Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
Sayfa 6 Toplam 6 Sayfadan SeçilenSeçilen ... 23456
51 den 60´e kadar. Toplam 60 Sayfa bulundu
    Enduroist Kadim Üye Sadık SÖNMEZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Sadık SÖNMEZ
    Motosiklet
    Motorsuz Pisiklet
    Marka
    Diger

Alıntı Engin Öksüz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Buda benden olsun genel müdürümüz yurt dışına çıkarken işim gereği benden rica etti aracını bir arkadaşla evine göndermemi istedi bende o akşam deniz yoluyla karşıya geçecektim düşündüm arabayı ben bırakayım ordan iskele yakın nasıl olsa diye aldım arabayı araba audi a 8 di akşam evin önünde manevra yaparken sol şoför kapısını göremediğim bir dubaya vurduuuum hemen park yerini değiştirdim ne yapsam derken bi hinlik geldi aklıma cama bir not sıkıştırdim not şöyleydi "Özür dilerim istemeden aracınıza hasar verdim gereken neyse yapabiliriz numaram 05....... Gamze" tabi hemen şirkette samimi olduğum kızlardan birini aradım ona durumu anlattım okeyledik gamze fake isim tabi müdür yurt dışından döner ve beni arar "engincim bir kadın arabaya vurmuş ofise gelince islemleri başlat hemen lütfen çarpan kadınmış galiba numarasını bırakmış " ben : yes offcorse sir derhal çok geçmiş olsun müdürümüz ofise geldi bana numarayı verdi birlikte kapıya baktık bu arada şirketteki görevim zaten bu işlemleri ben hallediyorum neyse benim yanımda gamze hanımı aradı aynen şöyle dedi "gamze hanım Merhaba ben falan filan öncelikle geçmiş olsun kaza her zaman muhtemeldir ancaknot bırakmak pek olağan bir durum değildir size bu davranışınızdan ötürü çok teşekkür ederim bu zamanda az rastlanır bir davranış sizinkisi tekrar teşekkürler arkadaşlar işlemler için size döneceklerdir hoşçakalın tekrar geçmiş olsun" ve bana döndü Engin gerisi sende halledersin artık dedi tabiki ne demek efendim işlelere girişmeden telefonun diğer ucundaki çakma gamze hanımın yanına gittim tir tir titriyor du kızcağız çok korktum sesimi tanıyacak diye ne söyleyeceğimi unuttum heycandan dedi tabi kendisine özel bir teşekkür ettik mecburen yanlız hala kendimi kötü hissediyorum adamı gördükçe otomatik bir mahçup pozu oluşuyor bende gıyaben özürlerimi iletirim kendisine İtiraf ediyorum GAMZE benim
    Engin ALLAHTAN bizim şirkette çalışmıyorsun tüm yönetim motosiklet tutkunu mutlaka buradaki itiraf kulaklarına giderdi

"KAZASIZ SÜRÜŞLER"

Enduroist Kadim Üye Eser Kara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Eser Kara
    Motosiklet
    F800 GS
    Marka
    Bmw

