Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
Sayfa 16 Toplam 28 Sayfadan SeçilenSeçilen ... 612131415161718192026 ... SonuncuSonuncu
151 den 160´e kadar. Toplam 275 Sayfa bulundu
    Enduroist Katılımcı Üye Kemal Akif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Kemal Akif Bursalı
    Motosiklet
    Crf 250 l
    Marka
    Honda

Alıntı Babür Karaoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    crfye zaten topcase takılıyor. önce arka demir taktıracan, üzerine de istediğin topcase (tabi uyumlu ise) koyacaksın

bu forumda ve sahibinden de var crf için demir seçenekleri...
    Kadir beyin yaptıklarından takabilirmiyiz benim merak ettiğim konu

Babür Karaoğlu
    Guest

Alıntı Kemal Akif Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    pardon o zaman...

Enduroist Üye Kadir Büyükünsal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Kadir Büyükünsal
    Motosiklet
    CRF 1000 L Africa Twin
    Marka
    Honda

Alıntı Kemal Akif Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sevgili kemal elbette takabilirsin. Babur beyin soyledigi gibi uygun bir demir taktiracaksin. Ben zaten sana cantayi ssöküp takacagin tablayi gonderecegim. O demire de bnm gonderdigim tablanin montajini yapabileceksin. Ben onceleri 40 lt uretmistim. Ama bircok arkadas daha buyuk istedigi icin 5 cm daha buyuttum topcase'i. 47 lt gibi geliyor simdi hacmi. Kucuk boyutta isterseniz yapilir mi elbet yapilir. Bir daha kesim yapilacaginda 40 lt de kesilir olur biter. Siz ölçüyü belirleyin bir daha degerlendirelim

Isim
    Kemal Akif Bursalı
    Motosiklet
    Crf 250 l
    Marka
    Honda

Alıntı Babür Karaoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    pardon o zaman...
    rica ederim abi fikirleriniz her şartta değerli.

Isim
    Kemal Akif Bursalı
    Motosiklet
    Crf 250 l
    Marka
    Honda

Alıntı Kadir Büyükünsal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sevgili kemal elbette takabilirsin. Babur beyin soyledigi gibi uygun bir demir taktiracaksin. Ben zaten sana cantayi ssöküp takacagin tablayi gonderecegim. O demire de bnm gonderdigim tablanin montajini yapabileceksin. Ben onceleri 40 lt uretmistim. Ama bircok arkadas daha buyuk istedigi icin 5 cm daha buyuttum topcase'i. 47 lt gibi geliyor simdi hacmi. Kucuk boyutta isterseniz yapilir mi elbet yapilir. Bir daha kesim yapilacaginda 40 lt de kesilir olur biter. Siz ölçüyü belirleyin bir daha degerlendirelim
    Teşekkür ederim crf yi aldığımda ilk iş koruma demiri arkasından sizinle temasa geçmek olacak selamlar

Isim
    Kadir Büyükünsal
    Motosiklet
    CRF 1000 L Africa Twin
    Marka
    Honda

Elbette. simdiden hayirli ugurlu olsun crf

Enduroist Üye
    Isim
    önder
    Motosiklet
    Gy-200-2
    Marka
    Diger

Ben bu başlığı uzun zamandır takip ediyorum, kadir beyin ürünleri bence hep gelişiyor, bu bağlamda önce tabiki kendisini tebrik ederim. Tebriklerin ilk sebebi oncelikle ülkemizde de o meşhur yabancı markalı ürünlerin bir alternatifi olması.
    Eminim ki yakın zamanda mutlaka daha farklı modelleri uretecektir. Hem çantaların görünümü hemde işlevselliği mükemmel. merakla beklediğim bir şey daha var örneğin çantaların üzerinde markanizin kabartma bir amblemi olacak mi ( hepcobecker-gloubscout-givi ) de olduğu gibi? maliyet olarak sizi ne kadar etkiler bilgim yok ama bence mutlaka yapmalısınız ;)
    Aklıma gelen bir şey daha var. Uzun yolculuklar yapan motor kullanicilari için. . Mesela hepcobecker bazi çantalar için yan cantalarin arka kismina monte edilebilen benzin bidonu aparatı yapıyor. Bence bir talep olmasa bile bunuda bir örnek olarak yapmalı ve tanitmalisiniz. Bunlar şahsi fikirlerim tabi diğer kullanıcıların yorumları ne olur onu bilmiyorum, ben tekrar tebrik ediyorum ve çalışmalarınızda başarılar diliyorum

Isim
    Kadir Büyükünsal
    Motosiklet
    CRF 1000 L Africa Twin
    Marka
    Honda

Alıntı ondersoydinc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben bu başlığı uzun zamandır takip ediyorum, kadir beyin ürünleri bence hep gelişiyor, bu bağlamda önce tabiki kendisini tebrik ederim. Tebriklerin ilk sebebi oncelikle ülkemizde de o meşhur yabancı markalı ürünlerin bir alternatifi olması.
    Eminim ki yakın zamanda mutlaka daha farklı modelleri uretecektir. Hem çantaların görünümü hemde işlevselliği mükemmel. merakla beklediğim bir şey daha var örneğin çantaların üzerinde markanizin kabartma bir amblemi olacak mi ( hepcobecker-gloubscout-givi ) de olduğu gibi? maliyet olarak sizi ne kadar etkiler bilgim yok ama bence mutlaka yapmalısınız ;)
    Aklıma gelen bir şey daha var. Uzun yolculuklar yapan motor kullanicilari için. . Mesela hepcobecker bazi çantalar için yan cantalarin arka kismina monte edilebilen benzin bidonu aparatı yapıyor. Bence bir talep olmasa bile bunuda bir örnek olarak yapmalı ve tanitmalisiniz. Bunlar şahsi fikirlerim tabi diğer kullanıcıların yorumları ne olur onu bilmiyorum, ben tekrar tebrik ediyorum ve çalışmalarınızda başarılar diliyorum
    sevgili Önder bey yazdıklarınız beni o kadar çok memnut etti ki anlatamam. iyi dilekleriniz için cok teşekkür ederim.
    Logo işimi ve marka işimi hallettim sayılır. çok yakında buradan duyuracağım ve hemen akabinde web sitesi gelicek bir aksilik çıkmazsa....
    Soylediğiniz gibi çantaların üzerinde markamın yazılı oldugu kabartma yazısı mutlaka olacak.
    ve içinize mi doğdu bilemiyorum ama benzin bidonu taşıma aparatının resimlerini daha bugün çektim ve yarın yüklemeyi düşünüyordum ki sizin mesajınızdan sonra yüklemeye karar verdim....
    daha montaj bile yapmadım. hatta resimde de göreceğiniz üzere kendi çantalarımın kilitlerini dahi değiştiremedim
    fikir, öneri ve eleştirilerinize daima açığım.... Tekrardan teşekkür ederim..

Uploaded with ImageShack.us

Enduroist Üye
    Isim
    önder
    Motosiklet
    Gy-200-2
    Marka
    Diger

İşte budur abi, hepcobecker markası olunca bu sekli ile üçlü çanta seti malesef 1800 euro !!!?
    Yukarıdaki fotograflarida gerçekten cok beğendim. Yakışmış vallahi elinize sağlık siyah cantalarda oldukça şık. Görüşmek üzere, hayırlı siparisler olsun

Isim
    Kadir Büyükünsal
    Motosiklet
    CRF 1000 L Africa Twin
    Marka
    Honda

Tesekkur ederim onder

Sayfa 16 Toplam 28 Sayfadan SeçilenSeçilen ... 612131415161718192026 ... SonuncuSonuncu