Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan SeçilenSeçilen 12
11 den 15´e kadar. Toplam 15 Sayfa bulundu
    Enduroist Üye gorkemtemel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    gorkem temel
    Marka
    Aprillia

Cevaplarniz icin cok tesekkur ederim.Gozum korkmadi degil.ekipman ve parca konusunda sikinti cekmem sanirim ortagimin otomobil servisi var.Tabi motordikletten ben anlamadiktan sonra ne isime yarar ekipman Guvenilir bir ustaya gostermeden almam zaten motoru.

Ordinaryus Enduroist MelihUlubilgen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Melih Ulubilgen
    Motosiklet
    F 800 GS 2008 (ANTRASİT)-Peugeot LXR 200 i
    Marka
    Bmw

Alıntı UĞUR KOÇ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    enes, KULLANICILARA YENİ BAŞLIYACAKLARA BU TAVSİYE GÜZEL DENEBİLECEK BİR TAVSİYE AMA,şunu merak ediyorum eli az çok anahtar tutabilen her kişi f 650 nin marş rublesini değişebilirmi,çünki marş rublesini sökmek için özel parat lazımdır ve torklu havalı tabanca e tabi hava için kompresör.yani ağır çekiçle rubleye saldırmadan her anahtar tutan ruble değişmeye kalktığından f 650 lerin adı kötüye çıkıyor.bu tür tavsiyeler vermemelisin bence. küçük bir tavsiye hatta f 650 nin marş rublesi kesinlikle bozulmaz onu bozan kullanıcıdır.f 650 değil tüm motorlarda marş yapmak ayrı bir bilinç gerektirir.
    Marş rublesi arızası rolanti valfinin tıkanması ile başlıyan bir arızadır valf tıkandığı zaman stop etmekte ve sonunda fazladan marşa basmak gerekmektedir neticedede ruble gereksiz fazla kullanıma dayanamamaktadır ama Uğurun tesbitleri tam olarak doğrudur sadece marş rublesi yüzünden bu motor alınmaktan vaz geçilmez benim görüşüm budur yazdıklarım tecrübe ile sabittir..
    melihulubilgen@hotmail.com
    B RH +
    0532 312 68 18
    TAM KORUMA olmazsa olmaz.
    Kavgada YUMRUK sayılmaz..

Enduroist Kıdemli Üye Enes DEMİR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    enes demir
    Motosiklet
    F650
    Marka
    Bmw

Alıntı MelihUlubilgen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Marş rublesi arızası rolanti valfinin tıkanması ile başlıyan bir arızadır valf tıkandığı zaman stop etmekte ve sonunda fazladan marşa basmak gerekmektedir neticedede ruble gereksiz fazla kullanıma dayanamamaktadır ama Uğurun tesbitleri tam olarak doğrudur sadece marş rublesi yüzünden bu motor alınmaktan vaz geçilmez benim görüşüm budur yazdıklarım tecrübe ile sabittir..
    melih abi marş rublesini misal verdik tabikide marş rublesine sebeb motor almaktan vazgeçilmez keske her motorun ömrü boyunca vericeği tek arza mar rublesi olsa
    0531-380-63-98

Kurucu Enduroist GürbüzOKATAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    gürbüz okatan
    Motosiklet
    R 1200 GS ADeVe
    Marka
    Bmw

Ailemize hoş geldiniz.

Profilinizde Üye fotoğrafı (Avatar) olarak
    yüzünüzün görüneceği bir portre fotoğraf kullanmanız forum kuralımızdır.
    Bu işlemi
    Üye Kontrol Panelinden girip ==> AVATARINI DEĞİŞTİR bölümünden eklemelisiniz.
    Bu kurala uymadığınız takdirde uyarılacaksınız onun için özen gösteriniz.

Örnek yandaki gibi..

Aksi takdirde üyeliğiniz askıya alınacaktır bilginize..
    o532 2965453
    "Mutluluğu Yanınızda Götürmezseniz
    Gittiğiniz Yerde Boşa Aramayın " G.O

Enduroist Üye gorkemtemel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    gorkem temel
    Marka
    Aprillia

Motoru onümudeki hafta baktirmaya göturucem fakat hala guvenilir bir usta bulamadim.Tanidik guvenilir daha once gittiginiz ustalari tavsiye edebilirseniz cok sevinirim.Bu motoru israrla almak istemin sebebi suan elimdeki scooteri verip uzerine kucuk bir mebla vererek alicak olmam.Tabi f650 sevgimde buyuk etken.Motoru alip yavas yavas ogrenerek bakim ve tamirat islerinide kendim yapmak istiyorum.Tabi almadan once motorun nedurumda oldugunu bilmem gerekiyor diye dsunuyorum.

Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan SeçilenSeçilen 12