Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
Sayfa 17 Toplam 27 Sayfadan SeçilenSeçilen ... 7131415161718192021 ... SonuncuSonuncu
161 den 170´e kadar. Toplam 266 Sayfa bulundu
    Enduroist Kadim Üye Eser Kara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Eser Kara
    Motosiklet
    F800 GS
    Marka
    Bmw

Alıntı Can Ekin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eser, beyaz renkli çok yakışıklı bir NC700x biliyorum. istersen ayarlayabilirim pazartesi akşamına kadar.

Tabii senin kini de bir zahmet yarın akşamdan itibaren İznik e gezmeye götürmem gerekecek
    Simav'da egitimdeyiz, dönüste iznikten geciyoruz ben genel anlamda memnun kaldim, Ersan bir tik daha iyisini yaptiracak. O da Yunanistan da denesin onaylasin komple yaptirirsiniz

Ordinaryus Enduroist Can Ekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Can Ekin
    Motosiklet
    '15 PCX 125
    Marka
    Honda

Alıntı Eser Kara Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Simav'da egitimdeyiz, dönüste iznikten geciyoruz ben genel anlamda memnun kaldim, Ersan bir tik daha iyisini yaptiracak. O da Yunanistan da denesin onaylasin komple yaptirirsiniz
    Siz misiniz Eğitimdekiler.

Ahh be Erkan hocaya face ten yazdım gelin iznik te çay içireyim diye.

Ordinaryus Enduroist ahmet f senel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    ahmet f senel
    Motosiklet
    XT1200ZE
    Marka
    Yamaha

Şimdi emeğe saygı öncelikle
    Elinize sağlık yani
    Ve fakat bı airhawkların etkinliği içine verilen havanın dolaşabliyor olması. Bu sağlanırsa sorun çözülür

Isim
    Eser Kara
    Motosiklet
    F800 GS
    Marka
    Bmw

Arkadaşlar seleyi 821km yol yaparak bu haftasonu denedim. Eskisine göre daha iyi ama daha da iyi olmalı. Ersan' da Pazartesi yaptıracak büyük ihtimalle, seleyi yapan Hikmet kardeşimle konuyu görüşüp biraz daha yumuşatmasını isteyeceğiz. Bir tık daha yumuşarsa gerçekten dört dörtlük olacak.

5. Eser Kara, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

YASEMİN AYDIN (02-09-2013)

Isim
    Eser Kara
    Motosiklet
    F800 GS
    Marka
    Bmw

En son ben yazmışım, tekrar ben yazıp son güncel bilgileri paylaşmak isterim. Yukarıdaki mesajımda da belirttiğim gibi 821 km yol yaparak seleyi test etmiştim. İyileşme oldu ama daha iyi bir iyileşme olması gerekiyordu ki bas bas reklamını yapabileyim. Ersan'dan ses çıkmayınca iş başa düştü diyerek Hikmet'i aradım. Dedim arkadaş bunu yaptık ama bu olmadı, daha iyi bir şey olması lazım. Çocuk ben memnun kalmadım diye Cuma akşamı Ataşehir'den Hadımköy'e gelme planı yaptı, sırf seleyi alıp haftasonu bitirebilmek için. Dedim kardeş sakin, o kadar da aksiyona girmene gerek yok. Benim yolum o tarafa düşüyor, sana bırakırım seleyi.. Bunu özellikle de niyetini anlayabilmeniz için yazıyorum, ben böyle bir esnaf gerçekten görmedim. Başkanın da burada payı vardır sanıyorum...

Sadece oturma kısımlarının olduğu yerlere ikinci bir kat daha koydu yumuşak malzemeden. Motosiklete montajını yaptım ve bugün evden işe geldim. Arkadaş muazzam oldu, gerçekten ama gerçekten daha ötesi olmaz sele olarak. Airhawk tabiki farklı modellerde de kullanmak için tercih nedeni olabilir ama tak-sök bana göre değil. Bir de artçı için ekstra almak lazım. Ben o nedenle gözüm kapalı yaptırdım kaplamayı.

Kendisinden de izin aldım, açıkça yazabiliyorum buraya. Yalnızca NC700X model ve Enduroist üyelerine özel olarak dikişsiz 200TL, dikişli 250TL' ye kaplıyor. İsterseniz NC700X logosu da yaptırabiliyorsunuz sele üzerine, böyle bir durumda fiyat 300TL... Airhawk'ın ateş pahası fiyatının yanında bu bence oldukça makul ve güzel bir çözüm. Kendi adıma motosikletimin en büyük handikapı çözülmüş oldu, onun için çok mutluyum. Hikmet'in dükkanı Yenisahra'da Metro Gross Market karşısında.

