Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
1 den 2´e kadar. Toplam 2 Sayfa bulundu
    Enduroist Katılımcı Üye Recep Tormis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Recep Tormis
    Motosiklet
    690 Enduro R
    Marka
    Ktm

Thumbs up [KTM 690 Enduro R] Viyana-Villach Edirne-Istanbul-Giresun v2.0

cumartesi (14.09.2013) allah nasip ederse tekrar memlekete dogru yol alacagim.. 3 haftalik bir vakit ayirdim bu tatilimie.. yolculuk mayis 2013'de yaptigim gibi viyana-villach - 30 saatlik tren yolculugu ve akabinde edirne-istanbul olacak ilk etapta, sonrasi allah kerim.

hakkinizi helal edin simdiden..

bu kez mayis ayi yolculugumdaki eksiklikleri giderdigimi düsünüyorum - derslerime calistim biraz

- Touring cami (link)
    - yagmurluk tulumu (link)
    - ergo sele (link)
    - uzun yola uygun kask (link)
    - 6 litrelik yedek benzin (link)
    - 10.000 km servisi
    - ve simdi aklima gelmeyen bilimum diger seyler..

mutlaka gitmek istedigim yerler:
    - gümüshane giresun sinirinda, gümüshane tarafinda bulunan yaklasik 10 tane buzul göller (link)

soru isareti bulunan seyler:
    - hgs cikartmasi eski kaska kaldi, cikmasi mümkün gözümüyor.. satin alma esnasinda dolum yapmak icin kullanilan barkod karti ile yedegi cikarilabiliyor denilmisti. dogru mudur, islemi nasildir, ne kadar sürer, nerde yedek cikartma cikarabilirim.
    - muhtemelen dönüste (takriben 5 ekim) arka lastigi yenilemem gerekecek, mitas e09 140/80 18" uygun fiyata nerden temin edebilirim.

ayrica memlekette temin edilemeyen fakat ihtiyaciniz olan, kücük birseyiniz varsa, istanbulda teslim alinmak üzere getirebilirim..
    Konu Recep Tormis tarafından (08-09-2013 Saat 14:39 ) değiştirilmiştir.
    ● hız sınırlarına uy / trafiğin akışkanlığını takip et / hızını görüş ve duruş mesafene göre ayarla ● sürüş şekli ile kimseyi hataya zorlama, tehlike yaratma ● diğerlerin öküzlüklerini telafi edebilmek için pay bırak

Moderatör alper ozbas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    alper özbaş
    Motosiklet
    1200 ADV Rally
    Marka
    Bmw

Iyi yolculuklar giresundan ben 10 gun once geldim yagmur sezonu acildi, göllerin foto videolarini merakla bekliyorum.