Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
1 den 2´e kadar. Toplam 2 Sayfa bulundu

Konu: F 650 1999

Enduroist Kıdemli Üye aytaç öztaş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    aytaç öztaş
    Motosiklet
    f 650
    Marka
    Bmw

Standart F 650 1999

arkadaşlar motorum kısmetse abisini alabilmek amacıyla satılıktır.
    İlan No 132861479

F650 lerde kronik olan; "ikinci viteste yüklenince boşa atma" problemi giderilmiştir. Sekman, kayt keçeleri, orjinal olmayan buji piposu, karbüratör o-ringleri, silindir üst kapak,alt ve motor blok contaları, amortisör keçeleri ve amortisör sıvıları, arka çatal ve salıncak rulmanları, aküsü, fren sıvıları, ön takım rulmanları, ön arka teker rulmanları, zinciri, lastikleri tarafımdan kullandığım zaman zarfında değiştirilmiştir. parçalar özellikle motobins'ten orjinal parça olarak getirilmiştir. motor yağı ve yağ filtresi, antifrizi 500km önce değişmiştir motor iki yıldır bendedir. çok şükür problem çıkarmadan ve keyifle bindiğim bir makinadır. her şeyiyle kefil olabileceğim ve aktif olarak kullandığım bir makinadır. kendim uzun süre daha binme düşüncesiyle bakımlarını yaptım ve motorunu, yağı suyu zamanında değiştirildiği takdirde en az 100.000km daha açmanıza gerek yok. Muayenesi mayıs 2013'te yapılmıştır, temmuz vergisi ödenmiştir, herhangi bir borcu vs. yoktur, alacak kişiye nakit para karşılığı noterde aynı gün satışı verilmek suretiyle teslim edilecektir. binip benim gibi keyfini sürecek birinin alması dileğiyle.
    Konu aytaç öztaş tarafından (28-07-2013 Saat 23:26 ) değiştirilmiştir.
    (0554) 989 10 20

Enduroist Kıdemli Üye aytaç öztaş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    aytaç öztaş
    Motosiklet
    f 650
    Marka
    Bmw

günceldir.
    (0554) 989 10 20