Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
1 den 6´e kadar. Toplam 6 Sayfa bulundu

Konu: Sıkıysa...

Threaded View

Babür Karaoğlu
    Guest

kuleden hatıra fotoları ;

http://www.hobym.com/kartal_tepe_kulesi/

foto 1 ;

kartal tepe kulesi. zamanında bir aile görevliymiş kulede ve altındaki yapıda yaşıyormuş, şimdi kullanılmıyor. (böyle kuleler varmış istanbul'da hala aktif, geçende tvde gördüm birini, sanırım anadolu yakasında)

kulenin dibinden attık tuttuk, dedik var herhalde 30 metre filan. kulenin en üstünde gps 215m verdi, dibi 199m, gps hesabıyla 16m yüksekliğinde. benim boy 1.74m (en 2m), varın siz hesaplayın gerçek yüksekliği.

foto 2 ;

kuleye çıkmışım ama bir de bana sorun nasıl çıkmışım, yükseklik korkum tavan yapmış, ağzım kurumuş, nabız 180, baş dönmesi ve bulantı. komşum önden çıkıp hadi hadi demeseydi mümkün değildi bu fotoyu vermem. kendisi utanmadı bir de kulenin üzerine çıktı, abari abari...

foto 3 ;

aşağıda komşunun xt350si, benimkini çalmışlar eşşolular. neyse ki yere inmeden getirip bırakmışlar...

foto 4 ;

ahan da kulenin üzerinden çekilmiş foto. öndeki kellik 3.havaalanı/köprünün ormana hediyesi. bu durum denize paralel kmlerce gidiyor...

foto 5 ;

gümüşdere plajı ve arkada kilyos...

not : tüm fotoları çeken ve günü mümkün kılan sevgili komşuma teşekkürlerimi sunarım, iyi ki varsın...

2. Babür Karaoğlu güzel mesajın için 6 üye sana teşekkür etti :

Ali Emre Sakarya (08-08-2013),CihanCöbek (06-08-2013),EmreOzer (07-08-2013),Engin Delipınar (12-08-2013),ondersoydinc (12-12-2013),vetmemo (30-08-2013)