Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
Sayfa 4 Toplam 4 Sayfadan SeçilenSeçilen 1234
31 den 32´e kadar. Toplam 32 Sayfa bulundu
    Enduroist Üye Asil KIRGIN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Asil KIRGIN
    Motosiklet
    R1200ADV
    Marka
    Bmw

İbrahim Ustaya uğradım geçen gün.Beni nereden buldun diye sordu. Bende "Enduroist" ten dedim.O da gülümsedi. Bende bugun motorumu alacağım.Sevindirici haber hiçbir sıkıntı yokmuş.

Enduroist Kıdemli Üye BarışÇELİK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Barış Çelik
    Motosiklet
    R 1100 GS
    Marka
    Bmw

Alıntı Asil KIRGIN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tekrar merhabalar herkese .
    Artık rutin bakımlarımı kendim yapmaya başladım. bende biraz fiyat bilgi paylaşmak istedim. borusan tarifeleri nelermiş.
    En son yaptığım iğneada turunda iski orman orman yolunu sectik manzara güzeldi.fakat ön sol keçeyi patlattık. borusan tamiri icin 350 tl dedi.
    ön balata değişim işçilik dahil 250 tl önerildi
    alüminyum magnet yağ tapası bir önceki bakımda köşeleri aşındırıldığı için değiştirmek istedim. fiyatı 65 tl.
    sarf malzeme olan pul conta fiyatlarına toplam 25 tl cıkar.

bende bunları duyunca lokma takımı, tork anahtarı alarak işe başladım. borusana bu alanda beni uzmanlaştırdığı için teşekkür ediyorum. malzeme kalitesine diyecek bişeyim yok fakat işçilik ücretleri bence cok cok fazla.

şimdi fren hidroliği ve ön fren balatası değiştirmeyi planlıyorum. iyi fren balatası oldugunu düşündüğüm EBC marka balatayı nerede bulabilirim?
    Elinizi yağa buladığınız için öncelikle sizi tebrik ediyorum. Çok keyif veren bir aktivite. Ben mondial sahibi olduğumdan beridir kendim yapıyorum bakımlarımı (7 sene olmuş ). Kaliteli el aletleri ve gerekli yardımcı kaynaklar olduğu sürece keyifle yapılabilecek uygulama.

EBC balataya gelince, sahibinden.com üzerinden arama yaptığınızda ilgili firmalar çıkmakta.

Yok ben kendim gidip alırım derseniz eğer;

Merkez motor yedek parça var. Mecidiyeköy Trump Towers'ın arka tarafında, TT Customs ile aynı sokakta. Kendisi EBC bayisidir. Disk ve balataları ordan bulabilirsin.

Fren Hidroliği değişimi motor yağı değişimi kadar basit değildir. Öncelikle daha önce hiç yapmadıysanız bence şimdilik bulaşmayın . Hayati bir parça olduğu için eksik ya da hatalı yapmak riskli olacaktır.

Sağlıcakla.

Sayfa 4 Toplam 4 Sayfadan SeçilenSeçilen 1234