Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
Sayfa 477 Toplam 740 Sayfadan SeçilenSeçilen ... 377427467473474475476477478479480481487527577 ... SonuncuSonuncu
4,761 den 4,770´e kadar. Toplam 7395 Sayfa bulundu

Konu: Honda NC700X

Ordinaryus Enduroist Can Ekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Can Ekin
    Motosiklet
    '15 PCX 125
    Marka
    Honda

Orijinal cam için yetkili servislere sormak lazım.
    Db, konşuk, mototal vs..

http://www.wemoto.com/bikes/honda/nc_700_x/12/
    Burada cam yok ancak eskiden sadece fren balatası falan vardı, şimdi debriyaj seti, manetler, zincirler baya artmış durumda.

2. Can Ekin, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

TahsinAksu (25-11-2013)

Enduroist Kadim Üye Faruk Ortaç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Faruk Ortaç
    Motosiklet
    NC700X
    Marka
    Honda

Orjinal cami istinyede pazarbasina da sorabilirsin. Onlar herseyin orijinalini kullanma konusunda biraz israrcilar. Ellerinde yoksa da siparişle getirirler.
    EVEN EINSTEIN ASKED QUESTIONS

4. Faruk Ortaç, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

TahsinAksu (25-11-2013)

Enduroist Katılımcı Üye TahsinAksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Tahsin Aksu
    Marka
    Diger

Alıntı Faruk Ortaç Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Orjinal cami istinyede pazarbasina da sorabilirsin. Onlar herseyin orijinalini kullanma konusunda biraz israrcilar. Ellerinde yoksa da siparişle getirirler.
    Teşekkürler arkadaşlar. Pazarbaşı'na hızlıca mail atayım dedim ama henüz yanıt yok. İş güçten fırsat bulduğumda arayacağım.

Enduroist Kadim Üye Eser Kara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Eser Kara
    Motosiklet
    F800 GS
    Marka
    Bmw

Acaba diyorm şu Shad Comfort Seat'lerden birini alıp, GS sevdasından komple vazgeçsem mi? Yanına da bir tane GiPro Vites göstergesi, oldu sana dört dörtlük motor.

http://www.nc700shop.com/en/140-shad-comfort-seat.html

Bunları yapayım diyorum sonra satmak istediğimde değerini görmediğinden sinirlerim bozuluyor. Gerçi bu parçalar kolay sökülüyor, söküp bu ürünleri direk bu forumda satabilirim diye düşünüyorum sonrasında.. Öfff bee hehe

7. Eser Kara, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

Can Ekin (25-11-2013)

Enduroist Kadim Üye YASEMİN AYDIN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Yasemin AYDIN
    Motosiklet
    NC750X-Kırmızı (2014)
    Marka
    Honda

Alıntı Ersan ÖZYURT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şefler,

Sele için linke bakar mısınız? Bu formu istediğimi düşünüyorum. Desen olarak değil. Özellikle arka selenin yükseltilmiş ve genişletilmiş olması önemli. Ne dersiniz, yaptırabilir miyim?

http://www.corbin.com/honda/hnc7fr.shtml
    Eser Corbin selenin hasını üretir, formundan ziyade iç malzemesi olağanüstüdür. Yıllar önce fazer kullananların bir çoğu bu seleden almıştı. Ancak fiyatı biraz tuzlu maalesef...
    Konu YASEMİN AYDIN tarafından (25-11-2013 Saat 15:10 ) değiştirilmiştir.

Enduroist Üye Murat Genç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Murat Genç
    Motosiklet
    NC 700 XA
    Marka
    Honda

Alıntı Serhan Kıral Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    başlıkla alakasız belki ama en çok bakılan başlıklara yazmak ihtiyacı hissettim..benim 'ezik' çalındı..sabah 7 gibi çalıştırarak ve garaj kapısını kumandayla açarak çalmışlar..tarif belli crf..plakayı sökerler büyük ihtimal ama bi ihtimal gören duyan olursa ne ala..2 tekerinize sahip çıkın dostlar !!
    Geçmiş olsun Serhan. Bunu yapan ahlaksızlar umarım bir an evvel yakalanırlar sen motosikletine kavuşur onlarda hat ettikleri cezayı fazlasıyla çekerler. İnan senin adına çok üzüldüm.

Sis farı siparişim geldi. Ürün gördüğüm kadarı ile gayet sağlam iş görecek bir şeye benziyor. Hafta sonu servise gidip montajını yaptırmayı planlıyorum. Motosikletimde Kappa koruma demiri var. Bu koruma demirinin üzerinde her hangi bir yere montaj yaptırsam motosikletin düşmesi yan yatması halinde sis farları yüksek olasılıkla direk zarar görecektir. Gaganın altına monte edilecek bir lamavari bir parçaya sisleri monte etsek nasıl olur. Dx den aşağıda linkte bulunan switch i de sipariş ettim ama henüz ondan haber yok. Sipariş 15$ dan az olduğu için sanırım takip numarası vermiyorlar. Hergün bir umut postacının yolunu gözlüyorum. Bir konu daha anadolu yakasında bu tür işleri gerek maliyet gerekse işçilik anlamında uygun şekilde nerede yaptırabilirim? Tavsiyeleriniz nedir NCdaşlar

http://www.aliexpress.com/item/2-28-...137616729.html
    http://dx.com/p/handlebar-switch-for...bicycle-200404