Alıntı Engin Öksüz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Buda benden olsun genel müdürümüz yurt dışına çıkarken işim gereği benden rica etti aracını bir arkadaşla evine göndermemi istedi bende o akşam deniz yoluyla karşıya geçecektim düşündüm arabayı ben bırakayım ordan iskele yakın nasıl olsa diye aldım arabayı araba audi a 8 di akşam evin önünde manevra yaparken sol şoför kapısını göremediğim bir dubaya vurduuuum hemen park yerini değiştirdim ne yapsam derken bi hinlik geldi aklıma cama bir not sıkıştırdim not şöyleydi "Özür dilerim istemeden aracınıza hasar verdim gereken neyse yapabiliriz numaram 05....... Gamze" tabi hemen şirkette samimi olduğum kızlardan birini aradım ona durumu anlattım okeyledik gamze fake isim tabi müdür yurt dışından döner ve beni arar "engincim bir kadın arabaya vurmuş ofise gelince islemleri başlat hemen lütfen çarpan kadınmış galiba numarasını bırakmış " ben : yes offcorse sir derhal çok geçmiş olsun müdürümüz ofise geldi bana numarayı verdi birlikte kapıya baktık bu arada şirketteki görevim zaten bu işlemleri ben hallediyorum neyse benim yanımda gamze hanımı aradı aynen şöyle dedi "gamze hanım Merhaba ben falan filan öncelikle geçmiş olsun kaza her zaman muhtemeldir ancaknot bırakmak pek olağan bir durum değildir size bu davranışınızdan ötürü çok teşekkür ederim bu zamanda az rastlanır bir davranış sizinkisi tekrar teşekkürler arkadaşlar işlemler için size döneceklerdir hoşçakalın tekrar geçmiş olsun" ve bana döndü Engin gerisi sende halledersin artık dedi tabiki ne demek efendim işlelere girişmeden telefonun diğer ucundaki çakma gamze hanımın yanına gittim tir tir titriyor du kızcağız çok korktum sesimi tanıyacak diye ne söyleyeceğimi unuttum heycandan dedi tabi kendisine özel bir teşekkür ettik mecburen yanlız hala kendimi kötü hissediyorum adamı gördükçe otomatik bir mahçup pozu oluşuyor bende gıyaben özürlerimi iletirim kendisine İtiraf ediyorum GAMZE benim
    Vay arkadaş bu neymiş yahu, senden korkulur hocam

Enduroist Kıdemli Üye şafak ilgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    şafak ilgin
    Motosiklet
    R 1200 GS
    Marka
    Bmw

İki ay kadar önce Sertaç kardeş acil şekilde eskişehire gitcekti, onun makina serviste olduğu için benimkiyle gitti. lakin 3 tane banka gezdik, shell felan derken HGS bulamadık kalmamış hiçbiyerde. biz de maalesef kazayla söktük, yanlış anlaşılmasın elimiz takıldı. görünmez kaza işte
    EE öyle gitti geldi. İşin enteresan tarafı plaka hala topcasete bi türlü yaptıramadım çok fena bozulmuş, ne hikmetse takılmıyo yerine. ehehe

Caizdir umarım
    Sami Safak ILGIN Arh+
    532 638 31 18
    BMW R1200 GS
    BMW F650 GS DAKAR

4. şafak ilgin, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

Enes DEMİR (29-05-2013)

Enduroist Üye İbrahimAKALIN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    İbrahim AKALIN
    Motosiklet
    nc700x - montofon
    Marka
    Honda

Alıntı KARTAL57 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İki ay kadar önce Sertaç kardeş acil şekilde eskişehire gitcekti, onun makina serviste olduğu için benimkiyle gitti. lakin 3 tane banka gezdik, shell felan derken HGS bulamadık kalmamış hiçbiyerde. biz de maalesef kazayla söktük, yanlış anlaşılmasın elimiz takıldı. görünmez kaza işte
    EE öyle gitti geldi. İşin enteresan tarafı plaka hala topcasete bi türlü yaptıramadım çok fena bozulmuş, ne hikmetse takılmıyo yerine. ehehe

Caizdir umarım
    Caizn't Bende HGS olmasına rağmen kaçak geçiş veriyorsa bu alet bir de plakayı sökme işini deneyelim bakalım, ne olacak

Enduroist Kıdemli Üye BarışÇELİK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Barış Çelik
    Motosiklet
    R 1100 GS
    Marka
    Bmw

