Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu
1 den 10´e kadar. Toplam 22 Sayfa bulundu
    Ordinaryus Enduroist Engin Öksüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    ENGİN ÖKSÜZ
    Motosiklet
    R 1200 GS
    Marka
    Bmw

Standart EMNİYET GENEL MÜDÜRLÜĞÜ'NE Yazdığım Yazı

Arkadaşlar son birkaç aydır durum malumunuz hergün birimizin motoru çalınıyor bu gün yine iki arkadaşımızın motoru çalınmış sinirden birşeyler yapmam lazım geldiğini düşünerek EGM web sitesinden kendilerine bazı giydirmelerim oludu bakalım ne cevap gelecek hiç ümidim yok ama en azından bir rahatsızlık oluşturması ümidi ile aşşağıdaki metni kaleme aldım sizlerden ricam benzer şekilde kendilerini taciz edelim belki birilerinin poposunu koltuğundan kaldırmasına vesile oluruz Yazım şöyle:

MALIMIZA SAHİP ÇIKAMIYORSUNUZ...!

Sayın yetkililer malum istanbulun trafik çilesinden kurtulmak için canımızı risk,e ederek dişimizden tırnağımızdan arttırarak çuvalla vergi vererek motorsiklet kullanıyoruz

haberiniz varmı bilmiyorum ama, gün geçmesinki bir arkadaşımızın motosikleti çalınmasın son üç aydır istanbulun her iki yakasında evlerimizin içinden garajından kapımızın önünden kilitleri kırılarak çalıştırılarak motorsikletlerimiz çalınıyor
    sıranın ne zaman bana geleceği korkusuyla yaşıyorum.yaşıyorum çünki teşkilatınızdan hiç ümidim yok herhangi bir arkadaşımızın çalınan aracının teşkilatınız çalışması sonucuyla bulunduğunuda henüz görmedim duymadım 2004 yılında aracım çalındı hala sesiniz çıkmadı motorlarımız hergün çalınırken siz acaba bu konuyla ilgili ne yapıyorsunuz nasıl bir çalışma yapıyorsunuz merak içindeyim yastığa başınızı koyduğunuzda rahat uyuya biliyormusunuz
    malımıza sahip çıkamıyorsunuz adamlar hergün bir motorsiklet çalıyor yakaladığınız bir hırsız varmı bilmek istiyorum kezâ dün yine iki arkadaşımızın motoru yine çalındı
    görevinizi size öğretmek niyetinde değilim ancak ben korkusuzca huzur içinde aracıma binemiyorsam bu sizin işinizi doğru dürüst yapmamanızdan kaynaklanıyor.
    her sade vatandaş gibi çalışmalarınızdan bilgi edinme hakkımı kullanarak haberdar olmak istiyorum merakla bekliyoruz acaba ne zaman huzurla sokağa çıkabileceğiz saygılarımla....
    Engin ÖKSÜZ
    Konu Engin Öksüz tarafından (30-11-2013 Saat 16:09 ) değiştirilmiştir.

2. Engin Öksüz güzel mesajın için 9 üye sana teşekkür etti :

Alpay Demiray (01-12-2013),Faruk Ortaç (01-12-2013),HALİDUN KAYA (02-12-2013),necmi er (01-12-2013),Oytun Uskan (02-12-2013),sinan karagöz (01-12-2013),TahsinAksu (02-12-2013),Uğur Yönet (30-11-2013),YASEMİN AYDIN (01-12-2013)

Enduroist Katılımcı Üye Recep Alışkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Recep Alışkan
    Motosiklet
    xl 650 TransAlp
    Marka
    Honda

Alıntı Engin Öksüz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar son birkaç aydır durum malumunuz hergün birimizin motoru çalınıyor bu gün yine iki arkadaşımızın motoru çalınmış sinirden birşeyler yapmam lazım geldiğini düşünerek EGM web sitesinden kendilerine bazı giydirmelerim oludu bakalım ne cevap gelecek hiç ümidim yok ama en azından bir rahatsızlık oluşturması ümidi ile aşşağıdaki metni kaleme aldım sizlerden ricam benzer şekilde kendilerini taciz edelim belki birilerinin poposunu koltuğundan kaldırmasına vesile oluruz Yazım şöyle:

MALIMIZA SAHİP ÇIKAMIYORSUNUZ...!

