Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
Sayfa 135 Toplam 321 Sayfadan SeçilenSeçilen ... 3585125131132133134135136137138139145185235 ... SonuncuSonuncu
1,341 den 1,350´e kadar. Toplam 3207 Sayfa bulundu
    Enduroist Üye Alphan Özel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Alphan Özel
    Motosiklet
    crf250l
    Marka
    Honda

Erkan bey Engine katılmamak elde değil çok güzel olmuş . Aynen keşke önce olsaydı hepimiz alırdık Tüh

Alıntı Engin Delipınar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Babür abi kusuru bakma mesajını geç gördüm. Şimdi ilana baktım ama pasif duruma düşmüş malesef bakamadım.

Erkan abi ellerine sağlık çok güzel olmuş. Keşke biraz daha erken yapsaydın da hepimiz senden alsaydık.
    Konu Alphan Özel tarafından (30-09-2013 Saat 17:48 ) değiştirilmiştir.

Enduroist Katılımcı Üye erkantürkkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    ERKAN TÜRKKAN
    Motosiklet
    R80 G/S Café Racer
    Marka
    Bmw

Arkadaşlar beğenilerinize çok teşekkür ederim, sağ olun almış kadar oldunuz Dediğim gibi TR de yapılabiliyor olduğunu bilmeniz bile benim için yeter. Ben 2000 yılından beri 600 cc ve üstü motosiklet kullanan, motosiklet aksesuar ve ekipmanlarına dünyanın parasını akıtmış bir kişiyim. Üstelik şimdiye kadar onlarca değişik amaca hizmet edecek makine tasarlayıp üretmiş biri olarak ne yazık ki birazda üşengeçlikten, ancak 1 yıldır ciddi anlamda motosiklet aksesuar - ekipmanları tasarım ve imalatına ağırlık verebildim. Fakat bir terslik olmazsa alüminyum çantasından, sis farına, gidon yükselticisinden karter korumasına kadar çeşitli parçaları üretmeye başladım veya tasarım aşamasında olup üretimine yaklaşıyorum.
    Önemli olan iyi sürmek değil, sürerken iyi hissetmektir...
    Erkan TÜRKKAN
    YAMAHA XJR 1200 SP
    0 532 28 28 704

3. erkantürkkan güzel mesajın için 3 üye sana teşekkür etti :

Dogan Delipinar (01-10-2013),emre atakan (03-10-2013),Kemal Akif (08-12-2013)

Enduroist Üye
    Isim
    soner karcı
    Motosiklet
    crf 250l
    Marka
    Honda

ben mersindeyim bu gidon yükseltici ne kadar acaba kargo ile yollayabilirmisiniz tşk

Enduroist Üye selim aksel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    selim aksel
    Motosiklet
    Crf 250
    Marka
    Honda

arkadaşlar abilerim; geçen hafta boyunca motor da yağ kaçağı ve bunun onarımıyla ilgili uğraştım, servis sorunun devirdaim keçelerinde olduğunu söyledi ve garantiden değişimi yapıldı fakat yine servisteki yetkilinin söylediğine göre diğer servislere de aynı sıkıntıdan dolayı crf'ler geliyomuş ve de keçelerin değişmesine rağmen yağ kaçağı problemleri devam ediyormuş benim merakım bizim forumda da bu problemi yaşayan birileri var mı..? ve konuyla ilgili hondaya bişiler yazmak gerekir mi.?

Enduroist Katılımcı Üye Dogan Delipinar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    doğan delipınar
    Motosiklet
    CRF250L
    Marka
    Honda

Selim bey ayni sorun bir cok kiside oldu genellikle 1000 bakimindan sonra kesildigini soylediler ama maalesef benim motorda hala devam ediyor bende bir ara gidecegim servise sizinki hala kaciriyormu peki.

Enduroist Kadim Üye Engin Delipınar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Engin Delipınar
    Motosiklet
    CBF 150 ve CRF 250 L
    Marka
    Honda

Biz motoru 950 km de aldık şimdi 1300 küsür km'ye geldi ama hala rastlamadık bu kaçağa. Her motorda olmuyo galiba.

Enduroist Katılımcı Üye emre atakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    emre atakan
    Motosiklet
    CRF 250 L
    Marka
    Honda

Alıntı selim aksel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar abilerim; geçen hafta boyunca motor da yağ kaçağı ve bunun onarımıyla ilgili uğraştım, servis sorunun devirdaim keçelerinde olduğunu söyledi ve garantiden değişimi yapıldı fakat yine servisteki yetkilinin söylediğine göre diğer servislere de aynı sıkıntıdan dolayı crf'ler geliyomuş ve de keçelerin değişmesine rağmen yağ kaçağı problemleri devam ediyormuş benim merakım bizim forumda da bu problemi yaşayan birileri var mı..? ve konuyla ilgili hondaya bişiler yazmak gerekir mi.?
    yağ değil antifriz sızdırıyor. benimde vardı, 1000-2000 arası kesti fakat parça geldiğinde nasıl olsa garantiden değişecek ve belki ilerde gene sızdırır düşüncesi ile parçayı değiştirttim. başlarda problem yoktu fakat tekrardan kaçırmaya başladı. tekrar servise gittim ve tekrar form açıldı parçanın gelmesi eli kulağındadır ama şu anda sızıntı kesilmiş durumda ve bende tekrar değiştirmeyi düşünmüyorum. bir müddet sonra kesecektir sabret kafaya takacak kadar (şıpır şıpır akıtmıyor sonuçta) bir sızıntı değil. antifriz seviyesini takip et yeter. ben şu anda 12200km ye geldim.
    CRF250L; KLR650, Pioner200, STR250, Skygo200, MCT 250

Enduroist Katılımcı Üye MuratBOY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    murat boy
    Motosiklet
    XT 660 Z Tenere
    Marka
    Yamaha

Benim başıma gelmedi,bende 3000 km lerdeyim,motoru hep kendim yıkar sağına soluna bakarım öyle birşeyle karşılaşmadım...
    Alışılmışındışındaymışım...

Enduroist Katılımcı Üye GokhanUzun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    GÖKHAN UZUN
    Motosiklet
    CRF 250 L
    Marka
    Honda

Aynı durum benim motorumda da oldu. 9.000 km de yağ değişimi yapan usta farkına vardı kaçağın.
    Takip et 12.000 km bakımında parça değiştirelim dediler. Kayda değer bir sızıntı söz konusu değildi.
    Ne yağ ne de antifriz seviyesinde bir düşüş oldu. 12.000 km de parçalar garantiden değişti.
    Şu anda 21.000 km deyim ve hiç bir sorun yok.
    Montani semper liberi ... Dağcı daima özgürdür

11. GokhanUzun, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

Engin Delipınar (07-10-2013)

Enduroist Üye selim aksel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    selim aksel
    Motosiklet
    Crf 250
    Marka
    Honda

Alıntı Dogan Delipinar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selim bey ayni sorun bir cok kiside oldu genellikle 1000 bakimindan sonra kesildigini soylediler ama maalesef benim motorda hala devam ediyor bende bir ara gidecegim servise sizinki hala kaciriyormu peki.
    abicim cuma günü çıktı motor bugün 150 km yaptım arazi asfalt karışık bi sıkıntı olmadı biraz daha gözlemliycem

13. selim aksel, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

Dogan Delipinar (06-10-2013)

Sayfa 135 Toplam 321 Sayfadan SeçilenSeçilen ... 3585125131132133134135136137138139145185235 ... SonuncuSonuncu