Plakayı sökmek riskli vakti zamanında motora büyük durduğu için APP denilen plakadan almıştım. Chopper kullandığım için motorun yanına takmıştım. Anadolu'dan Avrupa'ya geçerken plakalık yerinden çıkınca yan çantama koydum devam ettim. Tam 1. köprüye yaklaştım ekip otosu belirdi arkamda durdum. Sonra önümü başka bir ekip otosu daha kesti. Sonra bir uyandım gırtlağıma akdar alçıdayım . Plakamı sordular çıkardım gösterdim. Bunda mühür yok sahte plakadan işlem yapıcam motoru bağlicam dedi. Ben de yusuf mod on oldu tabi . Motoru daha yeni aldım satışı bile almadım henüz bana böyle verdi motoru büyük plakası da evde ben bilmiyorum mühür falan dedim. Dua et motorun 41 plaka ve istanbul'da ikamet etmiyorsun yoksa yakardım canını dedi. Bana bir tutanak imzalatıp yanına da 62 lirayı yerleştirince rahat rahat yoluma devam ettim

Bu arada bir sır vereyim. Bizzat kendim test ettim (maliyetini göze alarak) plakanın yeri farklıysa ve boyutları olması gerekenden küçükse (APP) sistem algılamıyor.

Bunu plakayı kapattığım kağıt uçtuğunda ve arkadaştan ödünç aldığım KGS boş çıkınca yaptığım geçişlerde test ettim.

hey maşallah itirafları da ardı arkasına sıraladım iyi mi

Eğitim Koordinatörü Ersan ÖZYURT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Ersan ÖZYURT
    Motosiklet
    SUPER TENERE 1200E
    Marka
    Yamaha

Bu itiraf işi kötü örnek olmaya başladı gencligimize
    Varmayı değil, sürmeyi seviyorum...

Honda VFR800XA
    * RoSPA Advanced Riding Instructor
    Membership 69332
    * IBA MEMBER
    Membership 60475

Ordinaryus Enduroist MelihUlubilgen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Melih Ulubilgen
    Motosiklet
    F 800 GS 2008 (ANTRASİT)-Peugeot LXR 200 i
    Marka
    Bmw

Ben yazacağıma gülüyorum bu daha iyi oluyor...
    melihulubilgen@hotmail.com
    B RH +
    0532 312 68 18
    TAM KORUMA olmazsa olmaz.
    Kavgada YUMRUK sayılmaz..

Enduroist Kıdemli Üye Enes DEMİR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    enes demir
    Motosiklet
    F650
    Marka
    Bmw

geçen seneye fevzi şafak sertaç abilerle ile beraber karacaköye gitmden kgs ler işlev dışı kalmıstı ve benım hgsm ozamnlar yoktu ki hala yok gezıye gıtmeden bırgun evvel fevzı abıyı aradım durumu izah ettim bende ogs var kardesım gel sen dedi tamam abı dedım gittik gezdık dolastık sıra donuste gıselere gelince ogsyi getırmedım bak şimdi sana da banada ogs yapıcam dedi motordan lastıklerı cıkartıp plakaları bi guzel sardı ve karşıya gectık o gunden sonra ben onu dahada gelıstırıp plakayı soktüm bidahada takmadım fevzi abimimn öğrencisiyim benım bı suçum yok
    0531-380-63-98

Ordinaryus Enduroist Engin Öksüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    ENGİN ÖKSÜZ
    Motosiklet
    R 1200 GS
    Marka
    Bmw

Alıntı Sadık SÖNMEZ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Engin ALLAHTAN bizim şirkette çalışmıyorsun tüm yönetim motosiklet tutkunu mutlaka buradaki itiraf kulaklarına giderdi

"KAZASIZ SÜRÜŞLER"
    O zaman sıkı dur sadık geçen ay genel müdürümüzede sıfır g 650gs sertao aldık cok şükür çok yoğun binemiyor yoksa kesin buralarada uğrar işte o zaman patlarım

Ordinaryus Enduroist Engin Öksüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    ENGİN ÖKSÜZ
    Motosiklet
    R 1200 GS
    Marka
    Bmw

Alıntı Eser Kara Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Vay arkadaş bu neymiş yahu, senden korkulur hocam
    Eser ben aslında kötü biri değilim şartlar beni buna zorladı diyebilirim yokyaaa ben baya kötüyüm aslında:what:

Sayfa 6 Toplam 6 Sayfadan SeçilenSeçilen ... 23456