Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan SeçilenSeçilen 12
11 den 14´e kadar. Toplam 14 Sayfa bulundu
    Babür Karaoğlu
    Guest

erdem'in linkini verdiği face sayfasına latifeli bir yazı yazdım, hani ne işin var oralarda, ben sana kız buldum evlendireceğim, gezmeye onunla kadıfekaleye filan çıkarsın diye

hani büyüklerimizin bizi hep böyle iddialı heveslerden vazgeçirmek için ettikleri klasik lakırdılara gönderme olsun, hoşluk yapayım diye

ama bu yazımı bulamadım sayfada, facede yeniyim, bulamamış da olabilirim, yazımın ve bana verilen güdük, soğuk ve anlamsız yanıtın silinmiş olma durumu da var

eğer b seçeneği doğru ise söyleyeceklerim var, bakalım erdem ne diyecek bekliyorum (face de "gon kar"ım)

Enduroist Üye Erdem Önen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Erdem Önen
    Motosiklet
    Tenere XT660Z
    Marka
    Yamaha

Babür hocam, geçen hafta '' ne işiniz var oturun aileniz ile ..vs..size komsu kızı ayşeyi alıcam yok oda olmassa fatma ile kadife kaleye çıkın gidin '' buna benzer bir yorum okudum. Önce bir cvp yazdım, sonra takma nickli birisi yazdığı için ve yorum anlamsız geldiğinden dolayı silme kararı verdim. Sanırım benim yerimde kim olsa aynısını yapardı. Olumsuz bir yorum olarak görmediğimi bilmenizi isterim yanlış anlamayın sadece anlam veremedik. Kimin yazdığını bilmediğim için, siz yazarken bir büyük vecibesi ve duygusu ile yazdınız sanırım ama konu bize öyle yansımadı. Saygılar, İzmir'den selamlar.
    Konu Erdem Önen tarafından (29-12-2013 Saat 14:35 ) değiştirilmiştir.

Babür Karaoğlu
    Guest

buna bir yanıtım yok. allah sizi bildiği gibi yapsın...

Enduroist Üye Mehmet Tolga AKALIN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Mehmet Tolga AKALIN
    Motosiklet
    Africa Twin, Ramzey 200 cross
    Marka
    Honda

Erdem "du bakalım ile- iyi günler ileride" arasına sıkışmış genel hayat persfektimize "anı yaşamak" olarak adlandırılabilecek bir çizgi çekmek için yapılabilecek en iyi faaliyetlerden birini tasarlamışsınız şimdiden tebrikler . Takipçiniz olacağız. www.istanbul2istanbul adresinden bu güzergah ile ilgili tecrübe edinebilirsiniz.
    İlginçtir Keşan'lı 2.5 motorcu olarak 3 aydır bu rotayı konuşuyorduk hemide biri 97 tenere . Şimdi bir anlamda mayın merkeplerimizi de bulmuş olduk. Kolay gelsin ve şimdiden tebrikler

Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan SeçilenSeçilen 12