Sayın yetkililer malum istanbulun trafik çilesinden kurtulmak için canımızı risk,e ederek dişimizden tırnağımızdan arttırarak çuvalla vergi vererek motorsiklet kullanıyoruz

haberiniz varmı bilmiyorum ama, gün geçmesinki bir arkadaşımızın motosikleti çalınmasın son üç aydır istanbulun her iki yakasında evlerimizin içinden garajından kapımızın önünden kilitleri kırılarak çalıştırılarak motorsikletlerimiz çalınıyor
    sıranın ne zaman bana geleceği korkusuyla yaşıyorum.yaşıyorum çünki teşkilatınızdan hiç ümidim yok herhangi bir arkadaşımızın çalınan aracının teşkilatınız çalışması sonucuyla bulunduğunuda henüz görmedim duymadım 2004 yılında aracım çalındı hala sesiniz çıkmadı motorlarımız hergün çalınırken siz acaba bu konuyla ilgili ne yapıyorsunuz nasıl bir çalışma yapıyorsunuz merak içindeyim yastığa başınızı koyduğunuzda rahat uyuya biliyormusunuz
    malımıza sahip çıkamıyorsunuz adamlar hergün bir motorsiklet çalıyor yakaladığınız bir hırsız varmı bilmek istiyorum kezâ dün yine iki arkadaşımızın motoru yine çalındı
    görevinizi size öğretmek niyetinde değilim ancak ben korkusuzca huzur içinde aracıma binemiyorsam bu sizin işinizi doğru dürüst yapmamanızdan kaynaklanıyor.
    her sade vatandaş gibi çalışmalarınızdan bilgi edinme hakkımı kullanarak haberdar olmak istiyorum merakla bekliyoruz acaba ne zaman huzurla sokağa çıkabileceğiz saygılarımla....
    Engin ÖKSÜZ
    Engin Abi duyarlılık güzel bende bizde vaktinde atmıştık tüm motosiklet forumlarında bu konuda yüzlerce şikayet mail gönderiliyor..Bence sırf bu şikayetler için EGM eleman tuttu gelen postalara CTRL A + DELETE yapsın diye para veriyordur...lüks motosikletlere rağbet var ve okudğum bikaç yazıda mutlak direksiyon kilidinin kitlenmesi gerektiği yazıyor yoksa bunun hesabını size mahkedeme soruyorlar...
    https://yoldabirivar.wordpress.com/

Özgürlüğün Yolu MESCİD İ AKSA'dan Geçer...

4. Recep Alışkan, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

Engin Öksüz (01-12-2013)

Enduroist Kıdemli Üye Enes DEMİR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    enes demir
    Motosiklet
    F650
    Marka
    Bmw

ABİ BU MOTORLARI PARÇACILAR ÇALIYO KİM NE DERSE DESİN. HEPSİNİN HAKKINI YEMİYELİM ÇALMIYAN PARÇACILARADA ÇALINAN MAL GELİYO. KİMSE BİZİM BÜYÜK MOTORLARIMIZLA CADDEDE GEZEMEZ HEPSİ PARÇALANIYO... EMNİYETTEN Bİ MEMURUN KILINA ZARAR GELSE İSTANBULU AYA KALDIRIP SAAT SÜRMEDEN BULUYOLAR AMA SENIN BENIM MALIMA CANIMA ZARAR GELİNCE ADAM SENI KARAKOLDA BİLE DİNLEMIYO.
    0531-380-63-98

6. Enes DEMİR güzel mesajın için 4 üye sana teşekkür etti :

Engin Delipınar (03-12-2013),Engin Öksüz (01-12-2013),sinan karagöz (01-12-2013),TahsinAksu (02-12-2013)

Enduroist Katılımcı Üye Uğur Yönet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Uğur Yönet
    Motosiklet
    R1200gs adv
    Marka
    Bmw