7. Eser Kara güzel mesajın için 5 üye sana teşekkür etti :

Can Ekin (09-09-2013),Engin Delipınar (09-09-2013),ErdenAyas (09-09-2013),Suat Dayangaç (09-09-2013),Vedat N. GÜLEN (11-12-2013)

Isim
    Can Ekin
    Motosiklet
    '15 PCX 125
    Marka
    Honda

En son ben yazmışım, tekrar ben yazıp son güncel bilgileri paylaşmak isterim. Yukarıdaki mesajımda da belirttiğim gibi 821 km yol yaparak seleyi test etmiştim. İyileşme oldu ama daha iyi bir iyileşme olması gerekiyordu ki bas bas reklamını yapabileyim. Ersan'dan ses çıkmayınca iş başa düştü diyerek Hikmet'i aradım. Dedim arkadaş bunu yaptık ama bu olmadı, daha iyi bir şey olması lazım. Çocuk ben memnun kalmadım diye Cuma akşamı Ataşehir'den Hadımköy'e gelme planı yaptı, sırf seleyi alıp haftasonu bitirebilmek için. Dedim kardeş sakin, o kadar da aksiyona girmene gerek yok. Benim yolum o tarafa düşüyor, sana bırakırım seleyi.. Bunu özellikle de niyetini anlayabilmeniz için yazıyorum, ben böyle bir esnaf gerçekten görmedim. Başkanın da burada payı vardır sanıyorum...

Sadece oturma kısımlarının olduğu yerlere ikinci bir kat daha koydu yumuşak malzemeden. Motosiklete montajını yaptım ve bugün evden işe geldim. Arkadaş muazzam oldu, gerçekten ama gerçekten daha ötesi olmaz sele olarak. Airhawk tabiki farklı modellerde de kullanmak için tercih nedeni olabilir ama tak-sök bana göre değil. Bir de artçı için ekstra almak lazım. Ben o nedenle gözüm kapalı yaptırdım kaplamayı.

Kendisinden de izin aldım, açıkça yazabiliyorum buraya. Yalnızca NC700X model ve Enduroist üyelerine özel olarak dikişsiz 200TL, dikişli 250TL' ye kaplıyor. İsterseniz NC700X logosu da yaptırabiliyorsunuz sele üzerine, böyle bir durumda fiyat 300TL... Airhawk'ın ateş pahası fiyatının yanında bu bence oldukça makul ve güzel bir çözüm. Kendi adıma motosikletimin en büyük handikapı çözülmüş oldu, onun için çok mutluyum. Hikmet'in dükkanı Yenisahra'da Metro Gross Market karşısında.
    artçı kısmı dahil mi çift kat oldu yumuşak malzeme ?
    bana çok yakın sayılır.

Isim
    Eser Kara
    Motosiklet
    F800 GS
    Marka
    Bmw

Alıntı Can Ekin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    artçı kısmı dahil mi çift kat oldu yumuşak malzeme ?
    bana çok yakın sayılır.
    Artci dahil ikisi de cift kat

10. Eser Kara, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

Can Ekin (09-09-2013)

Enduroist Katılımcı Üye ZekiAkbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Zeki Akbay
    Motosiklet
    FJR 1300
    Marka
    Yamaha

Eser sele yuksekligi ne kadar degisti ?

Isim
    Can Ekin
    Motosiklet
    '15 PCX 125
    Marka
    Honda

Artci dahil ikisi de cift kat
    10 Numero

Sana ve Başkan a teşekkürler..

13. Can Ekin, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

GürbüzOKATAN (11-09-2013)

Enduroist Katılımcı Üye ErdenAyas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    ERDEN AYAS
    Motosiklet
    NC700XA - YAMAHA XCITY 250
    Marka
    Honda

Sonunda be Eser.. nihayet gözün aydın diyorum.

Ama bir not ekleyeyim. Seninle İğneada sürüşümüzde ikimizde kazık gibi yarın saatte bir dikiliyorduk makinenin üstüne...
    Farkettin mi bilmiyorum ama Simav sürüşünde hep arkandaydım ve sen selenin eski haliyle bile bir kere olsun totonu kaldırmadın motordan.
    Biz Setan'la mirketler gibi dikilip durduk motor üstünde. Şimdi nasıl olmuştur o sele düşünemiyorum.

Keyfini çıkar arkadaşım.
    Dedemden; "Yavaş git, hep git..."

Sayfa 17 Toplam 27 Sayfadan SeçilenSeçilen ... 7131415161718192021 ... SonuncuSonuncu