150
    Marka
    Honda

şimdiden hayırlı olsun diyelim berkant

Eğitim Koordinatörü Ersan ÖZYURT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Ersan ÖZYURT
    Motosiklet
    SUPER TENERE 1200E
    Marka
    Yamaha

Alıntı Eser Kara Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Iyo gikirmis vallahi. Ben trk nin demirlerini aldım ama cok pahalı be yan çantalar. Bunları kullanabiliriz.
    Varmayı değil, sürmeyi seviyorum...

Honda VFR800XA
    * RoSPA Advanced Riding Instructor
    Membership 69332
    * IBA MEMBER
    Membership 60475

Sayfa 276 Toplam 740 Sayfadan SeçilenSeçilen ... 176226266272273274275276277278279280286326376 ... SonuncuSonuncu