Engin kardeşim gerçekten büyük bir yaraya parmak basmışsın inşallah sana bir cevap verirler emniyetten ama malesef motosikletlere üvey evlat muamelesi yapıyorlar binmesin ozaman napalım diyolar ben bile motor varken garaja koymama rağmen kilit takardım müstakil ev olsa bilse insan korkuyo arabayıda garajın önüne park ediyodum ki ben Karamürsel gibi küçük bir yerdeyim burdada bir kaç büyük makine var çok şükür hırsızlık olayı duymadım işiniz istanbulda gerçekten çok zor motora binmek bir dert böyle emek hırsızlarından korumak birt dert Allah yardımcınız olsun bu kansızlara hertürlü önlemi almak gerek..

8. Uğur Yönet güzel mesajın için 2 üye sana teşekkür etti :

sinan karagöz (01-12-2013),YASEMİN AYDIN (01-12-2013)

Enduroist Katılımcı Üye sinan karagöz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    sinan karagöz
    Motosiklet
    Transalp XL700
    Marka
    Honda

Benim umudum yok ki. Ancak, GEZİ de yaralanan insanlara yardım etmeye çalışan doktorları yakalayıp ceza vermesini becerebilirler.

10. sinan karagöz güzel mesajın için 6 üye sana teşekkür etti :

Ali Emre Sakarya (03-12-2013),BaranKARAKAYA (02-12-2013),Engin Delipınar (03-12-2013),Engin Öksüz (01-12-2013),Oytun Uskan (02-12-2013),TahsinAksu (02-12-2013)

Ordinaryus Enduroist İbrahim DEĞERLİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    İbrahim DEĞERLİ
    Motosiklet
    CRF1000L Afrika Twin
    Marka
    Honda

Bir sonuç çıkacağını zannetmiyorum. Emniyetin bu tip hırsızlıkla mücadelede pek bezi yok
    ----------------------------------------
    Yok Öyle 3 Aşağı 5 Yukarı
    1 Aşağı 2,3,4,5,6 Yukarı

12. İbrahim DEĞERLİ, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

Engin Öksüz (01-12-2013)

Isim
    ENGİN ÖKSÜZ
    Motosiklet
    R 1200 GS
    Marka
    Bmw

Aslında benimde ümidim yok ama kişisel olarak birşeyler yapmak ihtiyacı hissediyorum olan bitene seyirci kalmak istemiyorum ne bileyim en azından kendimi rahatlatıyorum yoksa bir ümidim olsa 2004 yılından beri çalıntı olan aracımı unuttum artık ama yinede hep beraber yazalım belki birilerini uykusundan uyandırırız bu yazının benzerinide iç işlerine ve başbakanlığada göndericem bakalım ne olacak

14. Engin Öksüz, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

sinan karagöz (02-12-2013)

Isim
    ENGİN ÖKSÜZ
    Motosiklet
    R 1200 GS
    Marka
    Bmw

Bu arada bu yazımın başlığıyla oynayan başkanımada sevgilerimi iletirim ...

16. Engin Öksüz, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

GürbüzOKATAN (02-12-2013)

Enduroist Kadim Üye YASEMİN AYDIN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Yasemin AYDIN
    Motosiklet
    NC750X-Kırmızı (2014)
    Marka
    Honda

Engin cok isabetli bir is yapmissin sagol varol. Hemen ben de benzer bir metin yazip, verdigin adreslerden gonderecegim. Emegine saglik... Umarim bir sonuc alabiliriz. Bize dokunmayan yilani bin yil yasatmanin manasi yok!

18. YASEMİN AYDIN güzel mesajın için 2 üye sana teşekkür etti :

Engin Öksüz (02-12-2013),sinan karagöz (02-12-2013)

Isim
    ENGİN ÖKSÜZ
    Motosiklet
    R 1200 GS
    Marka
    Bmw

Alıntı YASEMİN AYDIN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Engin cok isabetli bir is yapmissin sagol varol. Hemen ben de benzer bir metin yazip, verdigin adreslerden gonderecegim. Emegine saglik... Umarim bir sonuc alabiliriz. Bize dokunmayan yilani bin yil yasatmanin manasi yok!
    Kesinlikle bir ortak tepki oluşturalım

Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu