Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
Sayfa 194 Toplam 321 Sayfadan SeçilenSeçilen ... 94144184190191192193194195196197198204244294 ... SonuncuSonuncu
1,931 den 1,940´e kadar. Toplam 3207 Sayfa bulundu
    Enduroist Üye selim aksel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    selim aksel
    Motosiklet
    Crf 250
    Marka
    Honda

[QUOTE=Omer Onaral;196705]Honda Ankara satış konusunda gayet başarılı, bir iki sorumla birlikte fiyat istedim Honda Plaza Bora dan anında mail olarak cevap geldi. Plaka ruhsat vs hariç CRF250L için 10.750 TL istiyorlar.[/QUOTE
    ömer hocam mrb... bende acemiydim ve crf'le başladım hiç zorlanmadım diyebilirim, servis konusuna bişi diemicem, fiyat olarak nisan'13 te 10350 almıştım sen ordan hesapla şimdiden hayırlı olsun

Enduroist Üye
    Isim
    Latif Doğan
    Marka
    Diger

Sizde benim gibi wr125rdüşündünüz mü yoksa direk olarak ben crf alıyorum deyip mi aldınız. çünki ben hala arada kaldım. Ama bu forum beni bir nebze daha yakınlaştırdı crf ye. burası olmasa %80 wr125r derdim simdi %50 oldu

Henüz pazarlık etmedim sadece mail aracılığı ile ellerinde varmı yokmu onu sordum.

Forumdaki arkadaşlardan bir ricam olacak. Crf ile 125r aynı karede olan bir resim koyabilirmisiniz hiçbir sitede yanyana aynı ölçekte bulamadım

Teşekkürler.

Babür Karaoğlu
    Guest

bugün wr125in sınırlarını zorladım

her viteste tapa gaz

daha hızlı gitmem lazım bakıyorum zaten 6.vitesteyim 7 yok, gaza abanıyorum sonuna dayamışım

kıssadan hisse

250cc iyidir...

Enduroist Üye selim aksel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    selim aksel
    Motosiklet
    Crf 250
    Marka
    Honda

Alıntı Omer Onaral Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sizde benim gibi wr125rdüşündünüz mü yoksa direk olarak ben crf alıyorum deyip mi aldınız. çünki ben hala arada kaldım. Ama bu forum beni bir nebze daha yakınlaştırdı crf ye. burası olmasa %80 wr125r derdim simdi %50 oldu
    Henüz pazarlık etmedim sadece mail aracılığı ile ellerinde varmı yokmu onu sordum.
    Forumdaki arkadaşlardan bir ricam olacak. Crf ile 125r aynı karede olan bir resim koyabilirmisiniz hiçbir sitede yanyana aynı ölçekte bulamadım
    Teşekkürler.
    şöyle izah etmeye çalışayım çok yavaş öğrenseniz bile yaklaşık 4 ay içerisinde babür abi'nin bahsettiği hissi yaşıycaksınız "tapa gaz" ama motor gitmiyo ben bugün crf'le bile kaskın içinde bağırıyodum "neden gitmiyo bu motor" die. tabii ki bende ilk önce wr 125 düşündüm sadece maddiyattan dolayı değil sele yüksekliği daha fazla olduğu için (boyum biraz uzun) ) sonra maddiyatı zorlayıp crf aldım eğitmenim de çok doğru bir tercih yaptığımı söylediğinde daha da mutlu oldum... )))

Enduroist Üye
    Isim
    Latif Doğan
    Marka
    Diger

Teşekkür ediyorum bu yorumlarınız crf ye daha da yakınlaştırıyor. Zaten hard cross a girmeyeceğim. Sanırım Honda dan yana kullanacağım tercihimi. Birde ben dag bisikleti kullanıcısıydı bisikleti 11 kg dan 8.9 kg ya kadar düşürmüştüm parça modifiyesi vs ile bunu honda da yapmak isterim sonuçta bir hobi Umuyorum Honda yı seçersem modifikasyon konusunda sıkıntı çekmem.

6. Omer Onaral, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

cemsolmaz (05-01-2014)

Enduroist Üye Çağrı Açıkgöz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Çağrı Açıkgöz
    Motosiklet
    CRF 250 L
    Marka
    Honda

Herkese selamlar tekrar. . Yaklaşık 2 hafta önce aldığım ve hasta olmam neticesinde birkaç gün suremedigim motorumla yaklaşık 300 km falan yaptım. Tabi bu benim 6 sene önce skuter kullanmayı birakmamdan sonra aldığım ilk motor.

Yalnız derler ya bisiklet kullanmayı öğrendiğinde unutmazsin diye. . Motor icin de oyle sanırım.

Sabah e5 yogunlugunda işe mi görmedim. Cumartesi kalabalığında caddeye mi çıkmadm.. çok şükür reflexler hala sağlam..

ancak asosyal olmamdan sanırım off road ve arkadaş sıkıntısı cekiyorum Şu an maltepede oturuyorum. Var mı günlük gezilere çıkan arkadaşlar bu civarda diye sormak isterim.

bu arada arkadaş ne rüzgar yiyorum yahu.. geniş olmamın tabiki etkisi var da bu konuda bişeyler yapan var mıdır?
    Gezecek yer çok.. gezebilene.

Enduroist Üye
    Isim
    Latif Doğan
    Marka
    Diger

Arkadaşlar kararımı CFL250L yönünde verdim, bu kararda yardımlarınız için çok teşekkür ederim, Ankara Honda ile gorustum izin dönüşü ellerinde stok varmış 10.500 e fiyatı çekiyoruz 10750 demişlerdi. Gidince ufak bir pazarlık daha yaparım sanırım. Birkaç da resim ekleyeyim görsellik açısından.

Babür Karaoğlu
    Guest

vay vay vay, hayırlı olsun...

Enduroist Üye
    Isim
    Latif Doğan
    Marka
    Diger

Resimlerdeki modifikasyon ve parça değişimleri ile motorun aldığı şekli görünce iyice kafama yattı cfr250 , yamaha araştırırken birçok bu şekil modifkasyona rastlamıştım. Honda da çeşit daha fazla gibi duruyor.

Yol için olan jantlara ne isim veriyor asfalt lastiği takılı olan 5 kollu jantlar ?
    Konu Omer Onaral tarafından (06-01-2014 Saat 14:20 ) değiştirilmiştir.

Enduroist Katılımcı Üye Kemal Akif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Kemal Akif Bursalı
    Motosiklet
    Crf 250 l
    Marka
    Honda

Bugün satışı yaptık, ceylanı eve getirdim. müthiş mutluyum çok iyi karar vermişim crf 250 l alarak kendimi tebrik ettim ve forumdaki arkadaşlarıda yaad ettim bu forum bana bu makinayı aldırdı herkese tekrar tekrar teşekkürler.

Resimleri yükleyemedim

12. Kemal Akif, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

Sayfa 194 Toplam 321 Sayfadan SeçilenSeçilen ... 94144184190191192193194195196197198204244294 ... SonuncuSonuncu