Enduroist Kadim Üye CihanCöbek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Cihan Cöbek
    Motosiklet
    NC700 X Gümüş
    Marka
    Honda

Alıntı Eser Kara Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Acaba diyorm şu Shad Comfort Seat'lerden birini alıp, GS sevdasından komple vazgeçsem mi? Yanına da bir tane GiPro Vites göstergesi, oldu sana dört dörtlük motor.

http://www.nc700shop.com/en/140-shad-comfort-seat.html

Bunları yapayım diyorum sonra satmak istediğimde değerini görmediğinden sinirlerim bozuluyor. Gerçi bu parçalar kolay sökülüyor, söküp bu ürünleri direk bu forumda satabilirim diye düşünüyorum sonrasında.. Öfff bee hehe
    Bu sele fena değilmiş.Konforu nasıl acaba merak ettim.Yani 1 saatlik sürüş sonundaki ağrı performansı özellikle;)

Alıntı Murat Genç Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun Serhan. Bunu yapan ahlaksızlar umarım bir an evvel yakalanırlar sen motosikletine kavuşur onlarda hat ettikleri cezayı fazlasıyla çekerler. İnan senin adına çok üzüldüm.

Sis farı siparişim geldi. Ürün gördüğüm kadarı ile gayet sağlam iş görecek bir şeye benziyor. Hafta sonu servise gidip montajını yaptırmayı planlıyorum. Motosikletimde Kappa koruma demiri var. Bu koruma demirinin üzerinde her hangi bir yere montaj yaptırsam motosikletin düşmesi yan yatması halinde sis farları yüksek olasılıkla direk zarar görecektir. Gaganın altına monte edilecek bir lamavari bir parçaya sisleri monte etsek nasıl olur. Dx den aşağıda linkte bulunan switch i de sipariş ettim ama henüz ondan haber yok. Sipariş 15$ dan az olduğu için sanırım takip numarası vermiyorlar. Hergün bir umut postacının yolunu gözlüyorum. Bir konu daha anadolu yakasında bu tür işleri gerek maliyet gerekse işçilik anlamında uygun şekilde nerede yaptırabilirim? Tavsiyeleriniz nedir NCdaşlar

http://www.aliexpress.com/item/2-28-...137616729.html
    http://dx.com/p/handlebar-switch-for...bicycle-200404
    Erkan Türkkan'la irtibata geç abi,kendi ürettiği ledlerin kelepçelerinden yollayabilir.Montaj için D&B'yı öneririm.

Enduroist Katılımcı Üye ÖzgürAyhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    özgür ayhan
    Motosiklet
    NC 750 X
    Marka
    Honda

Alıntı Murat Genç Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynı ürünü ben kullanıyorum. Ürün biraz dandik. Anahatar kısmı aşağı gelecek şekilde montaj yaptım. Ürünü takarken halka açılmıyor, hangi tarafa takacaksan komple söküyorsun ve gidondan geçiriyorsun. Ben içine slikon sıktım ki su almasın devreler. Vidalar ilk suda paslanıyor. Şimdilik işini yapıyor.

Enduroist Kadim Üye Eser Kara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Eser Kara
    Motosiklet
    F800 GS
    Marka
    Bmw

Alıntı YASEMİN AYDIN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eser Corbin selenin hasını üretir, formundan ziyade iç malzemesi olağanüstüdür. Yıllar önce fazer kullananların bir çoğu bu seleden almıştı. Ancak fiyatı biraz tuzlu maalesef...
    Öyle tabi ancak dünya para, yurtdışı forumlarda araştırdım bazıları Corbin'den bazıları SHAD'dan memnun. Corbin'den gelen sele için tekrar revizyon talep edenler de var, bu revizyonu Türkiye'de yaptırmak hayal olur. SHAD kullanıcıları genel olarak memnunlar, fiyatı da Corbin'in yarı fiyatı. Keşke bir cengaver denese de görsek. Ben sele kaplatmayı denedim, sele daha iyi oldu ancak uzun yolculuklarda maalesef hala ağrı yapıyor.

Ordinaryus Enduroist Can Ekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Can Ekin
    Motosiklet
    '15 PCX 125
    Marka
    Honda

Alıntı Eser Kara Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öyle tabi ancak dünya para, yurtdışı forumlarda araştırdım bazıları Corbin'den bazıları SHAD'dan memnun. Corbin'den gelen sele için tekrar revizyon talep edenler de var, bu revizyonu Türkiye'de yaptırmak hayal olur. SHAD kullanıcıları genel olarak memnunlar, fiyatı da Corbin'in yarı fiyatı. Keşke bir cengaver denese de görsek. Ben sele kaplatmayı denedim, sele daha iyi oldu ancak uzun yolculuklarda maalesef hala ağrı yapıyor.
    Airhawk yada muadili el yapımı havalı birşey tek çare gibi görünüyor.

Sonuçta engelli kişilerin sandalyelerinde yada yatalak hastaların altlarına hep sık hava kesecikleri olan parçalar konuyor, sürekli hareketsiz durdukları için sırtlarında yada kalçalarında yara olmasın diye.

çözüm sadece "havalı" bir parçada zannedersem..

Sayfa 477 Toplam 740 Sayfadan SeçilenSeçilen ... 377427467473474475476477478479480481487527577 ... SonuncuSonuncu