Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
1 den 10´e kadar. Toplam 44 Sayfa bulundu

Threaded View

Enduroist Üye Lebriz hale aktun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Lebriz hale aktun
    Motosiklet
    F650GS
    Marka
    Bmw

Merhabalar ben 23-26 agustos yunanistan egitimine katilan motorcuyum.Henuz 2 aylik ve 2000 km yapmis cicegi burnunda bir motorcu olarakart akademinin teorik sunumuna katilarak erkan hocayla tanistim ve yunanistan uzun yol egitimine gitmeye karar verdim.Karar verdim ama 4 gun nasil motor kullanirim virajlarda ne yaparim diye dusunmedende edemedim.Ben henuz trafikte pek kullanmamis biri olarak hemde 50-60 km den fazla hiz yapmayan biri olarak bu egitimi nasil tamamlayacagimi dusunurken erkan hocamin bana guven donuste cok farkli olacaksin demesinin ne anlama geldigini yola cikana kadar kavrayamadim.Bir motor egitimi bundan daha mukemmel ve guvenli olamaz,Erkan hocam ve ekibi ersan ve yasemin tam bir profosyonelerdi.İlk gun 700 km yapip 4 gun boyunca gunde yaklasik 10 saat motor kullanip aksam otele yerlesip hemen yemek eglence ve sohbete oturmak inanilmazdi.Super bir egitim super bir tatil.Hayatimda yasadigim en keyifli 4 gun.Motor kullanirken hocana guvenip kendinibukadar rahat hissetmen inanilmaz.Sanki birlikte motor kullaniyoruz virajlara birlikte giriyoruz ayni motordayiz.Bu egitimi vermek oolaganustu bir is.Ben sansliyim ki erkan hoca ve ekibini bu isin daha basindayken tanidim.ozellikle yeni baslayan arkadaslara yolun basindayken siddetle bu egitimi almalarini tavsiye ediyorum.En onemli unsur motor binmek konusunda farkindaligim artti.Simdi daha farkli bakiyorum herseye vede bu farkindalik 4 gunde basamak basamak artti.Ben 4 gun nasil motor binilir derken 4. Gun erkan hocama egitim suresi az olmus diyerek sitem ettim ve bir sonraki egitimin planlarini yapmak istedim.Erkan hoca ekibi ersan ve yasemin superdi.Bize gosterdikleri sabir ve destek inanilmazdi.Guvenlik konusunda hicc endise duymadim ve gerek surus sirasinda gerekse aksamlari birlikte vakit gecirmekten inanilmaz keyif aldim.Topamda1700 km yol yaptim ve bu yol 5000 km ye deger diye dusunuyorum.Cok farkli bir sekilde geldigimi dusunuyorumm tabiiki bu surecte erkan hocamdan bayagii fircada yedim bunada hazirlikli olmalisiz.Bana u guzel egitimi verdiginiz icin sonsuz sevgi ve saygilarimi sunuyorumm .Her motorcunun kendi seviyesine gore almasi gerekli oldugunu dusunuyorum.Daha onumde cokk egitimm var odevlerimi yapiyorum ve bir sonraki surusu sabirsizlikla bekliyorummm.İyiki sizleri tanidimmm cook tesekkurlerrr hersey icinnnn...Keske 6 eyluldekinede gidebilseydimmmm((

2. Lebriz hale aktun güzel mesajın için 8 üye sana teşekkür etti :

Can Ekin (29-08-2013),ErdenAyas (30-08-2013),Ersan ÖZYURT (29-08-2013),Eser Kara (29-08-2013),GürbüzOKATAN (29-08-2013),HALİDUN KAYA (30-08-2013),sinan karagöz (29-08-2013),YASEMİN AYDIN (29-08-2013)