Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
Sayfa 117 Toplam 321 Sayfadan SeçilenSeçilen ... 1767107113114115116117118119120121127167217 ... SonuncuSonuncu
1,161 den 1,170´e kadar. Toplam 3207 Sayfa bulundu
    Enduroist Kıdemli Üye erkan zorlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    erkan zorlu
    Motosiklet
    FREERIDE 250R YANINA CRF RALLY ISTER
    Marka
    Ktm

düsüsün birinde kafam göstergeye aynalra falan çarptı
    Konu erkan zorlu tarafından (26-08-2013 Saat 21:25 ) değiştirilmiştir.

2. erkan zorlu, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

emre atakan (27-08-2013)

Enduroist Üye selim aksel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    selim aksel
    Motosiklet
    Crf 250
    Marka
    Honda

Alıntı MuratBOY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selim abi boy kac senin? Maasallah kolay kolay dusmessin valla motordan,sanki kaldirip oteki tarafa koyucan gibi motoru
    hocam daha önce de konuşmuştuk kaskla ilgili olarak çok rüzgar alıyom die boy uzun olduğu için net 2 metre 4 cm

Enduroist Katılımcı Üye MuratBOY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    murat boy
    Motosiklet
    XT 660 Z Tenere
    Marka
    Yamaha

Maasallah selim abi,benim boy 1.87 kendimi uzun zannederdim artik zannetmiyorum evet abi kesinlikle ruzgar aliyoruz ama normal yelken gibi kaliyoruz ustunde,hele de tam arkadan ruzgar estimi racing lerle kapis
    Alışılmışındışındaymışım...

Enduroist Katılımcı Üye Serhan Kıral - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Serhan Kıral
    Motosiklet
    CRF 250 L
    Marka
    Honda

Alıntı selim aksel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam daha önce de konuşmuştuk kaskla ilgili olarak çok rüzgar alıyom die boy uzun olduğu için net 2 metre 4 cm
    selim boyuna zeval gelmesin dostum
    Maasallah selim abi,benim boy 1.87 kendimi uzun zannederdim artik zannetmiyorum evet abi kesinlikle ruzgar aliyoruz ama normal yelken gibi kaliyoruz ustunde,hele de tam arkadan ruzgar estimi racing lerle kapis
    murat bende bu motor bana küçük derken size bisiklet kalıyodur heralde..ama bu 114. sayfadaki touring camı uzun yolculuklarda çok işe yarar diye düşünüyorum..zira 1980 km sonunda yediğim rüzgardan kasılan göğüs altı ve karın kaslarımı kas gevşeticilerle 3 günde zor toparladım..nası buluruz yada kullanan var mı bizden??

Enduroist Katılımcı Üye Serhan Kıral - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Serhan Kıral
    Motosiklet
    CRF 250 L
    Marka
    Honda

bu arada selim senin marmariste olduğunu köyceğiz mesajında farkına vardım..2 hafta önce 5-6 günümü orda geçirmeme rağmen görüşmememiz büyük talihsizlik istanbul dışından bi enduroist çi ile şahsen tanışma fırsatını kaçırmış oldum..bi dahakine artık diyelim..

Enduroist Katılımcı Üye MuratBOY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    murat boy
    Motosiklet
    XT 660 Z Tenere
    Marka
    Yamaha

Serhan ben on cam dusunmuyorum,emre bi ara bakiyordu surf yaparken denk geldi gostereyim dedim.Neden yolculuk cami istemiyorum anlatayim.Bende bu motor oncesi ER-5 vardi.cok daha suratli bir makinadir.Bursada imalatcidan cok guzel bir on cam aldim direksiyona bagladim.Gorunurde guzel duruyor ama gider,ken sorun cikariyor.Coook ruzgara maruz kaldigi icin inanilmaz derecede direksiyonu titrettiriyor ve gidis stabilitesini bozuyor.Dikkat edin yolculuk cami fabrikasyon olanlara hep depoyla birlesik tek parca, direksiyonla baglantisi yok.İste o guzel fazer transalp , cbf 150 hep bu sekilde,Govdede bagli tek parca butun olan yolculuk cami İN sonradan takilan on cam OUT
    Milleti anlamiyorum sadece motoru buyuk gozuksun diye canta depo canta on cam takan var yapmayin yaw neyse ney...
    Alışılmışındışındaymışım...

Enduroist Katılımcı Üye emre atakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    emre atakan
    Motosiklet
    CRF 250 L
    Marka
    Honda

Alıntı selim aksel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende hafta sonu 2. köyceğiz motor festivalindeydim bölgedeki birkaç crf'çiyle tanıştım

Selim, seni görmemek mümkün değil fakat bir türlü denk gelipte atanışamadık.
    kamp alanının güzel olması, grup sürüşüyle içmelere gidilmesi ve denize girilmesi vs. aktiviteler güzeldi fakat genel anlamda insanları birbirine kaynaştıracak yarışmalar yoktu. gerçi biz etkinliğin 2. günü olan cuma günü akşamı kamp alanına vardık, 1. ve 2. gün aktiviteler olduysa bilemiyorum. 3. ve 4. gün daha çok arkadaşlarla gidilmiş piknik tadındaydı,
    CRF250L; KLR650, Pioner200, STR250, Skygo200, MCT 250

Isim
    selim aksel
    Motosiklet
    Crf 250
    Marka
    Honda

aynen yelken; hele bi de bi kamyonet ya da minibüs arkasında kalırsam (kamyon ve otobüse göre hızlılar geçmek kolay olmuyo) lodosa yakalanmış balıkçı takası gibi oluyom

Isim
    selim aksel
    Motosiklet
    Crf 250
    Marka
    Honda

Alıntı Serhan Kıral Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu arada selim senin marmariste olduğunu köyceğiz mesajında farkına vardım..2 hafta önce 5-6 günümü orda geçirmeme rağmen görüşmememiz büyük talihsizlik istanbul dışından bi enduroist çi ile şahsen tanışma fırsatını kaçırmış oldum..bi dahakine artık diyelim..
    valla abi ben genelde takip ediyorum formu ama bu taraflara geleceğini görmedim keşke haberleşebilseydik kötü olmuş allah senin de bıyıklara zeval vermesin

Isim
    selim aksel
    Motosiklet
    Crf 250
    Marka
    Honda

Alıntı emre atakan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selim, seni görmemek mümkün değil fakat bir türlü denk gelipte atanışamadık.
    kamp alanının güzel olması, grup sürüşüyle içmelere gidilmesi ve denize girilmesi vs. aktiviteler güzeldi fakat genel anlamda insanları birbirine kaynaştıracak yarışmalar yoktu. gerçi biz etkinliğin 2. günü olan cuma günü akşamı kamp alanına vardık, 1. ve 2. gün aktiviteler olduysa bilemiyorum. 3. ve 4. gün daha çok arkadaşlarla gidilmiş piknik tadındaydı,
    abi ben senin geleceğini biliyodum bayaaa bi bakındım ama göremedim c.tesi günü ekinciğe giden tayfada vardım kortejde vardım. ama dediğin gibi tanışmaya meyil edecek bi aktivite yoktu ben şahsen kalkıp gittim bi kaç crf'çinin yanına tanışmak için crf'çiler çok dağınıktık organize olamadık bi de zaten ekip olarak gelen çok insan vardı herkes kendi havasında hesabı...

12. selim aksel, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

emre atakan (29-08-2013)

Sayfa 117 Toplam 321 Sayfadan SeçilenSeçilen ... 1767107113114115116117118119120121127167217 ... SonuncuSonuncu